Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Cena servitūta ceļam ???

Emita

Sveiki, pakonsultējiet lūdzu speciālisti, kas te apgrozās, sākšu tirgot savus četrus zemes gabalus Dreiliņos -labā vietā. Zemes gabala lielums ap 2000 kvm no kuriem 200 kvm ir servitūta ceļš. Ja aptuvenā tirgus cena tajā rajonā ir ap 65 EUR/kvm, tad cik es varu prasīt par srvitūta ceļa platību kvm ? Varbūt pusi cenas ? Ceļs ir īpašuma robežās, un ceļs ir lai trīs no šiem zemes gabaliem varētu piekļut pie sava gabala un vēl drusku tālāk pie dažīem citiem gabaliem.

Da necik, jo tiem 3 gabaliem bez taa celja (ja jau nevar piekljuut) nav nekaadas veertiibas. Un cik saprotu tad to celju vispaar nevar nekaa paardot, jo tas ir celjsh. Ja kaads par to gribees samaksat, tad vinjsh to gribees sev, bet taa nevar. It seviskji ja tas celjsh ir paredzeets piekljuushanai veel kaut kaadiem zemes gabaliem (kas cik saprotu nav Tavi). Taa kaa aizmirsti par to celju un tirgo to, ko reaali var paardot

kādēļ gan būtu jātic sievietēm...?
Tāpēc jau viņš saucas ceļa servitūts. cilvēks nopērk to Tavu zemes gabalu ar visu servitūtu nevis tikai zemes gabalu. Tirgot tu varētu tikai tādā gadījumā, ja zemesgrāmatā nav ierakstīts ceļa servitūts, jo tad reāli sanāk, ka viņš savam gabalam nevar piekļūt un tad jau var kaut ko štukot par samaksu.

[b]WTF[/b] Da no kura laika zemi sākuši dāvināt :confused: :laugh: Es gribētu, lai atsaucās profesionāli cilvēki - kāds mākleris, vai vērtētājs.

nu bet tev tach tas celjsh ir iipashuma sastaavaa, tas samazina iipashuma cenu. Kursh tev tagad pateiks cik celjsh maksaas :rolleyes: veerteetaajs pateiks zemes gabala cenu kopaa ar to celju nevis te cena zemei+te cena celjam :rolleyes:

Varbūt kādreiz nākotnē es arī [img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_1743.gif[/img] , bet ne šobrīd ;)!
[b]Emita[/b] Man ir davinajums uz zemi.,un davinajums uz pusi majas,ka ari uz kaiminu zemes ir uzlikts servituts par labu man.,zemesgramata ir jabut uzrakstitam(apgrutinajums).Servitutu var anulet tikai ar savstarpeju vienosanos,preteja gadijuma nekada tiesa nevar anulet to.

[b]Andaks[/b] [i]tas samazina iipashuma cenu[/i] nu bet par to jau es te runāju - tikai jautājums, par cik ? [i]veerteetaajs pateiks zemes gabala cenu kopaa ar to celju nevis te cena zemei+te cena celjam [/i] nu skaidrs, bet kā viņš rēķina kopējo summu ? Es taču pārdodot reklāmā nerakstīšu 5 EUR pa ceļu, bet 65 EURpar pārējo (es to varu paskaidrot pēc tam, tikai jābūt kādam pamatojumam, kāpēc tā rēķinās) [s][Papildināts: 07:03:2008 18:26:44][/s] ir taču vispieņemtas lietas - nu piemērām, ka servitūts samazina zemes vērtību piemērām par 25 % - nu kaut kā tā !!!

[b]Emita[/b] Vai tad Tu domā, ka es tās lietas no galvas izdomāju. Katru dienu taisu projektus un bez servitūta nemaz nevar apstiprināt. [s][Papildināts: 07:03:2008 21:22:39][/s] Kā lai pasaka, par servitūtu neko nevar prasīt, jo tas jau ir kā viens vesels ar zemes gabalu, novērtē zemi un tāda arī būs Tava cena. VISS.

[i]Es gribētu, lai atsaucās profesionāli cilvēki - kāds mākleris, vai vērtētājs.[/i] Un cik tu maksāsi par profesionālu konsultāciju???

[b]exet[/b] [i]jo tas jau ir kā viens vesels ar zemes gabalu, novērtē zemi un tāda arī būs Tava cena. VISS.[/i] es saprotu, bet mani tieši interesē šis "novērtē zemi" ...... vērtējumu jau oficiāli netaisīšu.... [b]Asteriksa[/b] [i]Un cik tu maksāsi par profesionālu konsultāciju[/i] necik :D te šķiet nepulcējās runātgribētāji par maksu :p [s][Papildināts: 08:03:2008 10:11:51][/s] žēl, es tikai gribēju godīgi pajautāt - bet.....

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
9682555