Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Iemesls ķeizaram

Skuja

1800???? :eek::eek::eek: jēziņ - tad jau pie viena taisa krūšu plastisko un vēdera plastiku... tad ja - es ar' gribu! :laugh:

http://foto.inbox.lv/jox2004/manimie
[b]LindaDS[/b] :D:D:D Viena mamma te vienriez rakstīja ka Gailis šujot viņai vēderu mazliet pielabojis, tipa ādu savilcis:gigi: Tikai tas laikam bija plāna ķeizars, tātad par brīvu:D

[b]Indza[/b] Es šito arī biju saklausījusies,ka DzN kaut kāda daktere ķeizarojot izņem vēdera tauku šūnas. Un pēc slimnīcas esot vēders kā pēc gada trenniņiem! Paprasīju šito Bulduros - jutos kā īsta blondīne... :laugh: uz mani TĀAAAAA paskatījās! Tā esot ļoti sarežģīta plastiskā operācija,kur tiek skarti vesela kaudze nervu un asinsvadu,kas tāpat vien ir vienkārši nereāli un ar bērna nākšanu pasaulē nu nekādi neesot savienojams! A man likās - ja jau vēders vaļā, kāpēc neizņemt to lieko... :laugh::laugh::laugh:

http://foto.inbox.lv/jox2004/manimie
Es tikko dabūju atklausīties nosodījumu no savas ginekoloģes, kad pateicu, ka man acu arsts rekomende keizaru un vai vina dos nosutijumu. Pirmais vards bija, ka tagad katram otrajam rakstot nosutijumu acu arsti uz keizariem.Otrais vai es saprotot cik nopietna ir operacija un tresais, ka man varot veikt iegriezumu, kuru smuki sasusot. Tad kada atskiriba, ko griez pakaļu vai vederu.(atvainojos par izteicienu).Man redze nav tik slikta -5, bet ir tūska uz radzenes vai tiklenes neatceros isti. Acu arstam jautaju vai risks ir, ka kaut kas notiek ar manu redzi, vina apgalvoja, ka risks pastav. Sobrid jutos apjukusi, jo nezinu ka labak. Par visam varem jau neraujos uz keizaru, bet dzemdibu bridi noteikti uztrauksos vai viss bus kartiba ar redzi, ja reiz man rakstija rekomendaciju uz keizaru. Man otrdien jaiet konsulteties ar Tuteri uz Stradiniem. Kada vina ir?

Ar operētu mugurkaulu, kurā paliekoši ieskrūvēts titāna stienis praktiski pa visu mugurkaulu, piedzemdēju bez problēmām 2 h laikā... lai gan dzemdību namā pateica, ka dzemdēt vispār neļaus... un nosūtījumu uz ķeizaru dabūt bija 100 x vieglāk, neka izlūgties atļauju dzemdēt pašai... tā kā... :rolleyes:

Mazulis: http://tickers.baby-gaga.com/t/bunbunadg20071202_-8_My+child+is.png
[b]Skuja[/b] par to vispaŗējo narkozi un muguras operāciju. tas ir saistīts ar ar iespēju dot spinālo anestēziju, pašai ir sena muguras trauma. par anestēzijas veidu tev pateiks anestezialogs. [b]Meridita[/b] hmm, to tev uzņemšanā vai nodaļā pateica ? to, ka pats ārsts atrunā zinu, bet uzreiz arī līgumu piedāvā :D tāsak, bez maksas visādi iemesli, bet par maksu laipni lūgti :) un par tām knaiblēm !!! aha mums sētā bija tāds knaibļu bērniņš :(

http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=k&year=2008&month=4&day=5
Nu, baaaaac, taja dzemdibu nama visi galigi ozu pazaudejusi. Da kada viniem dala, ja arsts nosutijis uz planoto. Kapec jaunajam maminam vispar par to butu jauztraucas. Es, ar vienu bernu biju viena RDzN nodala, tad taaaa bija taaaaada!!! Majas parbraucu ar abam rokam pilnigi zilam, jo katetrus redziet neatzistot taja nodala. Un, kad man trapijas tada masina Dzintra, tad vina bija pilniga pāāālī, kad vakara bija jadod sprice vena. Tas bija ap 8 martu un vel piedevam, kad jau bija sprice garam venai,tad vina man saka-oj, aizmirsu brilles uzlikt, laaikam netrapiju. Tas bija SVIESTS! Ceru, ka man vienigai ta "veicās".

[b]Skuja[/b] [i]Bulduros man noteica ķeizara datumu un arī pateica, ka vispār viņi muguras operāciju dēļ ķeizarus netaisot un ja taisa, tad tikai vispārējā narkozē.[/i] Man 18dienas atpakaļ Bulduros ķeizaroja, tieši dēļ mugurus, un dēļ muguras bija nozīmēta vispārējā narkoze. Pati Bārbale man kop.narkozi arī nozīmēja, teica, ka ja kaut kas nav kārtībā ar muguru, tad tie ķeizaru taisa tikai ar visp.narkozi. No sākuma satraucos, jo biju saklausījusies par to, ka tas ir kaitīgs bērniņam, tad tepat cālī pajautāju kā pārējām māmiņām un viņu ķeizarbērniem (ar visp.narkozi) iet un nomierinājos. Neesmu nožēlojusi ka tika veikts ķeizars un ka tas tika veikts visp.narkozē nevienu brīdi!!:ok::ok:

[b]Karkusha[/b] Es arī biju pie dr.Bārbales un viņa diezgan negribīgi runāja par ķeizaru dēļ muguras. Teica, ka tagad grūtnieces aiziet pie neirologa, pasaka, ka sāp mugura un izdīc nosūtījumu. Vai Tu slēdzi līgumu arī ar dakteri vai tikai nozīmēja datumu un viss? Man radās iespaids, ka labāka attieksme būtu bijusi tad, ja slēgtu arī līgumu ar dakteri, ne tikai slimnīcu. Cik ātri pēc operācijas Tu pamodies un ieraudzīji mazo? Mans vīrs arī grib piedalīties dzemdības, bet vai varēs, ja man būs vispārējā narkoze? Tik daudz neskaidrības :(

[b]softly_frozen[/b] Man to uzņemšanā pateica. Kā arī uzņemšanā uzreiz piedāvājās knaibles vai vakumsūkni izmantot. Sviests, lai es apzināti uz kaut ko tādu ietu. Beigās ņirdzot viņas man piedāvāja tikai 29.02. Kā rezultātā pateicu "paldies" un aizgāju prom.

http://bd.lilypie.com/UcAmp3.png
Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
9611444