Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Somu mājas

*Anete*

[b]Elza[/b] Nu runāšanu gan nedzird! Bet kad sīki pa 2 stāvu joņo klupdami krizdami tad troksnis ir. Beeet, šai sakarā gribētu iebilst, ka tas jau atkarīgs kā izbūvē tās starpsienas, jo kā jau te tika minēts Somu mājām ir tikai karkass, starpsienas taisa pēc tam tie, kas dara pārējos darbus. Un tad nu ir pašu ziņā cik spēcīgas skaņu izolācijas riktēt........ :)


http://tickers.baby-gaga.com/p/dev091pr___.png

Nja, mums ar tagad liek pamatus iesi.lv mājai lote! Somu mājā par to pašu cenu ir pliks karkass - jumts- plēve, 2.stāvs- tikai pāris dēļu un viss!!!!

Kā ir ar iesi.lv mājām, viņiem tikai 4 projekti pieejami? Vai divstāvu mājas viņi arī ceļ? Varbūt kāds ir cēlis 2-stāvu māju no iesi.lv. Kādas izmaksas uz 150-200 kv.m.?

[b]*Anete*[/b] Es Tev ieteiktu sazināties ar Kristapu (info ir viņu mājās lapā) un viņš Tev visu izstāstīs, izrādīs, ļoti sakarīgs džeks un visu var sarunāt. Lai izdodas! :ok:


http://b2.lilypie.com/Z43cp3.png http://b4.lilypie.com/OJwVp3.png http://by.lilypie.com/oUJnp3.png [s][Paziņojums tika izmainīts: DUNGA, 28:02:2008 15:48:55][/s]

[b]DUNGA[/b] Vai bez gaisa siltumsūķņa vēl liksiet kādu papildus apkuri? Man patlaban aktuāls apkures jautājums. Karkasa māju būvē KL nami.

[b]guntilona[/b] tā arī ir kā tu saki.


pikselis
[b]daska[/b] Viesistabā būs kamīns, bet pārējās istabās un vannas istabā būs elektriskie sildītāji.


http://b2.lilypie.com/Z43cp3.png http://b4.lilypie.com/OJwVp3.png http://by.lilypie.com/oUJnp3.png
Kolosaala maajinja.. :ok: Mums ir Oma 116 ar paaugstinaato jumtu. Ljoti kompakta, silta, iekaartojums ljoti eerts. Mums pa visu pirmo staavu siltaas griidas :ok:


[img]http://foolstown.com/sm/stp.gif[/img]
Somu mājām kvalitāte ir vienkārši ideāla. Es vēl joprojām nebeidzu priecāties par mājas ekonomiskumu ekspluatācijā, siltumnoturību ziemā un kaut kādu mistisku spēju saglabāt normālus apstākļus karstā vasaras laikā bez jebkādiem kondicionieriem. Tiesa mājas celšanas laikā man bija liela škrobe uz somiem, jo šķita, ka daudzas lietas ir galīgi garām, tad tagad secinu - pilnīgi nepamatoti es tā domāju, jo katrs celtnieks tak noliek līdz pēdējam iepriekšējo darbu.


[img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_1231.gif[/img] vairāk smaida!!!

[b]guntilona[/b] Jociigi, pret mums gan attieksme bija ideaala, ljoti forshs pusis bija, lai gan lieki nepljurksteeja, tas taisniiba, lietishkji viss notika. Veda muus skatiit jau uzceltaas maajas pa visu Riigas rajonu.Tagad gadu dziivojam maajaa, bet veel uztur sakarus, apjautaajas, kaa dziivojas, suuta kartinjas uz sveetkiem.. :ok: Bijaam arii citaa firmaa, tur tieshi taapeec nepanjeemaam maaju, ka nepatika paarspiileetaa laipniiba un pljurksteeshana. Mees tomeer izveelamies sev maaju un negaidam, lai mums aizbaaztu ausis ar batoniem. Man patiik, ja izveeli atstaaj manaa zinjaa un somu maajaa taa arii bija - nejuta to "sava uzspieshanu" un pierunaashanu..;) Bet, kas pats svariigaakais - ka maajinja tieshaam ir kolosaala un ljoooti siltumizturiiga. Nesaprotu, kaapeec visos forumos tiek apspriests, ka shiis maajas ir aukstas.. Muljkjiibas.. Mums ir ljoti neliels maksaajums par elektriibu, lai gan uz elektriibu kurinam un maajaa 24 graadi.. ;)


[img]http://foolstown.com/sm/stp.gif[/img]
Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
9552169