Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Plānojot ķeizeru Bulduros

sweetheart

Nu redzēs, kā man rīt ies... tad jau varēšu padalīties ar informāciju vakarā ;)


Labi, ka es jau 28. nedēļā pieteicos... fūuuu, nezināju , ka tādas rindas..:)


[url=http://lilypie.com][img]http://bd.lilypie.com/MmFkp2/.png[/img][/url]
Jā rindas baigās. Nu bet tas jau nekas, mums atliek vēl atliek Rīga;)

[b]mēness[/b] Saki lūdzu par līguma noslēgšanu arī jāmaksā? :confused: [s][Papildināts: 06:03:2008 09:07:46][/s] [b]ilciitis[/b] Sveiak, gribēju jautāt vai tad ap 28 nedēļu tiešām jau var noslēgt līgumu, un vai par līguma noslēgšanu jāmaksā?Kas ķeizaros? Paldies [s][Papildināts: 06:03:2008 09:10:24][/s] Sveikas meitenes, man te ieradās galvā tāds jautājums. Vai ir iespēja noslēgt šādu līgumu teiksim 2 slimnīcās, jo es nekādi nevaru vēl izdomāt kurā no šīm divām gribētu ķeizaroties, Vai tas diez ir iespējams? Un kad nāk laiks tuvāk, tad vienu vienkārši atteikt? Kā Jūs domājat?


[i] Vai ir iespēja noslēgt šādu līgumu teiksim 2 slimnīcās, [/i] Iespējams tas ir, bet tas nozīmē, ka tu pa tukšo aizņem rindu un kāda cita nevar noslēgt uz to laiku tikai tāpēc, ka [i] jo es nekādi nevaru vēl izdomāt kurā no šīm divām gribētu ķeizaroties[/i]

Nu jā, to gan laikam nebūtu prātīgi darīt. Jāizlemj un tad:)

es braucu 13.dec un tiku uz 23 janvāri; viņiem jau tur tiek taisīti tikai 2 plānotie ķeizari dienā!


[img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_110.gif[/img]look like an angel...
[b]miracle[/b] Varbūt vari pastāstīt ka viss notika, kad bija jāierodas utt, :confused:

[b]Evkita[/b] Par līgumu ar slimnīcu jāmaksā 50 lati, vienīgi ne tajā brīdi kad parakstīsi līgumu, bet gan beigās, kad maksāsi par visu, jau pie izrakstīšanās. [b]miracle[/b] [i]viņiem jau tur tiek taisīti tikai 2 plānotie ķeizari dienā! [/i] nu man šo pirmdien informēja, ka plānotie ķeizari tiek pieņemti tikai [b]vienu [/b] reizi dienā...:rolleyes:


http://tickers.baby-gaga.com/p/dev091pr___.png

Nu jus mani tagad nedaudz nosokejat - lidz 7 aprilim vairs nav brivu vietu uz planotajiem keizariem!:eek: Man rit ir vel usg un jaunnedel gribeju braukt uz Bulduriem runat par keizaru, jo bus jau 35 nedelas un tas sanak, ka tam vajadzetu but marta beigas, aprila sakuma!. Vai tiesam tas ta ir ???? Ja kada tagad sajas dieninas braucat uz turieni runat, tad , ludzu, padalieties ar informaciju. :confused:

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
9619698