Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Cena servitūta ceļam ???

Emita

Shkjiet vareeshu atljauties saukt sevi par profesionaalu maakleri :P) Taatad kaa jau augstaak teica - servituuta celju neviens nepirks!!! Nav taadu cilveeku shinii pasaulee. Bt ir izeja - paaugstini par kaadu sevis iedomaatu % m2 cenu un reklaamaa savukaart lieliem burtiem ieraksti, ka servituutu tu daavini liidzi! :) Taa straadaa reklaama :)

[b]siveens[/b] tāpat zināms, ka visiem ir servitūta ceļš.:gigi:

hmzis
pircējs izvilks to pašu reklāmu un prasīs nah tik dārgi - reku citiem ir lētāk. kad ieņaudēsies par dāvanu, piedāvās tev to pašai paturēt :D

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. (c) Einšteins
[b]hmzis[/b] nu jā -nevar jau cenu baigi celt - jāmeklē vidusceļs - lai viss prātīgi un samērīgi. [b]siveens[/b] nu es ar esmu profesionāls mākleris (gan nu jau var teikt izbijis) :p bet max strādājusi ar komerczemēm, tāpēc nezinu....... es nedomāju, ka servitūta ceļu neviens nepirks - nepiekrītu šādam apgalvojumam, ceļs ir vnk nepieciešams, bet - nemaksā tikpat, cik brīva zeme..... runāju ar vērtētājiem - nav vienota viedokļa - jāskatās no situācijas, domāju 30-50 % no cenas var prasīt

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
9682555