Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Tvaika/hidromasāžas kabīnes

morskaja_solj

dušas vai kā viņas tur sauc... ir vērts tādu ieviest vai pietiek ar parasto dušu? Un kādu izvēlēties labāk, kam pievērst uzmanību? Hidromasāžas vanna ģimenes lokā atzīta par s.....u un nākamajā dzīvesvietā vairs ieviesta netiks. bet gribas kaut ko taaaadu....

Vinja
Maza pieredze no arhivētas tēmas: [b]Tvaika dušas kabīne:[/b] • [b]narinja25[/b]: ja godigi, es tik reti to izmantoju, ka vairak tadu nepirksu.. un ja dzivoklii - jabut superventilacijai, lai pec tam tas nepaliek uz sienam... • [b]Nerātnā[/b]: man atkal ļoti patīk, labāk par pirti. • [b]Buss[/b]: Ļoti individuāli - kamēr nepamēģināsi nezināsi. Sievai ļoti patika, bet man ne visai - pārāk karsti un nav ko elpot. • [b]cello[/b]: Ir duškabīne ar tvaiku un masāžu. Tvaiks patīk ļoti ļoti un tiek izmantots regulāri, masāža nemaz nemaz. Lai gan, pirms tādu pirkt, domas bija pavisam pretējas. Kā jau Buss minēja, ļoti individuāli. Gaumes jautājums.

There are three sides of an argument - your side, my side and the right side. :)
dzīvoklī vai mājā neliktu, atsevišķā pirti ir paredzēta. Man personīgi patīk labāk nekā ar malku kurināma slapjā pirts.Saudzīgāka.Cik no paziņām dzirdēts masāžas funkcijas izmantotas netiek. [i]Hidromasāžas vanna ģimenes lokā atzīta par s.....u un nākamajā dzīvesvietā vairs ieviesta netiks.[/i] Nu redzi, gaumes lieta. Mūsmājās atzīta par vajadzīgu un lieto visi.

[i]Hidromasāžas vanna ģimenes lokā atzīta par s.....u un nākamajā dzīvesvietā vairs ieviesta netiks.[/i] mūsmājās tvaika un masāžas duša atzīta par nevajadzīgu, bet hidromasāžas vanna iet uz urrrrā. Tā kā gaumes jautājums

Don't worry, be happy, Drink Pepsi, be sexy!!!

nju skaidrs... kamēr nepamēģināsi, nezināsi ;)

Vinja

Mīļā jautā: Mani interesē vai kādam tāda ir? Kā lietošanā, vai tiešām ir to naudu vērta? Kur labāk to iegādāties?

• ilisa: Oi pašiem nav bet senčiem ir tāda pusvanna at tvaiku ...nu forši ...doma, ka pašiem ar tāda jāieliek tagad remontējoties, jo esam pirtsmīļi, bet mājas atsevišķas pirtiņai vēl nav un kādu laiku nebūs.
  • morskaja_solj: Man sirdé iekrita viens Balteco modelis, bet nu 4400 el es Var jau bút, ka tas ok un es atpalikuse.
  • Utopija: Ir, 2 vietiiga. Pagaidaam miinusu nav. "Cita ko" pirku, modeli neatceros, bet 2 vietiigaa ar burbuleni, 22oo ls. Iegaadaata aiz daudz un dazhaadiem apsveerumiem:
    * liela vannas istaba, varu atljauties lielu uzparikti
    * patiik izsviist, bet pirtii ir par karstu,
    * ir sleegta (jumtinsh un sienas)
    * + burbuljvanna
    * ja esi mazliet apslimis, vari tvaikam pievienot eeteriskaas elljas un izelpoties.
    * negribeeju postiit pagalmu, lai celtu pirti.
    * arii izmatojot tikai dushu, ir patiikami izjust kabiines plashumu, radio utt.

There are three sides of an argument - your side, my side and the right side.
Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
9428689