Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Cena servitūta ceļam ???

Emita

hmzis
tur jāskatās vai tas servitūts ir paralēli vai perpendikulāri.

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. (c) Einšteins

Iesaku servitūtu uzdāvināt pagastam, jo servitūts ir tikai lieks apgrūtinājums īpašniekam. Gandrīz vienmēr tas nozīmē, ka ceļa uzturēšana ir īpašnieka darīšana, bet pārējie vēla stikai izmantot, bet atlīdzināt neko negrasās, un vēl, ja tas nav pagasta ceļš, tad pagatsam nav pienākuma ne to līdzināt, ne labot , ne sniegu izšķūrēt. Katrā ziņā, redzot dzīvē cik ir problēmas ar šitādiem servitūta ceļiem, par tiem nemaksātu ne graša.

Dzīve ir gluži kā rožu dārzs, bezgala skaista, bet ar ērkšķiem!
[b]pece[/b] tu domaa pagastiem tie celji baigi vajadziigi :gigi:

Varbūt kādreiz nākotnē es arī [img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_1743.gif[/img] , bet ne šobrīd ;)!
[b]Andaks[/b] Tagad tā vairs nav īpašnieka problēma vajag pagastam vai nē, jo cik zinu no likumdošanas, tad ja pagastam tiek dāvināts servitūta ceļš, tas nedrīkst no tā atteikties, pat ja gribētu. Vienīgi , tas nozīmē, protams visu pārmerīt no jauna un visu kas ar to saistīts. Šo te papētījām, jo bija dioma, sadalīt vienu zemes īpašumu, tā ka iespējas ir;)

Dzīve ir gluži kā rožu dārzs, bezgala skaista, bet ar ērkšķiem!

[b]hmzis[/b] servitūts iet smuki paralēli, pa vienu no zemesgabala malām, zemes gabals taisnstūris. [s][Papildināts: 08:03:2008 12:44:49][/s] [b]pece[/b] pagasts toč neņems!

[b]Emita[/b] Mums servitūta ceļš ir pa vienu zemes gabala malu un ir 2,5 metrus plats. Reāli jau pārdošana notiek tā, ka vienojas par visa zemes gabala cenu nevis rēķina, cik maksā viens m[sup]2[/sup]. Kāda starpība, cik tajā apkārtnē maksā m[sup]2[/sup] ? Ja vari atrast pircēju, pārdod kaut vai divreiz dārgāk.

tak nem un prasi kaut vai tos pašus 65EUR kv.m un liec tam ceļam mieru.es pārdevu zemi ar ceļu un neskaitīju vai tas ceļš vai zeme, kopā tev ir 2000kv.m nu tad sareizini 65 ar 2000 un viss

[b]guntilona[/b] protams, ok tik dažreiz gadās gudrāki pircēji ar -tad jāzin, kā pamatot :)

nē, nu tur jau nekas netiek slēpts, kad nāks pircēji, tad tā arī rādi, šeit ir ceļš.... ;)

[b]Emita[/b] A kas Tev jāpamato? Par cik gribu, par tik pārdodu. Nu labi - ja uzbāžas - tādas tās cenas mūsu apvidū ir :gigi: Es arī pirku zemesgabalu - nekāda cena ceļam un pārējai pļavai netika dalīta, man arī tas neko nedotu, ja sāktu šitā skaitīt - putra vien rastos galvā. Tātad - cena ir tik un tik par kv.m., uz zemes gabala ir servitūta ceļš par labu kaimiņiem i vsjo. Un tad pircējam tas vai nu patīk, vai arī nepatīk, un tad attiecīgi vai nu pērk, vai nepērk :laugh:

[img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_2446.gif[/img]
Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
9682555