Ķeizars Kuldīgas slimnīcā

Evkita

Slēdza Evkita: "Pagājis notikums".
Cik Kuldīgā izmaksā ķeizars plānots?

[b]Evkita[/b] 500Ls

[b]laimīgā !!![/b] Paldies, bet vai šajā cenā jau ietilpsts viss, gan tas ginekologs un anestezeologs?

Es sīkāk tiešām nezināšu tev pastāstīt, jo pašai bija dabīgas dzemdības. Vienkārši skatījos to cenrādi un piefiksēju, ka ķeizargrieziens pēc pacientes pašas vēlēšnās - 500 Ls. Bet domāju, ka cenā visam vajadzētu būt iekļautam, jo atsevišķi līgumi maksāja apm. tā - ar vecmāti - ap 80Ls, ar ārstu - ap 180Ls, ar nestezologu - arī ap 180Ls. Ziu tikai to, ka ja gribot epidurālo anestēziju, tad esot jābūt līgumam gan ar ārstu gan aneseziologu...

[b]laimīgā !!![/b] [i]ķeizargrieziens pēc pacientes pašas vēlēšnās - 500 Ls.[/i] Ja varētu palūgt- kurā vietā to var apskatīties un cik sentas bija, kad Tu redzēji šitādu cenu? Vienkārši man iepriekšējas dzemdības bija Liepājā. Bija smagas, garas un grūtas, tāpēc izlēmu, ka dabīgā ceļā vairs nekad. Paskatījos Liepājas slimnīcas mājaslapā, tur cena plānotajam ķeizaram bišķi virs 1000 Ls.:rolleyes: Nu tas man tā bišķi pa daudz liekas. Neceļas roka maksāt:laugh: Bet ja pa 500 Ls, tad jau tas ir pilnīgi pieņemami:yes: :ok: Tad jau var būt, ka es varu pa vēl kādu bērnu padomāt:laugh:

[b]mikmika[/b] Kuldīgas doktorātā, kur ir ginekologu prakse.... pie sienas ir cenrādis un tur tad arī vēl pagājušo nedēļ bija tā rakstīts!!!

[b]laimīgā !!![/b] [i]Kuldīgas doktorātā, kur ir ginekologu prakse[/i] Skaidrs, paldies. Es dzīvoju Liepājā. Vienkārši domāju moš šiem kāda mājaslapa arī ir. Cik iepriekš meklēju- neatradu. Bet, paldies, vismaz zinu, ka tepat netālu no Liepājas to var izdarīt par uz pusi mazāku summu;)

[b]Inguniite[/b] Es saku vien to, kā bija plānots :) Nodaļas apskates laikā vecmāte teica, ka jāierodas iepriekšējā dienā ar kārtīgi paēstām pusdienām vēderā. Daktere bija gatava pa "ausīm sadot" tai vecmātei, kura tā teikusi :gigi:

[img]http://foolstown.com/sm/sla.gif[/img] http://lines.akusherstvo.ru/lineika/320651.gif
Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
9348033