Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Somu mājas

*Anete*

kush

Labdien! Mēs it kā arī pieskatījām māju Oma116. Varbūt Jūs varētu atbildēt uz dažiem jautājumiem saistītiem ar šo māju...
Ko nozīme ar paaugstināto jumtu? Istabas nav par mazu? Papildus sienas nesiltinājāt? Kāds Jums apkures veids? Kā ar skaņas izolāciju?

Biju lasījis, ka šis mājas ir kā termos (hermētiskas), sakarā ar šo nav gaisa apmaiņas un ir nepieciešama laba ventilācija. Kā Jums ar šo problēmu? Kādi Jums pamati (cik dziļi un plati)?

Paldies par pacietību un ceru uz palīdzību (pirmā māja.... tik daudz jautājumu... ufff...).


Ko nozīme ar paaugstināto jumtu?

Oma 116 ir 1staavu maaja, ko itkaa var paredzeet kaa 2staavu, otro staavu izbuuveejot kaa jumtistabinjas. Bet, njemot karkasu par 3000Eiro daargaaku, jumts ir augstaaks, tas noziimee, ka sanaak normaals otrais staavs - 2 istabas, vannas istaba, koridoris un skapis 2. staavaa..

Istabas nav par mazu? Kaadas nu kuram prasiibas.. Mums pilniigi pietiek. Un patiik. Maajiiga sajuuta, nav lieku plashumu.

Papildus sienas nesiltinājāt? Ne-e. Nav nekaadas vajadziibas, siltumu ljoti labi tur.

Kāds Jums apkures veids? Jonu katls. Kopeejais elektriibas reekjins maajaa ziemaa uz 80Ls.

Kā ar skaņas izolāciju? Ir ok. Galvenais starpsienaas salikt vati, 2 regjipsha kaartas..

Nav gaisa apmaiņas un ir nepieciešama laba ventilācija. Kā Jums ar šo problēmu? Nu, shis ir fakts.. Ventilaacija ir tieshaam vajadziiga. Istabaam ir veedlogi, kas paredzeeti veedinaashanai. Mums veel nav ventilaacija. Ir vannas istabaa visparastaakais variants, bet secinaajaam, ka s*** un jaadomaa kas labaaks. Tas patiesiibaa taads vieniigais miinuss, ko es arii tieshaam vareetu mineet. Bet dziivot netraucee. Itkaa veedinam telpas daudz, nekaada mitruma gaisaa nav.

Kādi Jums pamati (cik dziļi un plati)? Uz shito gan nevareeshu atbildeet.. Īsteniibaa naaca meistari, meeriija peec projekta un lika tos pamatus. Tad Somnieki atbrauca un uzlika virsuu karkasu..


[img]http://foolstown.com/sm/stp.gif[/img]

Man ir jautājums par Iesi mājām.Kas ir jādara saviem spēkiem,lai mājā varētu dzīvot? Cik izdara firma? Vai grīda jāliek pašiem?

mēness
labprat pajautatu pec tavas pieredzes sakara ar somu maju. vai uz meilu?


kush

Paldies par atsaucību! {#} Velreiz par to paaugstināto jumtu... Te it kā jau tas ir {#} http://www.somumaja.lv/

A kāda Jums ir ārejā apdare? Ir velviens jautājums, bet to ar Jusu atļauju es nosūtīšu Jums uz e-mail? Paldies.

Sakiet lūdzu,kā bankas skatās uz šim mājām.Kredītus dod?Un cik daudz no pilnās summas?

Izpētīju gan mājas lapu, gan katalogu.

Neatrodu saunas/pirtis - kā atsevišķas ēkas. Vai viņiem varbūt ir somu www lapa kaut kur?

Jo .lv lapā tikai divslīpu jumti, nav tādu ļoti askētisku modeļu.

Paldies!

Elllucis

kush
Gribēju uzvaicāt, kāds tad bija gala cipars tai mājiņai, jo tur cena ir 34800 Eur, bet cik vēl nācās ielikt, lai varētu doties iekšā uz dzīvošanu? {#}

Zemene202
Sakiet lūdzu,kā bankas skatās uz šim mājām.Kredītus dod?Un cik daudz no pilnās summas?
{#} taa tachu taada pati maaja, kaa visas citas!

LomuX
Apdare mums ir kjiegjelju, ranila jumts.

Par to paaugstinaato staavu nekas itkaa nav mineets, bet paskaties 2. staavam visaas telpaas doti 2 dazhaadi izmeera parametri, piem., guljamistaba 11,9 un 13,7kvm. Vai nav taa, ka tas lielaakais cipars ir ar paaugstinaato jumtu.. ;) Jo taa starpiiba nav baigaa, neliela, bet tomeer.. Cenas zinjaa tie bija 3000Eiro. 2. staavam no griidas liidz sijai tieshi 3m augstums. Nu, mums vismaz somu maajaa skaidroja, ka bez paaugstinaajuma taads jumta staavs sanaak, bet ar - normaals 2. staavs..


[img]http://foolstown.com/sm/stp.gif[/img]

Elllucis
Gala cipars jau atkariigs no katra prasiibaam, iespeejaam utt. Mees visu daram ljoti taupiigi un paarsvaraa viirs pats visu taisa un remontee.. Bet 100 000Eiro iekljauties nesanaaca..


[img]http://foolstown.com/sm/stp.gif[/img]
Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
9552169