Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

IJSD23.aprīļa rīkojums-kur ir izpildīts?

Neatlaidīgā

Saulstariņa mamma
a mums vēl joprojām, ne ziņas, ne miņas .

Rīt tieši paliek mēnesis, kopš iesniedzām iesniegumu, lai atjauno rindā.

Departaments laikam kaut ko tādu štuko un kalkulē - nezin, kā iziet no situācijas...velk laiku...domā, kā aizliet acis ....

moona
Tava situācija sarežģītāka - pēc 23. aprīļa. Es jau domāju, kādā veidā manu risinās, jo bija tieši 23. aprīlis. Moš, pabiksti viņus, tev jau būtiskas izmaiņas. Es jau vairāk sporta pēc.

Saulstariņa mamma
šodien zvanīju uz Departamentu, otrā klausules galā teica, ka noteikti tiksim atjaunoti rindā, jio tiši pāris dienas atpakaļ tomēr esot bijusi sapulce, ka mēs tomēr esam tā kā cietušie... solīja divās tuvākajās dienās visi nokārtot, un atjaunot rindā...

nu paskatīsimies....kad būs izdarīts, tad noticēšu ....

ZOLUSKA

Mēs Pūcītē esam rindā 4. pēc sava gada, bet arī netiekam, jo šogad 2005. gada bērnus neuzņemšot

Aprīlī vēl teica, ka pāris uzņemšot, nu kādus 3-5, bet pēc neilga laiciņa, jau maija sākumā man paziņoja, ka 2005. gadu neuzņemšot, skaisti, ne?

Imesls: ļoti maz aiziet uz skolu, neesot daudzi sagatavojušies, tad jautājums, kā tur māca/ audzina?!

Un no silītes aiziet daudzi uz 3-gadnieku grupu. Tas arī iemesls.

gebija
nu tad mūsu atjaunošanās rindā arī ir bezjēdzīga.

mēs arī tad noteikti Pūcītē iekšā netiekam, arī esam 2005. gads

nu tad mūsu atjaunošanās rindā arī ir bezjēdzīga.
moona

Ja nebūtu tikuši nevienā b/d, noteikti celtu traci, jo nu tas taču nav normāli, ka ar tādu kārtas nr. kā mums, netiek iekšā, absurds!!! Un vēl vadītājas pretrunas, vienu brīdi saka, ka uzņems pāris bērnus, pēc laiciņa jau saka, ka vispār neuzņems. Bet kā tad no likuma viedokļa ir, vai drīkst vispār tā darīt, ka neuzņem 2005. gada bērnus 2008. gadā?!

Starpcitu, vīrs, kad gāja aprīļa sākumā pārreģistrēt, vadītājas aizvietotāja teica, ka mēs noteikti tiksim

Bet, ja godīgi, biju šokā, kad viņa man paziņoja, ka diez vai tiksim ar 4. kārtas nr.

moona
gebija

Baigi pēc čakarēšanas ož.

Saulstariņa mamma
nu pa riktīgo :)

Bet k-kā ar vien biežāk par Pūcīti ne visai labas atsauksmes dzirdu, tad sirds mierīga, ka, ja nu netiksim, nepārdzīvošu

Pēdējā tel. sarunā, kad viņa pirmais, ko minēja, ka neuzņems 2005. gadu, teicu, ka esmu gatava darīt jebko, lai tikai tiktu(kaut gan esam godīgi laicīgi reģistrējušies un izstāvējuši rindu, lai nemaz nebūtu mazāko šaubu par to, ka tiekam šogad) dārziņā, kaut mums viņš pienākās tāpat!!! Tad viņa atbildēja, lai piezvanu pēc pāris ned. Tad jau vien sajutu, ka k-kas tīrs nav.

gebija
moona
Skatos, ka rindā ir bērni 2005. gads uz 2007. pieteikušies. Nu ej sazini, vai nav jau 2005. sakomplektējuši pērn. Brāļi/māsas šogad 2006. gads........

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
9692212