Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Plānojot ķeizeru Bulduros

sweetheart

buus vinjiem noriita jaauzzvana

[b]anna anna[/b] Noteikti dari tā! ;)

Vislielākās problēmas rodas no salīdzināšanas ;)
Sakiet meitenes es arī plānoju ķeizaru Bulduros, vēl gribējās zināt par tiem pirmsdzemdību kursiem, vai ķeizara gadījumā arī viņus jāapmeklē un vai noteikti Bulduros? To filmu par pašām dzemdībām nepavisam negribu skatīties, vienīgi gribētu to lekciju kā kopt mazuli pēc dzemdībām.

[b]Evkita[/b] Es piemēram neiešu neuzkādiem kursiem, domāju, ka pietika, to ko redzēju pie pirmā :baby: un tur jau bija tikai par dabīgajām dzemdībām! Nu varbūt uzbeigām biku par barošanu un tādiem šadiem sīkumiem... bet neko no tā neatceros...

[b]Evkita[/b] Tie kursi ir jau tikai TAVA izvēle. Vari iet, vari neiet. Mēs bijām aizgājuši uz 2 un 3 lekciju, uz to pirmo, kur rāda filmu negājām, jo es nevēlējos to redzēt. Principā, ja zinātu ātrāk ka man būs ķeizars neietu arī uz to lekciju, kur stāstīja par dzemdību norisi. Lekcijas ir ļoti interesantas :ok::ok:. it īpaši kā kopt mazuli. Katra lekcija maksā 5ls. Ja esi apmeklējusi kaut vienu lekciju, Juta izdarīs atzīmi par to, ka tu esi noklausījusies lekcijas kursu.

Man radās vēl viens jautājums plānoto ķeizeru sakarā: :confused: A cik dienas iepriekš, pirms noliktā dzemdību datuma, jums taisīja (vai pareizāk sakot piedāvāja) ķeizeru????:confused:

Iesaka nedēļu pirms noteiktā datuma;)

Šodien noslēdzu Bulduros līgumu uz plānoto ķeizaru 24. aprīlī. Tā ka aprīļa beigas no divdesmitajiem datumiem vēl ir brīvas. Mums tur piedāvāja nedēļu pirms noliktā dzemdību datuma.

[b]sweetheart[/b] [i]viņi neslēdz līgumus ātrāk par 34. nedēļu ! Tas ir vārds vārdā, ko man šodien ārsts - ginekalogs pateica Bulduros!!!!!![/i] :yes: Taisnība. Kādreiz vispār slēdza no 36.nedēļas tikai. [b]anna anna[/b] [i]varbuut kaada zin kaa ir ar parastaam dzemdiibaam, man 31 ned. plaanojusi biju riit aizbraukt, nosleegt liigumu, dzemdiibu datums ap maija saakumu/vidu, tad sanaak ka arii man nav jeega veel tur skriet?[/i] Kā jau te meitenes rakstīja, no 34.nedēļas slēdz līgumus ātrākais.

[b]anna anna[/b] 2007 gada juunijaa sleedzu liigumu 33.nedeelja un uz augustu jau maajas stacionaaru nevareeja piedaavaat, bija pilns.

http://b1.lilypie.com/nKkRp3.png http://lines.akusherstvo.ru/lineika/302215.gif
Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
9619698