Ķeizars Kuldīgas slimnīcā

Evkita

Slēdza Evkita: "Pagājis notikums".
[b]Evkita[/b] Man laikam briesmīgāk liktos aizmigt pavisam :D Tā sajūta, kad "atslēdzas kājas" ir nepatīkama [sub]es lūdzu māsiņām, lai pietur, jo tā likās vieglāk [/sub]:laugh:, bet paciešama, turklāt tu neesi viena. Tad atnāca dakteres, pielika man priekšā to zaļo palagu un es praktiski varēju tik pa kreisi skatīties uz māsiņu un pa labi uz monitoriem un runāt ar anesteziologu. Neatceros, ko es viņam prasīju, bet vienā brīdī viņš pasmaidīja un teica - ko tu uztraucies, bērniņš tūlīt būs klāt! Es tik paspēju pārjautāt - tik ātri?!? Un atskanēja kliedziens :) Mazo saģērba, pienesa man un pielika pie krūts. Tad viņi sazvanījās ar dzemdību nodaļu, lai tētis sagaida. Patiesībā jocīga sajūta, kad mazo ņem ārā - tā kā stumj, velk un dīda ta uz vienu, ta otru pusi [sub]kā ir patiesībā, nezinu :)[/sub] Ā, un vispārējā sajūta, ka esi BAIGĀKAIS gaļas blāķis :laugh: [s][Papildināts: 07:02:2008 15:59:26][/s] Es visu laiku sevi mierināju ar domu, ka ne es pirmā, ne pēdējā tāda, un dakteri jau zina, ko dara. Ka tikai bēbim viss ok, pati pārcietīšu visu :ok:

Nu skaidrs, paldies par Info. Bet uz tā galda jāpaliek tik ilgi kamēr atiet narkoze?Tas ir kādas 2 stundas?

[b]Evkita[/b] Uz tā galda nav jāpaliek....kas Tev to teica? Aizlīmē visu ciet un ved uz palātu. Nezinu, kā parasti ir - tētis ar bēbi sagaida Tevi vai Tu viņus.

Es nezinu par to gulēšanu biju kaut kur lasījusi, bet nu labi ka tā :)

Guffy Bet vai nav tā, ja būtu iespēja Tev izvēlēties, vai arī nākošreiz Tu gribētu ķeizaru? Smaga jau tā atkopšanās pēc ķeizara...

[b]Ezux[/b] Smaga jau ir, bet pēc visa man šķiet, ka parastās dzemdības man būtu bijis izturēt daaaaaudz grūtāk :)

[b]Evkita[/b] biku offtopic - bet labāk ar spinālo narkozi nevis pilno - pēc pilnās bēbi nedod uzreiz un ilgāk ir jāmostas. Un mazo nedod arī barot uzreiz ja nemaldos.. Pēc spinālās 3h jāguļ nekustīgi, pēc ~6h jāceļas augšā un jāsāk staigāt :) [s]Es gan nesaprotu, kādēļ labprātīgi jāizvēlas atgriezt sev vēdera dobumu un dūrienu mugurā - brrr..., ja to var nedarīt :) bet nu katra brīva izvēle...[/s]:p

exRuuce http://bd.lilypie.com/66nip2.png http://b2.lilypie.com/WQ7Mp2.png
[i]Aizlīmē visu ciet un ved uz palātu[/i] nu mani gan vēl uz stundu iebāza reanimācijā un teica, kad sākšu just kājas, tad vedīs uz palātu. Un vēl man likās stulbi, ka tur pat operācijā iecēla citā gultā un izveda kaut kādā koridorā, tad atkal vēla kaut kādā pārvadājamā gultā un tad atkal palātas gultā :dontlike: Toč tākā tādu blāķi cilāja. Vispār jau labāk ir ja ir spinālā anestēzija, ar uzreiz dzirdēt un redzēt mazo, bet drausmīgi just kā tirinās tā gultā, kad dr ņem ārā bebi :rolleyes: tā apziņa, ka vēders vaļā :dontlike:

Ierados slimnīcā tās dienas rītā, kad bija paredzēts ķeizars. Katetru ieliek jau uzņemšanā, kad tiec gatavota operācijai (tas nav nemaz traki). Man bija spinālā anestēzija, pēc kuras noteikti ir vieglāk atjēgties nekā pēc pilnās.[i]Pēc spinālās 3h jāguļ nekustīgi, pēc ~6h jāceļas augšā un jāsāk staigāt [/i] Es jau biju gatava celties tās pašas dienas vakarā (ķeizars bija 11os), bet tālāk par piecelšanos sēdus netiku, bet arī ar to pietika. Ja kārtīgi neizguļ narkozi sāp galva. Tā arī bija, tāpēc labāk to dienu pagulēt. Tāpat tur māsiņas un sanitāres aptekalēs tevi. Katetru izņem tikko kā tu vari pati aiziet uz tualeti ( tas nemaz nesāp). Pēc tam kad aizšuva ciet vēderu, uzreiz aizveda uz ģimenes palātu (to bijām izvēlējušies), kur mani jau gaidīja vīrs un bēbis. Kuldīgas slimnīcu noteikti iesaku - labākais personāls, jaukas telpas un galvenais - baigais miers!!! Pēc bēbja nākšanas pasaulē tur pavadījām 5 jaukas dienas! :ok:

Man ar bij ķeizariņš Kuldīgas slimnīcā. Viss ok, personāls :ok:, mums vēl bija luksus palāta ar vīru, nu vienreizēji, takā viesnīcā:ok:. Iesaku dakteri Veldrumu :ok::ok::ok:.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
9348033