Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Ūdens attīrīšana

Murmulis

Mums ar ir šis bundulis un viss jūsu iepriekšteiktais [i]krāna h2o tagad ir tāds kā lietus ūdens - ļoti mīksts. Nezinātājiem - tāda sajūta, it kā ziepes no rokām nenoskalojas[/i] ... un jūs domājat - ka šādu ūdeni nevar dzert? :eek::eek::eek: Vai arī es kaut ko nesapratu - analīzēs visi rādītāji pēc filtra uzlikšanas ideāli. Tad tomēr dzeršanai var lietot tikai reversās osmozes ceļā filtrētu ūdeni:confused:


http://b5.lilypie.com/lnbMp2.png http://b1.lilypie.com/9wPYp3.png

[b]Noela[/b] [i]un jūs domājat - ka šādu ūdeni nevar dzert? [/i] Nu ja salīdzina, ka daudzi dzer Rīgas krāna ūdeni, pat nevārītu, tad protams šis labāks, kaut caur visām tabletēm izfiltrēts, bet mēs nedzeram. Zupām gan lietojam. Jau teicu zivis urbuma ūdenī jūtas krietni labāk, nekā no Rīgas ūdensvada ņemtajā ūdenī.Jādomā, ka ir tomēr labāks.;)

[i]reversās osmozes ceļā filtrētu ūdeni[/i] Tātad nedzīvu ūdeni. Tātad tas vēl papildus jāmineralizē. Principā, ja pēc analīzēm ir dzerams ūdens, tad drīkst dzert, jautājums ir vai ūdens ir garšīgs. Man ir tas ūdens ar piesmaku (sulfāti (sērs) par daudz) Tos noņemt visam ūdenim izmaksā ļoti dārgi, bet krāni, apaug fiksi. Tā kā kaimiņiem ūdens ir labāks, varam seccināt, ka dziļurbums neīstā vietā, taču kur garantija, ka tāds nebūs arī nākošajā dziļurbuma vietā, tāpēc mācamies sadzīvot, kamēr parādīsies kāds vēl veidzs ūdeni attīrīt. Tikmēr dzeram ķekavas avota ūdeni. ūdenscietībai ir uzlikti gan sāls, gan zilo graudiņu filtri. analīzes parāda, ka ūdens ir labs un dzerams. [s][Papildināts: 12:03:2008 11:02:29][/s] [i]kaut caur visām tabletēm izfiltrēts[/i] tās tabletes ir visparastākā dzeramā sāls, vienkārši pagatavots vieglāk šķīstamā formā, lai nerastos nogulsnes tik daudz un neaizķeptu tas filtrs. Zilie graudiņi gan ir drusku kaitīgāki, taču pēc tiem ūdens iziet cauri vēl ogles filtram, un dzeramajā ūdenī nonāk ļoti minimāls daudzums zilo gradiņu.


Ja nezini, ko gribi, dabūsi to, kas paliks pāri ...
[b]Noela[/b] Es nebiju klāt, kad spečuki bija, bet cik noprotu, runa ir par to, ka tas parastais ūdens ir tik attīrīts, ka ir gluži bez mikroelementiem. Kas nu galīgi nav labi. Bet tas otrs (viņam ir tāda sistēmiņa apakšā zem izlietnes, kas aizņem gandrīz visu skapīti) ir papildus bagātināts ar mikroelementiem, lai atbilstu labas kvalitātes ūdenim lietošanai pārtikā.


[b]Murmulis[/b] man ir shii sisteema pa Ls 500, ar filrtiem saals trauku utt, varu teikt to labaako- ja pirms tam peec dushas bija sausa kasiiga aada, tad tagad uudens ir tik miiksts ka peec dushas sajuuta ka esi jau iesmeereejies ar kremu. Viosi podi ir mega tiiri , balti, teejakannas bez mazaakajiem noseedumiem, uudens pats garsho briiniskjiigi. Mees njeemaam no vairumtirgotaajiem, vnjiem jau ir uudens analiizes pa pilseetaam un pat pilseetu rajoniem, vinji jau sadozeeja peec attieciigaam analiizeem pareizaas attieciibas.


seskam seska daba
[b]garoza[/b] Vau jums ir serudens dzilurbumaa? Ja taa, tad kadu filtru izmantojat?

Paldies mīļā tauta, ka sakustējāties!:) Skaids ir vien, ūdens filtru likšu, tikai nav jo projām skaidrība par cenu starpību. Skonto mājas izstādē savācos bukletus un cenas. Visi piedāvā apmēram vienu un to pašu. Ti nav skaidrs kādēļ vins tādu toveri piedāvā par 290,- ar visu uzstādīšanu otrs 490,-. .....200Ls tomēr liela starpība, bet negribas iegrābties kādā s..ā. Vai kāds varētu nokomentēt??:confused:

Vai nevienam nav nekādu komentāru????:(( [s][Papildināts: 17:03:2008 09:20:54][/s] Vai nevienam nav nekādu komentāru????:((

Mēs ņēmām Hidrostandartā, kas atrodas ķīpsalā TU telpās, jo vīram likās, ka tur vissaprotamāk mācēja izskaidrot visu darbību, jēgu - tipa gudri darbinieki likās utt. Vēl zinu, ka labi ir Karma Ūdens, arī Ūdensbosā. Visos prasījām cenu filtram, rādot vienas un tās pašas analīzes, visur izcenojumi bija līdzīgi 10-20 Ls starpība. Uzstādījām paši, tāpēc par transportu un uzstādīšanu nemaksājām. Pašu filtru gan nācās pagaidīt kādas 2 nedēļas - nebija uz vietas vajadzīgais lielums. Mums tas filtrs bij vēl ar epoksīda sveķiem, kas it kā ļoti labi skaitās


http://b5.lilypie.com/lnbMp2.png http://b1.lilypie.com/9wPYp3.png

[b]Noela[/b] Kas ir šis????[i]Mums tas filtrs bij vēl ar epoksīda sveķiem, kas it kā ļoti labi skaitās[/i] Īsti nesaprotu ko tie sve ki filtrā dod? Ūdensbosa stendā stāvēja nepatīkams , uzpūtīgs tips..... tur noteikti nepasūtīšu.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
9625883