Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Plānojot ķeizeru Bulduros

sweetheart

[b]SLB[/b] palasi manus iepriekšējos komentārus! Aizbraucu pirmdien, un knapi tiku uz aprīļa sākumu, lai arī vajadzība bija uz marta beigām. Skatos vakar jau meitenes raksta, ka pilns līdz 7jam. Tas arī bija pirmais teikums ko man jautāja - kad jums vajag, ja martā, tad viss jau pilns!!! Un šobrīd saprotu ka aprīļa pirmā daļa ar jau pilna, tā kā ja vēlies tomēr Bulduros, tad joz jau tagad, iztiks bez USG. Galvenais tagad pierakstīties. :rolleyes:


http://tickers.baby-gaga.com/p/dev091pr___.png

[b]mēness[/b] Bet es kaut ko nesaprotu - ja teica, ka uz turieni var braukt pieteikties ne atrak par 35 nedelu, tad tye kaut kas nesakrit! Es tiesam esmu soka! Es ar pirmo berninu biju tiesi tur, un biju loti apmierinata, ka ari ta vieta man ir burtiski 7 min attaluma no majam. Ja man tagad jabrauc uz DZn - murgs:weep:

[b] SLB[/b] Nu jā, tā arī ir rakstīts viņu bukletiņos par to 35 nedēļu. :rolleyes: Bet es kaut kā netīšām padomāju, ka jāuzzvana šiem un jāuzprasa kad var aizbraukt pieteikties, kuru dienu, un viņi tā arī teica pēdējais brīdis (pat mazliet par vēlu) braukt šurp un pieteikties. Tad nu pirmdien no rīta piezvanīju, un pēc brīža skrēju pie šiem. Tajā brīdī man bija tieši 35 ned. Nu uzzvani viņiem!


http://tickers.baby-gaga.com/p/dev091pr___.png
[b]mēness[/b] Vai nevari uzrakstit, kads ir tel. Nr, par kuru zvanit un pieteiktie?:confused:


[b]SLB[/b] Bulduru slimnīcas dzemdību nodaļa: tel.67512957 ;)


http://tickers.baby-gaga.com/p/dev091pr___.png
[b]mēness[/b] Liels Tev paldies, tulit piezvanisu.:ok:

[b]SLB[/b] Lai veicas! ;)


http://tickers.baby-gaga.com/p/dev091pr___.png
Es tiko no Bulduru slimnīcas un varu pastāstīt sekojoso: Pašlaik viņi veic pierakstu plānotajiem ķeizariem uz Aprīli, tas ir viens un otris, viņi [b] neslēdz [/b] līgumus ātrāk par 34. nedēļu ! Tas ir vārds vārdā, ko man šodien ārsts - ginekalogs pateica Bulduros!!!!!! Tā kā nezinu, kas te teica, ka noslēdzis ar Bulduriem jau līgumu 28.ned, sanāk ka sniedzis nepatiesu informaciju....jo lai ka es viņus mēģinaju pierunāt , man pašlaik jau ir 31. ned. un man vajag Maija sākumu, viņi atbildēja, ka lai braucu tūlīt pēc Lieldienām, tad viņi sāks plānot ķeizerus uz maiju.... [s][Papildināts: 06:03:2008 15:32:41][/s] Tāka nezinu,tagad lasu un secinu, ka te ir tik daudz pretrunīgas informacijas....:confused::confused::confused:

varbuut kaada zin kaa ir ar parastaam dzemdiibaam, man 31 ned. plaanojusi biju riit aizbraukt, nosleegt liigumu, dzemdiibu datums ap maija saakumu/vidu, tad sanaak ka arii man nav jeega veel tur skriet?


Līgumu vienkārši priekš dzemdībām var braukt droši slēgt...., jo arī man beigās teica, ka nu ja es baigi gribot, līgumu jau varam noslēgt, vienīgais, ja līdz 34. ned, ja kaut kas ne tā, tad jābrauc būs jebkurā gadījumā uz Stradiņiem un par precīziem ķeizera datumiem tik un tā braukt nāksies vēlāk! Bet manā gadījumā galvenais jau ir datums!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
9619698