Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Ūdens attīrīšana

Murmulis

Vai kāds sev mājās ir uzstādijis ūdens attīrīšanas filtrus? Ko domājat par K-rautā redzēju par 500 naudiņām zils bundulis un visādi pribambasi klāt. Vai tas reāli var palīdzēt attīrīt ūdeni no rūsas, kaļķa ūdens :confused::confused::confused: [s][Papildināts: 03:03:2008 10:19:12][/s] Vai varbūt kādam ir kaļķu elektroniskais skaldītājs, tāds maziņš verķītis ar vadiņiem ap ūdens trubu??:)

http://www.calis.lv/aprunasimies/konf2/topic.php?id=37:6567891 [i]kaļķu elektroniskais skaldītājs, tāds maziņš verķītis ar vadiņiem ap ūdens trubu[/i] Es teiktu viņš vairāk uz naudas maku nekā uz ūdeni iedarbosies :gigi:

PĒRC NOST
Vai tiešām nevienam nav mājās normāla ūdens attīrīšana??:confused: [s][Papildināts: 10:03:2008 17:04:16][/s] Biju Izstādē , un saklausījos no firmām slavas stāstus, ka protams viņu piedāvātais ir pats labākais. Pēc kādiem kritērijiem vērtēt, jo cenas svārstijās no 300-600 Ls Vai kāds reāls lietotājs nevarētu ko labu ieteikt?

[b]Murmulis[/b] [i]par 500 naudiņām zils bundulis un visādi pribambasi klāt[/i] Nu, man tāds ir. Liels, zils bundulis, kurš man atgādina gāzes balonu, jo augšā tam atrodas kaut kāds pribambass kurš rēķina gallonus, cik iztek cauri,bet manā bērnībā tam galā bija krančiks ar kuru atgrieza vaļā gāzes balonu.:D Ūdens tek cauri attīrīšanas filtram un vēl caur kaut kādām tabletēm, kuras regulāri jāpapildina. [i]Vai tas reāli var palīdzēt attīrīt ūdeni no rūsas, kaļķa [/i] Tāpēc arī likām, ka mums bija ļoti rūsains un ciets ūdens. Tagad dzidrs, dzidrs un ļoti mīksts. Mums uzstādīja, ja nemaldos, Aqua serviss. Brauca kopā ar gāziniekiem un vilka kopā līdz apkures katlam un ūdens boileram. Ai, nu es no tā maz saprotu.tad arī uzlika mums reģenerācijas laiku uz nakti, lai pa dienu varam brīvi rīkoties ar ūdeni cik gribam. P.s tas pats ūdesn tiek liets pa taisno akvārijā, ko dzīvoklī dzīvojot nevarējām atļauties.Šajā zivis dzīvo labāk.

Vispirms vajadzeetu aiznest esosho uudeni uz analiizeem, un tad peec to rezultaatiem izveeleetaa firma ieteiks risinaajumus ar filtriem, miikstinaataajiem utt. Nav jeegas izgruust naudu par neko, ja uudens ir normaals..

[b]robchix[/b] [i]Nav jeegas izgruust naudu par neko, ja uudens ir normaals..[/i] Nepiekrītu. Pēc analīžu rezultātiem, kurus veicām trīs vietās, mēs savu avota ūdeni varējām dzert pa taisno no krāna, bet tas bija rūsaini dzeltens un man nebija ne mazākās vēlmes aizdirst visu ūdens sistēmu, nemaz nerunājot par ikvakarēju kanalizācijas bendēšanu ar visādiem Cif un Ajax, lai notīrītu brūno slānīti no izlietnēm, podiem, dušām un klozetpodiem.

[b]Pelnrušķīte[/b] Analīzes ir dažādas, vis drīzāk ka taisījāt parastās ar kurām nenosaka citus piejaukumus.

http://metric.rodim.ru/dsm/f32/3/b40/dc10072004/Oralf.gif http://metric.rodim.ru/dsm/f51/3/l11/dc12102007/Oaleksandra.gif
[b]Murmulis[/b] Bļāviens - tikko ta uzrakstīju, bet inets pamuka :((( Sāku no gala. Mamma nopirka dzīvokli. ūdens vienkārši dramatisks. Rūsa un smaka ...wē.... Caur "Ūdens Bosu" uzlika attīrīšanas sistēmu (atkarībā no analīzēm viņie piedāvā risinājumu), maksāja ap 600 Ls. Gala rez. ir 2 ūdens padeves. Nepārtikai pa visiem krāniem + pārtikai virtuvē vēl tāds mazs krāniņš. Daži to uzskatīs par trūkumu, bet mammai ļoti patīk - parastā krāna h2o tagad ir tāds kā lietus ūdens - ļoti mīksts. Nezinātājiem - tāda sajūta, it kā ziepes no rokām nenoskalojas, bet tā ir tikai sajūta. Toties drēbes izmazgājas Ļoti labi. Papildus jār''eķinās ar regularu speciālā sāls iepirkšanu, jo tikko to nepieber, tā panesās atkal rūsa. Tas sāls ir laikam galvenais elements attīrīšanai. Katrā gadījumā esmu ļoti iepriecināta par šo iespēju pašam kaut ko darīt lietas labā, jo uz pašvaldību gaidīt nav jēgas. Es redzēju sākuma un gala rezultātu - cepuri nost!

Es runaaju par dzeramo uudeni. Es neticu, ka uudens analiizes, dzeltenu, ar dzelzi paarbagaatu uudeni vareetu atziit par dzeramu no kraana. Pazinjaam Juurmalaa pie Kauguriem staav tas zilais balons ar saali, vai ko nu tur, uudens miikstinaashanai un attiiriishanai, bet dzershanai vinji lieto peerkamo uudeni, jo kaut kaa neticaas, ka uudens izejot apstraadi ar kaut kaadu kjiimiju, kljuutu labaaks cilveeka organismam. Tagad vinji taisaas uzstaadiit reversaas osmozes iekaartu paartikaa lietojamajam uudenim. Man, Riigaa dziivoklii pietiek ar parasto mainaamo filtra patronu, tiesa daargaako, ar sudraba joniem un ogli (12 ls Udensbosaa). Likt reverso osmozi uudensvada uudenim (kas naak no Baltezera)manupraat ir bezjeedziigi no naudas izdoshanas viedoklja.

[b]robchix[/b] [b]Vidžulītis[/b] Pēc analīzēm absolūts dziļurbuma minerālīts, ar argumentu - dzelzs līmenis visā Latvijā paaugstināts. [i]neticaas, ka uudens izejot apstraadi ar kaut kaadu kjiimiju, kljuutu labaaks cilveeka organismam[/i]. Saprotama lieta, tāpēc mēs arī nedzeram šo ūdeni, bet [i]krāna h2o tagad ir tāds kā lietus ūdens - ļoti mīksts. Nezinātājiem - tāda sajūta, it kā ziepes no rokām nenoskalojas[/i]

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
9625883