Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

matemātikas olimpiāde šogad

Pilsētniece

[b]Hermione[/b] [i]kukuļus neņemu [/i] Es gan vienmēr studentiem 1. lekcijā stāstu, ka mani var mēģināt korumpēt, bet neviens nav mēģinājis :)

Labāk lai cēli karājas, nekā lai štruntīgi stāv...

[b]grr[/b] ok, no tevis ņemu (tikai par ko?), no [b]Mamuta[/b] nē. :)

[b]Hermione[/b] obidno odnako:p [s][Papildināts: 29:02:2008 12:43:38][/s] Un tā vienmēr - kurš ņem, tam nav par ko dot, kuram gribētos dot - tas neņem:laugh:

[b]Mamuts[/b] Viss vēl nav zaudēts, varbūt ka pēkšņi šogad [b]grr[/b] ieliek labot 9.klasi, bet mani - kādu citu.

[b]Hermione[/b] Atkal problēma - kā lai es zinu, kam dot to kukuli, kā lai [b] grr[/b] atpazīstu? Citādi vēl iznāks nesmukums:confused: Tevi pēc bildes vismaz varētu pazīt:D

[b]Mamuts[/b] [i]Tevi pēc bildes vismaz varētu pazīt[/i] Tevi arī. :) [b]grr[/b] Ieliec bildi.

[b]Hermione[/b] [i]Ieliec bildi.[/i] Razmečtalasj... Vispār mana bilde (pat vairākas) interneta ārēs ir atrodamas, vajag tik mācēt sameklēt :)

Labāk lai cēli karājas, nekā lai štruntīgi stāv...
:party: [b]Mamuts[/b] :party: [s]vajadzēja tomēr paņemt to kukuli...[/s]

[b]Hermione[/b] Paldies! Es gan neko TĀDU negaidīju rolleyes: [sub] paldies, ka piezvanīji Ivetai, tā kā varam vēl runāt par zināmu atlīdzību;) ; tagad gan persona sēž un mokās, bet interesanti[/sub]

jolis
Tā kā šeit apgrozās ziņošas personas;), griežos pie jums ar jautājumu-kā ir ar matemātikas olimpiādi 4.klasei. Puikam skolā ir pilnīgs ' bardaks' šajā jautājumā-it kā bērnus gatavo nez cik mēnešus, tad pēkšņi uztaisa skolā olimpiādi un pēc tam pēc dažām dienām rajona. Tie rezultāti kaut kur arī ir publiski pieejami vai kā-olimpiāde Vidzemes p/p bija pag.trešdien, citi jau sestdien zināja rezultātus, manam puikam skolotāja pat tagad pirms brīvlaika neko nepaskaidro, it kā pie mācību pārzines kaut kur ir, bet neesot laika pameklēt:mad:. Tā ir pierasta prakse vai vienkārši skola izceļas? Es jau saprotu, ka tie rezultāti laikam jau ir draņķīgi, bet bērns taču grib zināt savu novērtējumu, savādāk atkal kā parasti-dari ar max atdevi, bet novērtējums izpaliek vai arī krietni novēloti. Sanāca gari, bet mani šī skolotāju attieksme pret bērnu kaitina.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
9500361