Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

i-nets ārpus Rīgas.. laukos

Indica

Hmm.. a kā tur ir ar to bezvadu i-netu. Nav tā, ka dzīvo visu laiku pie reāla raidītāja? Nu tipa, visu laiku ar ieslēgtu mob.tel. :dontlike: Kautkā baidos no tā...


http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=&year=2008&month=10&day=1

[b]Indica[/b] www.triatel.lv Es pierīgas privātmājā paņēmu bezvadu, nevis mobilo. Modemu varu lietot arī savā vasaras mājā Mērsragā. Modemu pirku par pilnu summu (Ls 190,-), pirmie 3 mēneši lietošana par brīvu, pēc tam Ls 11,60 mēnesī (var arī citādi - paskatiesmājas lapā!). [s][Papildināts: 04:03:2008 11:30:40][/s] [i]Nu tipa, visu laiku ar ieslēgtu mob.tel. [/i] Ar mobilo telefonu bezvadu i-netam nav nekāda sakara. Bet modems A-5 lapas lielumā mierīgi stāv blakus PC vai uz palodzes/plaukta u.tml.

Mums ir Vodafon (Bite) bezvadu internets. Modems kredītkartes lielumā, vadā līdzi kur gribi, ir ļoti ērti, bet mājās Rīgas rajonā baigi lēēēni. Vajadzēja pārsūtīt dokumentu 35 lapas-dators uzreiz brīdināja, ka aizņems apmēram stundu.

Mums ir lauki, čuhņa meža vidū, Rīgas rajonā. Internets no Triatel, bet nu čakars baigais- nets lēns, trafikus ierobežo, salīdzinoši dārgi. Bet Bites internets vēl sliktāks. Lattelekom nav. Nu tā apmēram.


[i]Mums ir lauki, čuhņa meža vidū, Rīgas rajonā. [/i]Mums tas pats,mums ir LMT I -birojs ,visumā esmu apmierināta,bet dārgs ,jo citreiz sanāk ap 40 ls.

Mēs bitei esam piesaistīti uz 3 gadiem (modems tad par 1Ls) un mēnesī jāmaksā 22Ls - lieto, cik gribi. Lētākajam variantam ap 12Ls ir lietošanas ierobežojums.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
9631111