Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

matemātikas olimpiāde šogad

Pilsētniece

Pilsētniece
Nu žēl, ka rajonu olimpiāžu rezultātus nekur neredz. Gribēju uzzināt, kā citos rajonos veicies, cik vietu vispār ieņemtas un punktu sadalījumu pa vietām. Tā zinu tik neoficiālu info un viss. Un gribēju tomēr saprast, kuras skolas paņem vairāk tās vietas.


[b]Mamuts[/b] Domā, cilvēks nedabūs valsts olimpiādē 3.vietu?

[b]Pilsētniece[/b] Gan jau ka skola var palūgt šādus datus no rajona/pilsētas izglītības pārvaldes [s][Papildināts: 22:02:2008 13:41:16][/s] [b]Hermione[/b] Ar olimpiādēm kā ar bitēm neko nevar zināt - dažākrt veicas, citreiz patrāpās melnā diena;) Bet tā jau ir - uz valsts olimpiādi ies - lai cīnās

[b]Hermione[/b], bet visi, kam 2.vieta rajonā, jau nemaz līdz valsts olimpiādei netiek, vai ne? Es nudien neatceros, kā tas bija, un var jau būt kārtība mainījusies pa šo laiku. :rolleyes:


[b]Lauma[/b] Varbūt arī. Cik dalībnieku ir valsts olimpiādē katrā klasē? Kādi 80? Tas būtu pa 2-3 no katra rajona. :confused: [b]Mamuts[/b] Kurš rezultāts cilvēkam ir? 2. vieta rajonā fizikā vai ķīmijā nesanāks?

kimi
[i]pirms pāris gadiem bija tā, ka vienā klašu grupā ar vienādiem punktiem varēja dabūt dažādas vietas.[/i] Pērn vēl tā bija. Manam dēlam fizikas olimpiādē bija par 10 punktiem vairāk nekā viņa draugam ārpus Rīgas, bet manam dēlam otrā vieta, taču draugam- pirmā.


grūti būt pieticīgam, ja esi labākais
[b]Hermione[/b], nē, nu [b]Mamuta[/b] bērns varbūt arī tiek, ja viņam tā konkrēti pateikts, bet manējs ar savu 2.vietu netikšot it kā.

Ir savā rajonā labāka, un jau zināms, ka kurā tur martā jāpiedalās valsts olimpiādē. Ķīmijā bija 3. vieta. Fizikā - atzinība. [b]Lauma[/b] Tā kā rēķina pēc absolūtā punktu skaita, tad sapratu, ka pirmā vieta vispār nevienam nebija 9.-12. klašu grupā. [s][Papildināts: 22:02:2008 14:04:47][/s] [b]Lauma[/b] Kura klase un cik punkti? Ja 1. videne - tad jau konkurence daudz lielāka:rolleyes:

Centra rajons, 9.klase. :D Bet nu jā, punkti mazāk, kā Tavam bērnam.


[b]Lauma[/b] Centra rajons - spēcīgi. Mums laikam rajons pavājš. Pēc nolikuma var sūtīt 1.-3. vietu ieguvējus, no mūsu rajona kopā 4 (9.-12.klašu grupā) tad nu laikam ņem pēc punktiem labākos... [s][Papildināts: 22:02:2008 14:11:27][/s] [b]Lauma[/b] ne pa tēmu - 'policistu' uzdevumam gan bija dīvains atrisinājums...

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
9500361