Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Vajadzīgs projektētājs

-Dūda-

Meklēju cilvēku kurš manas ieceres uzliks uz papīra! Var būt projektētājs - talanīgs iesācējs! :D Man māja ir galvā gatava, bet neprotu uzlikt uz papīra. :(


Mazais puika http://tickers.baby-gaga.com/t/bunbunabu20070315_1_Matiiss+is.png Lielais puika http://tickers.baby-gaga.com/t/dogdogabu19991104_1_Emucis+is.png[/img]

superkveka

Esmu arhitekte, ja vēlies, atsūti meilu (skati iekš info)
Piefiksēju! Kad būšu skaidrībā ar zemi, tad uzrakstīšu!


superkveka
Baidos kļūdaini paprasīt, bet.... Tu esi sertificēta (vai kādam tur jābūt)? Jo mūs interesē arhitekts, kurš varētu uzzīmēt jaunos dzīvokļu plānus (gribam no diviem 2istabu blakusdzīvokļiem uztaisīt vienu 1istabas un otru 3istabu) Būvvaldē akceptēts, bet vajag jaunos projektus.

[b]meitene[/b] Sveika! Nē, vēl neesmu sertificēta. Pēc diploma iegūšanas ir pāris gadi jānostrādā praksē, un tad var sertificēties. Kamēr sertifikāta nav, jaunie arh. izlīdzas ar sertificēto kolēģu palīdzību - tas ir, es uztaisu proj, bet viņš paraxta (projektā parādās mūsu abu vārdi,jo viņš ir kā vadītājs) , pie reizes pakonsultējot vajadzības gadījumā. Sanāk pat dubuldrošība :D Ar dzīvokļu projektiem darīšana šad tad ir. Drusku nesapratu - kas tieši bvaldē jau ir akceptēts? Atļauts tā darīt vai kaut kāds vecs projekts akceptēts?


[img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_2386.gif[/img] http://b1.lilypie.com/x8J1p2

[b]meitene[/b] ar dzīvokļu projektiem mēdzu nodarboties arī es, ja kas ;) [i]Būvvaldē akceptēts, bet vajag jaunos projektus.[/i] pievienošos savai kolēģei, ka šamo tekstiņu nevar saprast

[b]ķeizarīte[/b] [b]superkveka[/b] Sorry, ka varbūt neskaidri izsakos, jo pati no tā maz ko sajēdzu, (vīrs vairāk kārto visu) laikam jau dots akcepts tāda veida pārbūvei- ka drīkst pievienot mūsu dzīvoklim istabu no blakus dzīvokļa. Tātad ņemu vērā, ka varat veikt kaut ko tādu;) ja kas padošu ziņu!

man arī interesē tāda lieta. Mājai gribam pacelt jumtu augstāk vienā pusē, kur otrajā stāvā ir slīpais jums. Kādi ieteikumi ar ko sākt un kādas cenas?

tp
Cenas tieši kam - būvdarbiem vai projektam?
Vai mājai jau ir projekts vai tā ir nejauši ''uzaugusi''? Ja jumta celšana būtu vienīgā lieta, tad varētu mierīgi izlīdzēties ar izmaiņu projektu - iesniedz atkārtoti būvvaldē veco sējumu, klāt pievienojot maināmās lapas, kuras ir jāparaksta arhitektam. Tad būvvalde dod ziņu, ko saka par šo pasākumu. Pluss šajā gadījumā ir milzīgs - nav jākārto no jauna visa dokumentācija!
Ja projekts ir ļoti antīks, padomju, krieviski - tad tas var neiet cauri. Cenas un citu ''personisku'' informāciju tomēr vēlētos apspriest meilā, nevis kaut ko apriori šeit sasolīt.
Kur atrodas ēka?


[b]superkveka[/b] [b]ķeizarīte[/b] Es ceru, ka drīkstu jūsu meilus iedot vīram, viņš, cik sapratu, nosūtīs jums dzīv. projektu un uzrakstīs (skaidrāk par mani), ko mums vajag. Un tad nu atkarīgs no jums- vai varat un cik maksā;)


Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
9616600