Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Iemesls ķeizaram

Skuja

Sveiki! Šodien biju Bulduros runāt par plānoto ķeizaru. Mana daktere man uzrakstīja nosūtījumu uz plānveida ķeizaru, jo pirms pāris gadiem bija muguras operācija un tāpēc tagad stipri sāp mugura. Teicu arī, ka man ir ļoti bail pašai dzemdēt. Bulduros man noteica ķeizara datumu un arī pateica, ka vispār viņi muguras operāciju dēļ ķeizarus netaisot un ja taisa, tad tikai vispārējā narkozē. Kāda ir jūsu pieredze Bulduros un kāpēc jums taisīja plānoto ķeizaru?


Man taisīs tādēļ, ka pirmais bebucis dzima ar ķeizaru, jo netaisījās dzemdes kakls vaļā, tjipa kaut kādi hormoni trūkstot.

Man nākamie būs ķeizari, jo man ir pataloģiski šaurs iegurnis.


http://b1.lilypie.com/zno1p3.png
bija ķeizars, jo mazā bija tūpļa guļā!


Skuja, ja tev Bulduros ta pateica, tad ej labak uz RDzN, tur ja ir nozimets keizars, tad ari taisaa keizaru, bez lielam diskusijam. Cik zinu, pilna narkoze musdienas keizarus netaisa, lai gan arsti jau labak zin. Man kadreiz taisija keizaru del redzes, bija -7, tad 2 parejos bernus ari ar keizaru, kaut gan tagad man redze ir ideala, jo uztaisiju lazeroperaciju. Ja viens keizars ir bijis, tad dzemdet ir riskanti un neviens arsts uz to neparakstas.

[i] pilna narkoze musdienas keizarus netaisa[/i] nu gan... un kā vēl taisa... ja savādāk nevar. Bet piekrītu, ka [i]ej labak uz RDzN [/i], jo laikam jau ir iemesls, kāpēc Bulduros tā pateica.

Man jau gan liekas, ka arī Dznamā mēģinās atrunāt... Vismaz man tā bija. Redzes dēļ bija plānots ķeizars, a kad mani ieveda nodaļā - oi, kā dabūju atklausīties!!! Kas tas esot, nu tik visas tādas un šitādas! Ja kakāt es varot, tad varot arī bērnu dabūt laukā! Biju šokā! Labi, ka noturēju vēsu prātu un paliku pie sava- man ir nozīmēts ķeizars un tā arī būs! Man tomēr liekas, ka kaut kā tie ārsti dusmojas par tiem plānotajiem ķeizariem. Jo- ja pati māmiņa to grib, tad slimnīca par to saņem vismaz 1200 ls! Nu ir man tāda pārliecība, ka tas ir naudas jautājums. Tā pilnā narkoze vairāk izkalusās pēc iebiedēšanas! Sak- lai dzemdē pati, tad mēs tikai klāt stāvēsim un mutiski paregulēsim. A tā- ārstiem tā liela atbildība- griezt, ņemties, šūt...

[i]Ja viens keizars ir bijis, tad dzemdet ir riskanti un neviens arsts uz to neparakstas.[/i] nu ja nav redzamu iemeslu bažām un māte ļoti vēlas mēģināt pati, tad ir ļõooti daudzi ārsti kas to gan ļauj gan uzņemas. [i]pilna narkoze musdienas keizarus netaisa[/i] nu kā tad netaisa, taisa un kā vēl, ir taču situācijas kad savādāk nemaz nevar. Zinu ka skaitās kopējā narkoze kaitībga bēbim, man bija pirmais ķeizars kopējā, otrais ar spinālo, nu man tā spinālā :dontlike:, ja būtu iespēja izvēlēties, es to atkārtot negribētu, laikam neesmu stipro nervu īpašniece:D


http://lines.akusherstvo.ru/lineika/304596.gif
Nu man abi ķeizari Bulduros. Pirmais tāpat kā [b]sweetheart[/b] - nomocījos un tad izķeizaroja! Par otro jau vairs diskusiju nebija,bet abi bija spinālajā narkozē! Neko sliktu nevaru teikt.. ;)


http://foto.inbox.lv/jox2004/manimie

[i]Man jau gan liekas, ka arī Dznamā mēģinās atrunāt... Vismaz man tā bija. Redzes dēļ bija plānots ķeizars, a kad mani ieveda nodaļā - oi, kā dabūju atklausīties!!! Kas tas esot, nu tik visas tādas un šitādas! Ja kakāt es varot, tad varot arī bērnu dabūt laukā! Biju šokā! Labi, ka noturēju vēsu prātu un paliku pie sava- man ir nozīmēts ķeizars un tā arī būs![/i] Es ar tikko tieši šo DZN dabūju atklausīties. Man vēl acu ārsts bija netā kā viņām patika ierakstījis un DzN uzreiz piedāvāja izmantot knaibles vai vakumsūkni. Es pateicu paldies un nomainīju slimnīcu. Ak jā. viņām arī neinteresēja manas ginekoloģes nosūtījums uz ķeizaru. Beigās man pateica, ja gribi ķeizaru maksā 1800,- Ls. tagad no februāra cenas kāpušas. Attieksme bija vienkārši :down:


http://bd.lilypie.com/UcAmp3.png
Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
9611444