Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

IJSD23.aprīļa rīkojums-kur ir izpildīts?

Neatlaidīgā

Izlasīju uzmanīgāk diskusijas... Mēs nemainījām vēlamo uzsākšanas gadu Pūcītē, kā 2005.gadā uz 2008.reģistrēti, tā arī paliek. Bet neskatoties ka esam rindā 12 (pēc dz.gada), vadītāja paziņoja vakar, ka piga - nebūs šogad 3-gadīgo grupa. Vai tas nav MURGS??? Man nepielec, mīļie cilvēki!

Šodien nosūtīju vēstuli gan Aparei, gan kopiju izglītības departamentam, lai atbild, kas tā par situāciju, cik tad tajā PII Pūcītē viena vecuma grupas? Noteikti vairāk par 1.

ziepes
nupat sazvanījos ar centra atbildīgo galveno speciālisti Indru Pelli un atklāju, ka mana beibe pēc iesnieguma uzrakstīšanas b/d vadītājai pēc pārreģistrācijas tiks atjaunota savā vietā!!!

Zini, tā Indra Pelle ir tā pati persona, kas vismaz mūsu bērnu 3 gadus pēc kārtas ir reģistrējusi b/d Pūcītes rindā {#} , jo viņa nepārtraukti aizvieto vadītāju.... un cien. Pelles k-dze ir tieši tā persona, kas mūs neinformēja par liktenīgo 23.aprīļa lēmumu .... un šogad to pati arī mums atzina, sabāza ausīs kārtējos batonus, ka - lai gan esam pirmreizēji reģ. no 2005. gada - diezi vai tiktu b/d arī 2009. gadā....sviests.

Nezinu, vai viņai vispār var tā uzticēties .....

ZOLUSKA
nebūs šogad 3-gadīgo grupa - pirmo reizi dzirdu...painformē, ja kaut ko vēl noskaidro :)

Mēs arī rakstījām iesniegumu/sūdzību Hanzas ielā 7 RD IJSD , iesniedzām pieēnmšanā, kas tagad...vnk jāgaida atbilde, ja ?

{#} moona

Es laikam neprecīzi izteicos - 3-gadīgo grupa būs, tikai nāk no siles + daži bērni (~4-6) no rindas klāt, tā es sapratu, a mēs Nr.12 (tiekam, ja formē vēl vienu grupu).

lai gan līdz tam pat MM bija raksts, ka lai tik droši dara, ka tas neko nemainīs!
{#}

bij bij tur minēts, ka tādā veidā tiks mainīts Nr kopējā rindā!

http://metric.rodim.ru/h4_1_27_10_2005_1_patricija-tina.gif

ZOLUSKA
skaidrs :) kāds jums ir pirmreizējās reģ datums ?

beija
bij bij tur minēts, ka tādā veidā tiks mainīts Nr kopējā rindā

tas tāpat neko nemaina un neatrisina, jo visiem nav pienākums pirkt uz sekot lēmumiem līdzi ar MM starpniecību!

beija
:) nebij` vis` MM minēts par Nr. maiņu; vismaz ne pirmajā piegājienā Aprīļa numurā. Par to, ka zaudēs vietu - minēts komentārā labojumā iepriekš paustajam viedoklim MM Jūnija numurā.

bij bij tur minēts, ka tādā veidā tiks mainīts Nr kopējā rindā!
beija
MM nebija ne vārda, ka uzsākšanas gada maiņa mainīs kārtas skaitli no sākotnējās reģistrācijas uz pārreģistrācijas brīdi.PII vadītāji arī to nezināja, jo to izdomāja TIKAI 23.apriilii, t.i., tad kad pārreģistrācijai bija atlikušas dažas darba dienas...

Sāksim ar to, ka ja RD IJSD nebūtu nākusi klajā ar saviem publiskajiem paziņojumiem MSL + informējusi PII vadītājas, ka jāļauj mainīt uzsākšanas gadu, lai saņemtu pabalstu, neviena māte/tēvs nebūtu to iedomājušies darīt, jo Reglaments tādu opciju neparedzēja.

Tā bija publiska plātīšanās politisku apsvērumu dēļ.

Es runāju par šo situāciju ar RD IJSD, liekot viņiem nopietni apdomāt, ka šāds aicinājums rada nopietnas sekas gan tiem, kas maina, gan tiem, kas nemaina gadu, bet viņi apgalvoja pretējo-ka tas dos iespēju saņemt pabalstus, neko nezaudējot

PII vadītājai jautāju, kādas ir sekas un vai tiešām ir šāds rīkojums, ka gadu var mainīt.Atbilde bija-jā-rīkojums no IJSD, un nekādu negatīvu seku nav (es gan mainīju gadu, nevis lai saņemtu pabalstu, bet vienkāši lai nepasliktinātu savas rindas skaitli uz fona, ka citi šo gadu maina.

Tajā sistēmā labā roka nezina, ko dara kreisā..

Jo ilgāk meklē, jo ātrāk atrod!

Meitenes,visiem liels paldies!{#}

Nas vostanovili v oceredi!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
9692212