Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

kas Rīgā nav?

krokoko

Liekas, ka Rīgā taču bērniem ir viskautkas. Bet nu tad iedomājos, ka varbūt arī kaut kas, ko gribās, nevar atrast.. Padalieties, kur bērnus gribējāt sūtīt, kādos pulciņos, utt, un ko neesaiet atraduši? :)


Pavisam vienkāršas vispārējās fiziskās attīstības nodarbības maziem bērniem (no kādiem 3 gadiem). Kādreiz bija Annas ielā, vairs nav. Kad pirms 3 gadiem gribēju savam puikam atrast vietu, kur reizi - divas nedēļā "nolaist tvaiku", man piedāvāja tikai vingrošanas skolu, no tās atteicos.


Vesela cilvēka trīs pazīmes - gribu ēst, gribu gulēt, negribu strādāt.
Pavisam vienkarsas VFS ir Olimpiskaja centra berniem no 2 g.v. :)

[b]krokoko[/b] Varbūt Rīgā arī visu var atrast, bet problēma ir ar pieejamību... Bieži vien, lai nokļūtu kādā interesējošā nodarbībā, jāšķēso visa pilsēta un labi vēl, ja to izdodas veikt ar vienu transportlīdzekli. Vēl viena problēma ir nodarbību laiki. Mazākajiem bieži vien nodarbības notiek ja ne dienas vidū, tad arī ne jau pēc vecāku darba laika. Izņēmums laikam ir kantori, kas specializējas tikai un vienīgi uz pašiem mazākajiem... Es gan nezinu, kur Rīgā var nodarboties, piemēram, ar biatlonu, šortreku, ātrslidošanu, kamaniņbraukšanu un tamlīdzīgie, kalnu slēpošanu un arī tamlīdzīgie... tie pirmie, kas ienāca prātā. Droši vien vēl ir pietiekami daudz :)


"Bieži vien, lai nokļūtu kādā interesējošā nodarbībā, jāšķēso visa pilsēta un labi vēl, ja to izdodas veikt ar vienu transportlīdzekli. Tieši tā!

Saliidzinot ar pilseetinju, uz kuru paarceelaamies peec tam? Nebija skolas paari ielai, deju kolektiiva 5 min. attaalumaa no maajas un beernu bibliotekas, ko beerni izmanto kaa neformaalu tikshanaas klubinju. Nebija iespeejas beernam vienam pasham aiziet uz tuveejo kiosku peec konfektes, lai kaads ljoti noruupeejies riidzinieks jau nemestos klaat ar jautaajumu, kur ies un kur ir mamma.


.
Rīgā (un Latvijā kopumā) ir pilnīgs bērnu kafejnīcu vakuums. Ja gribas kaut kur aizvest tieši bērnu, tad vienīgais, ko zinu - Mcdonalds, Čilli pica (kur ir bērnu ēdienkarte) un Lido. (kādreiz bija arī Leduspuķe) Šīs ir vienīgās vietas, kur bērns tiešām jūt, ka uz kafejnīcu vecāki atnākuši ar viņu, nevis šamējais paķerts līdz, jo nav,kur likt. Var jau būt, ka ir vēl kādas, bet nav nācies saskarties. Bet par nodarbībām, ja ir velme organizēt, tad vajadzētu padomāt par bērnudārzniekiem. Manuprāt, daudzi vecāki labprāt savus mazos vēl šur tur iesaistītu pēc izņemšanas no dārziņa, jo šiem enerģijas pārpārēm. Lieliski derētu dejošana, dziedāšana kādā popgrupā, vingrošana, pilnīgi jebkas, kas neliek sēdēt un vilkt burtiņus uz papīra. Svarīga tiešām varētu būt vieta, kur tas notiek, lai nav jādodas, kā jau minēja cauri visai pilsētai. ;)ideāli būtu novietošanās b/d tuvumā, vai kādu lielveikalu tuvumā (lai vecāki, kamēr sīcis ko labu dara var veikt ko sev un ģimenei noderīgu, nevis vienkārši sēž aiz durvīm)

piekrītu par vienkāršu fizisku sagatavotību mājai pieejamā attālumā pirmskolniekiem. apsolūts trūkums. un par garajiem gabaliem, ja gribas ko konkrētu. un slidotavu vai slēpošanas placi (vasarā - futbollaukumu), lūdzu katrā kvartālā, nevis tikai Esplanādē (starp citu, dzirdēts, ka Lielbritānijā valsts programmas ietvaros, sasaistot to ar iedzīvotāju nepietiekamu veselību, tieši šādas lietiņas notiekot un par sporta zāļu apmeklējumu vēl piemaksājot.

Bērnu pilsētiņas.


[b]Sanchuks[/b] Tobrīd OSC vēl nebija uzcelts, un nedomāju, ka viens Olimpiskais centrs glābj kopējo situāciju Rīgā.


Vesela cilvēka trīs pazīmes - gribu ēst, gribu gulēt, negribu strādāt.
Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
9340651