Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Iemesls ķeizaram

Skuja

[b]Skuja[/b] ej uz DzN uz tresho nodalu pie dr. Brazhinskas. Vina nav keizaru noliedzeeja, par varu dzemdeet neliek. Man palika iespaids, ka vinai tie arii patiik. Vina kaa speciaaliste:ok: Bet vina ir cilveeks ar melnaa humora pieskanu, uci buci netaisa. Treshdienaas peec 12 skiet pienem. Un vispaareejaa narkoze vareetu gan buut, ja ar muguru kaadas probleemas. Jo epiduraalaa anesteezija ir duuriens muguras smadzenees un varbuut tavaa gadiijumaa mugurai tas vareetu buut papildus traumeejoshi.:rolleyes:


ja reiz tāda tēma ir atvērta tad man jautājumiņš - [b]ja placentas novietojums ir zems [/b] tad jātaisa plānotais ķeizars?


Dzīve ir skaista lai kāda viņa būtu
Aizej uz Stradiņiem, tur visi speciālisti ir uz vietas. Mani uz reiz nozīmēja uz Stradiņiem. Tur bija baigi forši, vienmēr ar lielu paldies atcerēšos. Visu izskaidroja, par visām narkozēm, visu. Tāda attieksme.

Sveikas Man ir plānots ķeizars, veselības problēmu dēļ, vai iespējams, ka ķeizaru pārceļ ātrāk par plānoto datumu, ja ceļas cukura līmenis un vienlaicīgi krītas spiediens?


[b]Chiepinja[/b] pats par sevi nē, bet ja plusā nāk tas ko sauc par [i]palcenta previa[/i] t.i. placenta nosedz dzemdes kaklu, tad gan . [s][Papildināts: 02:03:2008 11:43:08][/s] [b]Meridita[/b] jocīgi, es ar gāju pierakstīties uz ķeizaru, attieksme bija laipna :rolleyes:


http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=k&year=2008&month=4&day=5
[b]softly_frozen[/b] laikam ne uz īsto maiņu trāpīju


http://bd.lilypie.com/UcAmp3.png
Marite
[i]pirms pāris gadiem bija muguras operācija un tāpēc tagad stipri sāp mugura[/i] [i]ja taisa, tad tikai vispārējā narkozē[/i] iemesls vispārējai narkozei ir 1.teikumā gan jau ;)


http://line.mole.ru/metoyou/04042006_1_08_30_7_10_12_H4564676172-616d__.gif [s] [b]PROJEKTS SAULES GAISMA: http://www.freewebs.com/maritekrastina/ziedojums.htm ir noslēdzies!!! Mīļš paldies visiem atbalstītājiem :) [/b] [/s]
[b]Skuja[/b] Oj, tik daudz tev jautājumu :), bet saprotu tevi, man ar tā bija. Nezinu, moš būtu vieglāk tev visu to pa telefonu izstāstīt. :rolleyes: vari atsūtīt savu e-mailu, es tev tad nosūtīšu savu tel.nr. Bet tā - Līgumu neslēdzu, jo nav jēgas to darīt. Operēs tik un tā vai nu Bārbale vai nu Puķīte. Operācijā viņas abas piedalās un pašas izštuko kura šobrīd būs kā galvenā un kura asistēs. Domāju, ka attieksme no tā neizmainītos, ja slēgtu līgumu. Man pat likās, ka līdz dzemdībām Bārbale bija tāda ka vēsa pret mani, a pēc ļoti laipna.. :) Tā, pēc operācijas pamodos laikam (eh nav šobrīd vīra blakus pajautāt, pati neatceros :laugh:) pēc min.40. Nu un tad arī ieraudzīju savu enģelīti. Pareizāk sakot mēģināju piespiest sevi atvērt acis, jo bija tik labi gulēt..:D:D Vīrs operācijas zālē nebija, jo teica, ka kad ir ķeizars ar pilnu narkozi, tad dēļ estētiskā skata (man lika to skābekļa masku) vīram tā kā nedrīkst piedalīties. Nu nevis nedrīkst, bet nav vēlams, nu kaut kā tā. Viņš sēdēja aiz durvīm. Pacietīgi gaidīja, arī dzirdēja mazā pirmo bļāvienu :)

Mazā Raganiņa
[b]kakens12[/b] Aizej pie savas ginekoloģes un izrunajies. Ķeizaru var uztaisīt arī ātrak.


Nesaki HOP, pirms neesi pārlecis

Marite
[b]kakens12[/b] [i]Man ir plānots ķeizars, veselības problēmu dēļ, vai iespējams, ka ķeizaru pārceļ ātrāk par plānoto datumu, ja ceļas cukura līmenis un vienlaicīgi krītas spiediens?[/i] noteikti! tik jāatrodas doka uzraudzībā. Man bija plānotie ķeizari dēļ rēzusa, un datumu noteikt iepriekš nevarēja nekādi, pastiprināta novērošana, un, kad rādītāji paliek slikti, ātrs ķeizars. (1. - 35.ned, 2.- 34.ned.)


http://line.mole.ru/metoyou/04042006_1_08_30_7_10_12_H4564676172-616d__.gif [s] [b]PROJEKTS SAULES GAISMA: http://www.freewebs.com/maritekrastina/ziedojums.htm ir noslēdzies!!! Mīļš paldies visiem atbalstītājiem :) [/b] [/s]
Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
9611444