Ķeizars Kuldīgas slimnīcā

Evkita

Slēdza Evkita: "Pagājis notikums".
Sakiet lūdzu vai kādai ir bijis ķeizars Kuldīgas slimnīcā. Varbūt kāda var dalīties savā pieredzē kā šajā slimnīcā viss notiek? Jau iepriekš pateicos.

Viss bija :ok:. Kas tieši tevi interesē?

[img]http://foolstown.com/sm/rom.gif[/img]
[b]lendija[/b] Mani intersē patiesībā viss.Cik nopratu ja sieviete vēlas ķeizaru pati, tad tas maksā 500 Ls. Tādēļ mani intersē: 1) Jāierdoas ir ātrāk vai tajā dineā kad paredzēts ķeizars. 2) Kāds tev bija ar pilno vai nepilno anestēziju, jo es gribētu pilno. 3) Kādas ir palātas, vai ir ģimenes ar divguļamo gultu, lai vīrs var palikt? 4) Vēl mani ļoti interesē vai liek to saucamo kaut k kādu katedru urīnceļos un ja liek vai tas ir sāpīgi? 5) Cik ilgi pēc ķeizara jāuzturas slimnīcā? Un tu varētu vispār sīkāk visu pastāstīt kas, kā un cik aptuveni maksā. Lielum lielais paldies :):):):)

Nezinu Tev teikt par ķeizaru, bet Kuldīgas slimnīca ir Ok! Skaistas telpas, ārsti arī ok! Tu pati vēlies ķeizaru? Vai arī ārsts Tev saka, ka tam jābūt?

Es pati vēlos ķeizaru, bet iespējams dēļ redzes vajadzēs, neesmu vēl bijusi pie acu ārsta lai viņs dotu slēdzienu, bet jebkurā gadījumā vēlos ķeizaru tāpat.

Aptuveno plānu zinu, lai gan man sanāca akūtais pavisam citā dienā, citā laikā 1.) Jāierodas iepriekšējā dienā ap pusdienlaiku 2.) Ar nepilno - apakšējo. Tas dūriens mugurā tāds čiks vien ir, pavisam nesāpīgs. Man trāpījās foršs anesteziologs. Ja baidies "piedalīties" - dakteru runāto nevar īsti sadzirdēt, ja vien viņas nesaka ko speciāli tev. 3.) Ir ģimenes lux palāta 20ls diennaktī, ir laikam vēl viena, kur var vīrs palikt. Ir vienvietīgās un laikam divas divvietīgās, kur nevienu klāt neliek, ja iespēja ielikt citā palātā. 4.) Nepatīkams process ir, bet ātri aizmirstas. Esmu lasījusi, ka citur liek tikai pēc anestēzijas iedarbošanās, bet man lika tāpat. 5.) Ķeizars bij trešdienas rītā, ārā tiku svētdien. Samaksāju 1Ls pat neatceros, par ko, laikam kaut kādu poti vai vitamīniem bēbim. Iesaku dakteri Veldrumu :ok:

[b]Guffy[/b] Saki par to katedru, viņu ieliek tieši pirms operācijas, a kad izņem? Citiem uzreiz, tad liekot pamperu a citās slimnīcās jāstaigā vēl vairākas dienas, Kā bija tev? Man to katedru ļoti negribas. Saki kā atgustas pec šīs operācijas?Kas sāki staigāt?Un vai mazo dod uz reiz pie sevis istabiņā. Cik nopratu ligumus nekādus neslēdzi! Paldies!:)

Telpas un personāls ļoti OK. Ģimenes palāta tikai viena un ja tā aizņemta, tad nekā. Tā palāta laikam maksāja 20 ls dienā.

Ielika pirms operācijas, izņēma laikam nākamajā dienā, īsti neatceros. Celties atļāva tikai pēc 24 stundām, ātrāk nemaz nemēģināju, jo sāpēja vēders, knapi uz sāniem griezos. Man liekas, katetrs ir mazākais, par ko satraukties, un tā noteikti nav lieta, ko pēc tam atcerēsies ;) Izņemšana gan nav sāpīga. Kājas jau sāku just pamazām pēc pāris stundām, bet rēta sāp, pasmieties nevar, paklepot nevar, kustēties ļoti grūti. Es laikam vēl kādu nedēļu lēnām staigāju un turēju vēderu, lai gan bija pēcoperācijas josta (iesaku!). Mazo droši vien dod uzreiz, ja viss ok. Manai bij problēmas, čučēja intensīvajā palātiņā pie aparātiem, tas jau pavisam cits stāsts. Līgumus neslēdzu. Tā kā viss notika tik strauji, tad pat īsti nobīties laikam nepaspēju. Bet bija sarunāts ar manu dakteri uz konkrētu dienu, kad viņai dežūra.

Vai nav briesmigi ka tu tomēr esi pie samaņas, ja taisa nepilno anestēziju?

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
9348033