Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

i-nets ārpus Rīgas.. laukos

Indica

Sveiki! Kādas ir iespējamās alternatīvas interneta dabūšanai Rīgas rajonā vietā, kas ir lauku teritorija? Vienīgā komunikācija ir elektrība? Esmu runājusi ar Lattelekomu, šamie telefonu ievilkt varētu, bet i-netu gan ne..


http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=&year=2008&month=10&day=1

[i]runājusi ar Lattelekomu, šamie telefonu ievilkt varētu, bet i-netu gan ne.. [/i] Ar ko tad tu tur runāji??? :gigi: :D :gigi: Ja vien tev ir telefonlīnija, pie interneta tiksi jebkurā gadījumā. Cits jautājums - kāda tā līnija, un cik ātrs/lēns tas inets būs. http://www.lattelecom.lv/majai/internets/ Ā, nu vēl, protams, visi mobilie operatori piedāvā internetu, tikai ir daudz lielāka maksa, turklāt faktiski visiem ir 'pumpēšanas' apjoma ierobežojumi, kurus pārsniedzot, jāmaksā diezgan liela maksa par katru Mb. Vēl tas jocīgais uztvērējs (modems?) jāpērk.


[img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_2446.gif[/img]
[b]Zilace[/b] [i]Ar ko tad tu tur runāji???[/i] nezinu, neatceros, noteikti jau stādījās priekšā. Mums tagad Rīgā ir Lattelekom inets+telefons. Tad šamie man zvanīja, lai piedāvātu jauno pakalpojumu - fiksēto maksu. Bet tad sapratu, ka varbūt tajā dživoklī gadu nedzīvošu, līdz ar to būs jālauž ātrāk līgums un būs jāmaksā.. Tad nu prasīju tai piedāvātājai, lai noskaidro - ja manā jaunajā mājā varēs ievilkt visu to pašu, kas man ir tagad, nu tipa, lai man nebūtu jālauž līgums, tad es ir ar mieru. Tad pēc pāris dienām viņa man atzvanīja un pateica, ka telefonu vēl kautkā, bet inetu nea.. [i]Ja vien tev ir telefonlīnija, pie interneta tiksi jebkurā gadījumā.[/i] Man jau arī tā likās.. tāpēc tagad esmu nelielā nesaprašanā. Būs jau vien jāpaprasa vēlreiz viņiem.. varbūt nu jau laiks pagājis un nu jau to tehniski var izdarīt :)


http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=&year=2008&month=10&day=1
[b]Indica[/b] Vēlkāds cits i-neta pakalpoju sniedzējs tur nav? [i]pēc pāris dienām viņa man atzvanīja un pateica, ka telefonu vēl kautkā, bet inetu nea.. [/i] Ja jau ir telefons, tad LAttelekomam kur broblēma interneta pakalpojumus sniegt?


[i] [b] Zināšanas vienmēr ir ierobežotas, bet nezināšanai robežu nav [/b] [/i]

[b]Zilace[/b], [i]Ja vien tev ir telefonlīnija, pie interneta tiksi jebkurā gadījumā [/i]. Nav tiesa. Man ir lattelekom tel. (es dzīvoju Rīgā, pie pašas robežas), bet i-netu (pastāvīgo) nevar ievilkt. Lattelekom websaitā pie Internet pakalpojumu aprakstiem ir tāda poga "Pārbaudīt pakalpojuma pieejamību", kur ierakstot tel.nr vai adresi, var paskatīties - var vai nevar ierīkot pieslēgt I-netu.

[b]Ivchiks[/b] Nē, nē inets ir tagad Rīgā.. uz rudeni iespējams, ka pārvāksimies uz savu būdiņu ārpus Rīgas, kur šobrīd nekā naf. [i]Vēlkāds cits i-neta pakalpoju sniedzējs tur nav? [/i] Da HVZ kur būtu jāsāk tie meklēt? A kā vispār var ievilkt to Inetu? Moš kautkāds Baltcoms tur ietu cauri..


http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=&year=2008&month=10&day=1
[b]Indica[/b], cāļa konferencē "Datori un cita tehnika" regulāri tiek apskatīts šis jautājums. Pameklē pa vecākām tēmām. Man mājās ir triatel. Nav diezko ātrs, bet iztikt var. Toties nekādi vadi nav vajadzīgi

[b]Indica[/b] [i]Da HVZ kur būtu jāsāk tie meklēt?[/i] NU pameklē vispirms jau i-netā, google ieraksi savu apzdīvotās vietas nosaukumu un tad arī atslēgvārdus, internets, interneta pakalpojumu sniedzēji. Gan jau tad, koizmetīs ārā.:yes:


[i] [b] Zināšanas vienmēr ir ierobežotas, bet nezināšanai robežu nav [/b] [/i]
[b]Li[/b] Paldies, paskatīšos! [b]Ivchiks[/b] [i]google ieraksi savu apzdīvotās vietas nosaukumu un tad arī atslēgvārdus, internets, interneta pakalpojumu sniedzēji. Gan jau tad, koizmetīs ārā[/i] Ai, kautkādu sviestu izmeta :) Es laikam galīgi blonda :D Tikko sazvaīnu Lattelecomu, uzdevu jautājumu, ka gribu inetu tur un tur, vot i nākamotrdien būs man montieris, kas visu izpētīs un pateiks što i kak :D


http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=&year=2008&month=10&day=1

Lancia
Tagad Tele2 dod bezmaksas testēšanai bezvadu internetu, uz 3 nedēļām par velti, ja nepatīk atdod atpakaļ un viss, es arī tikko paņēmu, tik līdz vasarnīcai (Rīgas raj.) vēl neesmu tikusi izmēģināt, bet Rīgā iet labi. Mēnesī maksa būs 19 Ls bez ierobežojumiem, ir arī citi maksas veidi, Tele2 mājas lapā viss smalki aprakstīts. Mums teica, ka iet pilnīgi visur Latvijā,tikai ātrums dažādās vietās atšķirīgs.


[img]http://fool.exler.ru/sm/sla.gif[/img]
Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
9631111