Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Cokola apdare

ZOLUSKA

Ielēja pamatus, ārpusē pieskrūvēts putuplasts (5cm). Ko ieteiksiet tālāk? Celtnieki saka ka vajag sietu un ar dekoratīvo apmetumu un nokrāsot. Kopā sanāk ~40-45m2, par darbu prasa 600 Ls. Liekas bik pa traku... It kā piekrīt arī pa 500 Ls, ja paši piegādāsim visus materiālus. Bet nu gribu apvaicāties, vai ir vēl kādi forši varianti? Mums cokols augsts, ~1,2 no zemes virsmas. Bija doma kaut ko ar akmens imitāciju, nevis vienkārši apmetumu, ja darba izcenojumi līdzīgi, tad varbūt labāk vairāk iz'tērēt materiāliem? Paldies!


Qued
[b]ZOLUSKA[/b] Zini, cik maksā akmens imitācija? Tur tev materiālos vien sanāks visi 6000....


(c) Qued
man patīk no dabīgo akmens šķembu maisījuma taisīts apmetums.

[i]Zini, cik maksā akmens imitācija? [/i] tagad zinu... :) Bet nerunāju par akmeni kā tādu, bet par kādu segumu ar akmens rakstu - manuprāt tās var būt kaut vai flīzītes, vai ķieģelīši plānie (tā es biju to domājusi...)


[b]ZOLUSKA[/b] [i]sanāk ~40-45m2, par darbu prasa 600 Ls. Liekas bik pa traku... [/i] Tādas nu tās cenas ir. [i]Ko ieteiksiet tālāk? Celtnieki saka ka vajag sietu un ar dekoratīvo apmetumu un nokrāsot. [/i] vajag. Bet iesākumā var atstāt tikai uzvilkto sietu ar līmjavu. Mumstā stāv pamati un nav ne vainas. Tad nu uz rudens pusi domāsim ko un kā darīt.


[i] [b] Zināšanas vienmēr ir ierobežotas, bet nezināšanai robežu nav [/b] [/i]
[b]Ivchiks[/b], paldies, nav slikta doma... Jo tāpat vēl var sanākt ar traktoru aizķert, kad smiltis prom vedīs vai vēl kaut kādā veidā sabojāt...

Varu paliidzeet ar dekoratiivo apmetumu!!!!:ok:


[img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_1145.gif[/img]
[b]krampis[/b] aizsuutiiju Tev e-pastu

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
9405285