Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Plānojot ķeizeru Bulduros

sweetheart

Jautājums tām, kam ir plānots ķeizers Bulduros: Kad Jūs braucāt uz Bulduriem runāt par datumu, jūs vispirms uz turieni zvanījāt un norunājāt laiku, kad tikties vai arī braucāt tā pat???? :confused:


Nu, tā kā es biju uzskaitē Bulduros, tad par datumu tika sarunāts un izlemts pēdējā apmeklēšanas reizē, ja nemaldos, kādas 2 nedēļas pirms nozīmētā ķeizara.

Es diemžēl neesmu tur uzskaitē...:weep:

Braucu tāpat kādas 4 nedēļas pirms plānotā dzembdību datuma ( tur var no 9.00līdz 15.00) un kopā ar ārstu izvēlējāmies datumu un noslēdzām līgumu.


http://www.calis.lv/aprunasimies/konf2/topic.php?id=12:9031804


[img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_2133.gif[/img] Mūsu prieks un laime [img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_2362.gif[/img] http://b2.lilypie.com/IuFup2.png
Nu ne vēlāk kā mēnesi pirms plānotā datuma brauc. Es aizbraucu mēnesi pirms teorētiskā dzimšanas datuma (pēc mēnešreizēm) un biju par vēlu, jo uz man vajadzīgo datumiņu, kas ir nedēļu ātrāk, viss jau bija aizņemts, un nācās ielikt pirmo brīvo datumu, kas bija, kas sakrīt ar teorētisko plānoto bērnņa dzimšanas datumu. Sanāk, ka ļoti iespējams, ka dzemdības sāksies pašas kādu brīsniņu ātrāk. Bet tādā gadījumā līgums ir noslēgts un var braukt arī ātrāk uz akūto ķeizaru. :)


http://tickers.baby-gaga.com/p/dev091pr___.png
Nekas nav iepriekš jāsarunā, līdz trijiem dienā brauc un uz vietas viss notiek! Līgumus jāslēdz ir ap 36. nedēļu!:)


[url=http://lilypie.com][img]http://bd.lilypie.com/MmFkp2/.png[/img][/url]
Līdz 7.aprīlim visi plānotie ķeizari Bulduros ir pilni. Un neņem pretī, ja ir arī 35.ned.:confused: [s][Papildināts: 05:03:2008 17:24:39][/s] Līdz 7.aprīlim visi plānotie ķeizari Bulduros ir pilni. Un neņem pretī, ja ir arī 35.ned.:confused:

[b]alisons1[/b] Hmmmm... tieši gribēju arī par šo jautāt.... šodien biju pie ārsta , man USG rāda, ka mazais jau atbilst 32 ned.un viņš saka, ka man ķeizeru vajadzētu plānot ap Aprīļa 20tajiem datumiem... bet es te kaut ko dzirdēju Cālī, ka Aprīlis viss pilns! Rīt taisamies braukt uz Bulduriem runāties, tagad bail, ka viņi mani atteiksies ņemt:confused::weep: Bet Rīgas slimnīcās ĻOTI, ĻOTI negribu!!!!! Tad laikam atliks tikai Sigulda....:(


[b]alisons1[/b] [b]sweetheart[/b] oho, biju pirmdien un varēju izvēlēties 1,2 vai 3 aprīli, un nu jau [i]Līdz 7.aprīlim visi plānotie ķeizari Bulduros ir pilni [/i]. Tur gan tempi. Un man bija 35 nedēļas pilnas. Un jau 1.aprīlis bišku tā kā par vēlu, bet nu nekas. Vismaz līgums noslēgts! ;)


http://tickers.baby-gaga.com/p/dev091pr___.png
Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
9619698