Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

lokanās grīdas līstes

Kaprīzā

Sveika, cāļu tauta! Lūdzu, palīdziet ar padomu - kur nopirkt lokanās līstes grīdai, kur flīzes jāsalaiž kopā ar laminātu, un šī salaiduma vietas ir pusapļa formā, bet atšķiras augstums flīzēm un laminātam (nedaudz)...Varbūt ir arī citi ieteikumi bez lokanām līstēm???

hmzis
prasi tam dizainerim, kas izplānoja tik debilu salaidumu

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. (c) Einšteins
celtnieks
[b]Kaprīzā[/b] Nu vienīgais staigāt pa veikaliem un ko nebūt meklēt, vai arī mēģināt no esoši pieejamā ko kombinēt. Ja ir koka grīda, tad var ar korķi vai hermētiķi šādu vietu aizdarināt, bet lamināts nu nav tas pateicīgākais materiāls šādiem risinājumiem. Tā kā varu novēlēt veiksmi medībās :gigi:

Vai salavecim tāda būda ira? ;o)
Man bija kaut kur reklāma. Pamkelēšu.. [s][Papildināts: 07:03:2008 11:42:41][/s] Laikam tomēr nepateikšu. Mazie būs sapluinījuši...:( Bet es to lapiņu kādā veikalā ņēmu. Nez kāpēc liekas, ka tas bija Tormans veikalā Višķu ielā. Uzzvani viņiem, pajautā.

[b]Kaprīzā[/b] Nevajag nemaz lokanas tās līstes, ir nopērkamas speciāli tādas, kur ir atšķirīgi grīdas līmeņi jāsalaiž kopā (man pašai tāda ir starp halli un vanneni, kur vannenei grīda kādu cm augstāka. Ir dažādās krāsās un faktūrās, pameklē Depo un citās vietās.

[img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_2446.gif[/img]
[b]Zilace[/b] - tās tak 2 dažādas lietas: vai atšķirīgi augstumi jeb apaļas formas.. :spy: [s][Papildināts: 07:03:2008 15:46:30][/s] Jā, tas bija Tormans veikalā. Viņi paši arī tirgo (ir uz vietas). Laikam Sluchter ir ražotājs. Atvaino, [b] Zilace[/b] - tik tagad pamanīju, ka autorei arī augstumi nav vienādi. Taču liekas, ka viņai lielākā problēma ir tas lokanums. Un tad jau piemeklē, kas varētu savienot 2 dažādas frontes..;)

Paldies visiem par atbildēm ;) Jā, mana lielākā problēma ir tas lokanums, bet to, kā salaist kopā divas zonas, gan jau kaut ko izdomāsim!!!

Teikā, Aizkraukles 21 (FEI jeb Fizikālās enerģētikas institūts) pirmajā stāvā, pa kreisi, pa koridoru līdz galam un tad pa labi ir veikals "Līstes pasaule" - lērums dažādu līstīšu, arī lokāmu. "Līstes pasaule", veikals Aizkraukles 21-159, Rīga, LV-1006 67800379 Apdares materiāli: tirdzniecība

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
9671141