Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Iesakiet labus fasādes meistarus

dainaza

[b]krampis[/b] kādas fasādes taisāt? man nepieciešams - 1.stāvs apmest, otrais stāvs- koka apdare?


Ivchiks, paldies! Smuka tev māja ;)

Nespēju noturēties kad ieraudzīju, ka runājat pa fasādēm. Atceros, ka pagājušo gad kaimiņos laboja un atjaunoja fasādi daudzstāvu mājai. Darbu pabeidzot bija māja kā konfekte! Bet aizvakar gāju garām un paskatījos uz smuko māju. Un ŠAUSMAS!! :eek: Visa fasāde vienos pleķos, jo krāsa lobās nost lieliem gabaliem! :mad::eek: Vīrs teica, ka tas varēja būt tāpēc, ka krāsoja pa salu. Tāpēc varbūt pagaidiet un krāsojiet fasādi kad paliks siltāks.:yes:


Klausiet savai sirsniņai! [img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_759.gif[/img] [img]http://b4.lilypie.com/Fwcyp3/.png[/img] [img]http://by.lilypie.com/lmtcp3/.png[/img]

[b]Elitiņa[/b] [i]Visa fasāde vienos pleķos, jo krāsa lobās nost lieliem gabaliem![/i] Man mājas fasādei krāsa pagaidām turas un nekas neliecina, ka lobīsies nost. Varbūt krāsa bija slikta, ka lobās nost? :rolleyes:


[i] [b] Zināšanas vienmēr ir ierobežotas, bet nezināšanai robežu nav [/b] [/i]
Nevajag saliidzinaat lielaas piecstaavu maajas ar personiigajaam maajaam!!!!!!!!!!!!!!!! Lieta taada,ka lielo maaju censhas uztaisiit AATRAAK un LEETAAK!!! Es nedomaaju,ka saimnieki sev maajas buuvee no pashiem leetaakiem materiaaliem?! Un lobaas droshi vien nevis kraasa lieliem gabaliem,bet apmetums......Iemesli: Nav normaali nogrunteeta virsma,kaa arii dekoratiivais apmetums ir vilkts salaa!


[img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_1145.gif[/img]

un ja nav noslēpums, kāda ir kvadrātmetra cena darbam?


Dzīve ir skaista :)

skatoties ko jādara... Mums bija sarunāts līdz 6 Ls/m2 (apmetums, bez siltināšanas). Tas ir ļoti {#} manuprāt! Bet precīzāk lai paši meistari izsakās, inflācija {#}

Viss atkariigs ar ko siltina,cik taisnas sienas utt......krampis

siltinat+apmest{#}sakontaktejam uz velvets7@inbox.lv

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
9460459