Ķeizars Kuldīgas slimnīcā

Evkita

Slēdza Evkita: "Pagājis notikums".
[b]Guffy[/b] preciizi kaa aprakstiiji bija arii man ;) taas kuras gauzhaas par to katetra ievietoshanu-ja zinaatu kaadas ir dzemdiibu saapes!!! kas tad tur-chiks un viss!! un man ari patika, ka biju pie samanjas, dzirdeeju beebi ieraudamies, supe, pat apraudaajos, paareejais vairs tikai, kameer sashuj un aizved uz pedzemdibu palaatu, kur esat jau katrs pats par sevi un kopaa :)


http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_2323.gif[/img]

man jautājums.. .kā jums meitenes bija ar rētu,vai ārsti labi apstrādāja,ka nevar neko redzēt,vai tomēr ir redzama?(un kurš ārsts veica) tad otrais jautājums ir-kā pēc ķeizara savelkas vēders,esmu dzirdējusi,ka ne visai:confused:

[b]Guffy[/b] [i]bija pēcoperācijas josta (iesaku!).[/i] kad to var sakt likt?:)


[img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_1149.gif[/img]
[b]kokospalma[/b] Man rēta sadzijusi labi - redzama ir tumšāka svītra un domāju, ka būs - nebija jau plastiskā operācija. Bet man jau tikai pusgads pagājis. Vēdera man nebija jau divus mēnešus pēc dzemdībām (lai gan bija +22kg). Tikai virs pašas rētas tāds ļoti mazs apaļums, bet tas itin nemaz netraucē un biksēs nav redzms. [b]miljumins2[/b] Es uzliku laikam otrajā dienā. Kad vecmāte ieraudzīja, lika ņemt nost. Ilgstoši sāku lietot tad, kad tiku prom no slimnīcas. Paralēli smērēju arī Chicco krēmu 0+, kas paredzēts pēc dzmedībām. :) [s][Papildināts: 25:03:2008 08:50:13][/s] [b]kokospalma[/b] Mani ķeizaroja dr.Veldruma un dr.Gailīte :ok:


[img]http://foolstown.com/sm/sla.gif[/img] http://lines.akusherstvo.ru/lineika/320651.gif

biju kuldigas slimnica pirms 2men, stimuleja dzemdibas, bet beigas veda uz kjeizaru, personals ideals, sudzeties nevaru ljoti atsaucigi arsti! :):) un uzmundrina ar! :):)


Vīrietis bez sievas ir tā pat kā... ...zivs bez velosipēda.
sakiet, vai pirms ķeizara taisa arī klizmu (pie spinālās anestēzijas)?cik ilgi pirms operācijas nevar ēst un kad pēc operācijas var atsākt ēst?

[b]konfeti[/b] [i]cik ilgi pirms operācijas nevar ēst [/i] ja operācija plānota tad no rīta viņu droši vien taisa un pirms viņas nevar est. Man nebija plānota. Biju vakarā paēdusi 21os, 22os sākās dzemdības un no rīta izlēma, ka jātaisa ķeizars, vēl noprasīja, kad pēdējo reizi ēdu un labi, ka biju ēdusi iepriekējā vakarā un naktī neko, jo tad es nezinu ko darītu, varbūt liktu vemt ārā :rolleyes: [i] kad pēc operācijas var atsākt ēst?[/i] ai, pirmo dienu pat dzert nevarēja :weep: bet es pa kluso biki tomēr padzēros un'ēst pirmās dienas tikai šķidru putru nesa, tas gan bija grūti :( [i]vai pirms ķeizara taisa arī klizmu [/i] man laikam netaisīja

Paldies, Inguniite!

[b]konfeti[/b] Ja ķeizars plānots, tad dienu iepriekš ierodies slimnīcā, bet ne kārtīgi paēdis pusdienas, tad laikam arī vairs ēst nedrīkst. Pēc operācijas drīkstēja lūpas apslapināt, par tālāko vairs neatceros :D Man bija neplānotais ķeizars, ap 11 ierados slimnīcā, ēdusi biju ap 7 divas kotlešmaizītes...Un tās arī mēģināja dabūt laukā...:(


[img]http://foolstown.com/sm/sla.gif[/img] http://lines.akusherstvo.ru/lineika/320651.gif

[b]Guffy[/b] [i]tad dienu iepriekš ierodies slimnīcā, bet ne kārtīgi paēdis pusdienas[/i] nu nez, es iepriekšējā vakarā ierados 22os un 21os biju kārtīgi pielikusies līgo vakara mielastu :gigi: un neko man 8os no rīta nelika tīrīt ārā :ok:

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
9348033