Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Torte Cielaviņa /FOTO 6 lapā/

bantengs

Pagājušās nedēļas "Marta" ir ļoti vienkārša tortes Cielaviņa recepte. Izmēģināju, sanāca baigi labi un galvenais, ka ļoti vienkārši.

[b]bantengs[/b] nu tad raksti tik iekšā to recepti, visiem jau naff 'tās martas!:spy:

Kam nav Martas tas sūkā pirkstu?:D

[img]http://foolstown.com/sm/hb.gif[/img] Drīz būs silti
[b]bantengs[/b] Man jau siekalas sak tecet, gaidu recepeti!! ;)

Es ar gribētu tās tortes receptīti :) :)

Mazulis: http://tickers.baby-gaga.com/t/bunbunadg20071202_-8_My+child+is.png
Nav žurnāla vairs pie rokas, ceru, ka rīt varēšu ierakstīt. Pēc atmiņas ir šādi: 180g riekstus apgrauzdē, noloba mizu un ar nazi sadrupina (nedauzīt, bet ar nazim sakapāt). 4 olu baltumus sakuļ + lēnām 1,5glāzes cukura pievieno un puto tālāk, iesijā 5 ēd. karotes miltus un samaisa. Piemaisa klāt tos riekstus. izgriež no cepampapīra 2 apļus 30cm diametrā + 2 cm uz katru pusi lielāku un sadala mīklu 2 daļās uz šiem apļiem (ja neskaidri izsakos, tad mēģinu vēlreiz apstāstīt. Tortes pamatni cep nevis formā, bet vienkārši pankūku uz papīra, nekur viņa neaizbēgs un 2cm drošībai) No šīs mīklas sataisam 2 pankūkas. Cepeškrāsns 100grādi un stundu kaltējam. Ja krāsnij nav ventilatora, tad paver durtiņas. Es pacepu nedaudz ilgāk. Krēms 3 olu dzeltenumi saputo + (1 ēd kar ūdens + 2 ēd kar cukurs uzvāra un atdzesē) putojam + 1 paciņa sviests putojam + ed kar iebiezinātais piens + 2 ed kar kakao visu laiku tik putojam. Receptē dotas mērvienības es izdomāju, cik, kā tas varētu izskatīties, jo man nav iespēju nomērīt 30g ūdeni vai 50g iebiezināto pienu, ja burciņā ir 375g No augstāk aprakstītā sanāk arī gardi cepumiņi, ja cep nevis lielo "pankūku" bet piciņas. Un receptē bija arī rums. Tātad īsto recepti gaidām.

Vispār tagad esot nopērkamas gatavas Cielaviņveidīgas tortes pamatnes;)

[b]bantengs[/b] nu Tu dod, :gigi: izklausās jau :ok: un pie tā, cik maksā šobrīd Cielaviņa jau veikalā :eek::eek::eek:

[b]Dzinnn[/b] es Rimi redzeeju, ko liidziigu, taads kaa bezee cepums ar riekstiem. Ja nemaldos, ka 2 taas pamatnes maksaaj kaut kur 1,60ls

Es esmu formā! Aplis ir forma!
[b]zuikelis[/b] Mūsu Rimi jau kopš gada sākuma nav redzētas, vai tad kaut kur vēl ir?

;-)
Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
9511324