Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Šokā par zemes vērtējumu

Aiva

[i]nosauc savu vērtējumu un pavaicā[/i] tieši tā jau arī darīju - pēc dokumentu kopijām, foto, pāris dienas vērtētāja apdomājās un piedāvāja savu summu, kas nesakrīt ar manējo. Vērtējumu nepasūtīju. Latio firmas vietējā pārstāve mūsu tuvumā. Viņai jau vislabāk vajadzēja zināt situāciju, ko tad gaidīt no rīdziniekiem vērtētājiem? :confused: Mājas atrašanās kopā ar zemi ir tikai sagadīšanās, vai +, lai banka dotu kredītu. Par pliku zemi dod tikai uz īsu laiku. Nu jā, Realia, piemēram, visi vērtētāji brauc no Rīgas uz laukiem. Uz Alūksnes raj. braucot, tā vien ir vesela mūžība :D un degvielas izdevumi, ko man, protams, jāapmaksā. Ai, gan jau. :) [s][Papildināts: 23:02:2008 10:16:18][/s] Vai kāds ir redzējis, kur meliorētu lauksaimniecības zemi var nopirkt par 300-400 LVL? Ja kāds zina, pasakiet man. :D :spy:

[b]Aiva[/b] ar Latio man ir slikta pieredze, tieši ar reģionālajiem vērtētājiem. Vienu reizu, pirms 3 gadiem, viņi man apskatīja objektu (es apmaksāju izbraukumu) un atteicās vispār vērtēt, jo viņiem nav ar ko salīdzināt. :D Tā māja atradās uz mola jūra. Vienīgā vieta tāda Latvijā. Citas vērtēšanas metode viņi nebija apguvuši. Meklē ko sakarīgu, kas iedziļinās situācijā. Ja tev ir zinama (sava ) banka, kas ir gatava kreditēt zemi, prasi viņiem lai iesaka savus vērtētājus. Summa nav liela, varbūt var ar banku bez vērtējuma visu sarunāt :rolleyes:

girles tanta [img]http://smiliez.de/img.php/1241.gif[/img]
hmzis
Ej pie pārdevēja un saki kā ir. Domāju, ka viņam nav reāli tuvākajos gados dabūt lielāku summu.

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. (c) Einšteins
Aiva, kurā pagastā šis īpašums tiek pārdots, es tieši meklēju šāda veida īpašumu? [s][Papildināts: 25:02:2008 09:06:12][/s] [b]Aiva[/b] Aiva, Tu caur kādu makleri šo zemes gabalu atradi vai tad tie nevar palīdzēt , risināt šo jautājumu?

[b]zzzzzzz[/b] :) Nav brīvs. :p

[b]Aiva[/b] Vai atradi citu vērtēšanas kantori? Varbūt vari padalīties, kurš kantoris tev ir devis adekvātu novērtējumu? Man arī Latio novērtēja lauku māju par smieklīgi zemu cenu - knapi 50% no pašreizējās reālās tirgus vērtības. [s][Paziņojums tika izmainīts: lemu, 03:03:2008 11:54:43][/s]

[b]lemu[/b] Vairs nemeklēju. Ir variants, ka iztiksim bez vērtējuma, taču naudu kontā vēl neredzu... :( [s][Papildināts: 04:03:2008 19:13:02][/s] Starp citu - iepriekš ironiski jautāju par to, kur zeme ir par 300-400 LVL. Tagad zinu - Balvu rajonā, piemēram. :rolleyes: IR, bet negribas. :D

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
9512858