Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Somu mājas

*Anete*

Kādas atsauksmes ir par somu mājām? Gribētos dzirdēt pozitīvo un negatīvo no tiem, kam nācies saskarties ar šiem projektiem.


Vinja
http://www.calis.lv/aprunasimies/konf2/topic.php?id=37:6166717


There are three sides of an argument - your side, my side and the right side. :)
īstenībā nekāda vaina...bet nu padārgi...biju pie viņiem biroja, tur gan attieksme nekāda...atnāk viens džekins, prasa, nu ko gribējāt, kas interesē.....tip, ko mēs te gribam, mēs tāpat neko nepirksim...un pēc š°ādas attieksmes mēs arī tiešām no viņiem neko nenopirkām!tajā reizē vispār likās, ka viņi pārdod tikai 4 sienas un neko vairak...puisis pat necentās neko ieteikt, neko uzslavēt savos produktos...sviests.....beigās nesen biju pie paziņas apskatities viņu māju....tikai karkass, logi durvis un 22 000 LVL...a kur vēl starpsienas, jumts, u.t.t????? :confused:beigās sanāk nereāli liela cena!un ar tām koka karkasa mājām vispār uzmanīgi, jo daudzām kas slēpjas iekšā...tā sakot, piemēram nav starpsienu..

Palasīšos [b]Vinja[/b] ieteikto lapu, bet varbūt tepat kāds vēl var ieteikt kādu citu firmu kur attieksme nav tik noraidoša?


iesi.lv koka karkasa mājas ir lētākas un labākas, vienīgais tas, ka tur īsti nevar ticet kvadratūrai, ka srakstīta neta...ja piemeram māja Lote tur ir 117kv.m, tad nopērkot būs 111kv.m.bet tur vismaz ir visas starpsienas un jumts

[i] iesi.lv koka karkasa mājas ir lētākas un labākas, [/i] un no kurienes šāds secinājums??? Labākas kādā ziņā? Nu tas ka iesi mājiņām ir starpsienas, tas ir pluss, bet karkasa kvalitāte somu mājai ir stipri pamatīgāka un labāka. Somu mājām gan svarīgi ir pareizi profesionāli salikt to māju. Īstenībā sarakstīt var gari un plaši, liels tik slinkums. Ja varētu ko konkrēti uzjautāt - atbildētu. Mana priekšrocība, man ir abas mājas, gan somu, gan Iesi māja. Somu mājā dzivojam jau 4 gadus, Iesi mājiņa ir kā saimniecības - viesu mājiņa. Tā kā jautā. Atbildēšu.


http://tickers.baby-gaga.com/p/dev091pr___.png
Ir divi uzņēmumi- "Somu māja Inženieru birojs"un "Somu māja Tehnobirojs". No otrā iesaku izvairīties.


[img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_968.gif[/img] hai! esmu runājis.

Mums būs(ir) iesi.lv māja. Vēl tikai iekšdarbi līdz galam jāpadara un varēsim tur dzīvot.
No visiem piedāvātajiem variantiem palikām tieši pie šīs firmas. Kādu gadu pabijām dažādās vietās-firmās, kuras piedāvā mājās, ievācām info, bet tomēr nosvērāmies par labu iesi.lv. Tas pats interesantākais man šķita, ka no ārpuses māja izskatās maza, bet iekšā ir plaši, vismaz mūs pilnībā apmierina un vēl arī svarīgi bija tas, ka tajā cenā ietilpst arī starpsienas, logi, tai skaitā jumta logi un visas durvis. Māja ir

Mums ir māja "Agate", gandrīz 80 m2, ar grīdas paneļiem un siltumsūkni (gaisa) 19 tūkstoši. Un plus vēl jumts un visi iekšdarbi.


http://b2.lilypie.com/Z43cp3.png
http://b4.lilypie.com/OJwVp3.png
http://by.lilypie.com/oUJnp3.png
Mums ir Somu māja un pagaidām varu teikt tikai to labāko. Viss bija izdarīts laikā un bez jebkādiem ČP


[img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_2441.gif[/img]

Elza
[b]mēness[/b] [i]Somu mājā dzivojam jau 4 gadus[/i] kā ir ar bēdīgi slaveno baumu par nekur neliekamo somu mājas skaņas izolāciju? Proti, ja vienā mājas galā runā pusbalsī, otrā gulēt nevar.


Hau!
Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
9552169