Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Metāla kāpnes (apšūtas ar koku iekštelp)

PļāpuTaša

[b]Pelnrušķīte[/b] [i]Tieši pie AMMD pasūtījām savas kāpnes. Esam apmierināti. Izgatavo laicīgi, pat bik pirms termiņa, jo tā palūdzām, uzstāda laicīgi un ļoti rūpīgi. [/i] Cik ilgā laikā izgatavoja?

Long Way to Happy...

[b]Belmonda[/b] Divos mēnešos.Standarta līgumā 3 mēneši. [s] piezvani painteresējies, zinu, ka viņi diezgan pamatīgi ielīduši skandināvijā ar saviem darbiem, varbūt tagad būs ilgāk.[/s]

Mēs arī savas kāpnes pasūtījām AMMD. Esam ļoti apmierināti!!! Cilvēki ļoti pretimnākoši, laipni.... Ir OK!!! Viņiem arī ir gana daudz variantu katologos (savu darbu foto) kur var piemeklēt sev vēlamo...

:eek: 6000 Ls par AMMD kaapneem ??? :dontlike:

Savādi, visur ir raksti, ka metāla kāpnes ir lētākas par koka kāpnēm, bet tagad sanāk, ka skaistas koka kāpnes var uztaisīt lētak nekā metāla ?:) Rintal kāpnes ar maksā uz 4-5 tk. Laikam būs jāierīko lifts , sanāks lētak :laugh::laugh::laugh:

[b]PļāpuTaša[/b] leetaak buus tikai ja nopirksi Depo moduljkaapnes un viirs pats saliks... Mees sho variantu liksim no pagraba uz 1.staavu.

[b]PļāpuTaša[/b] [i]sanāk, ka skaistas koka kāpnes var uztaisīt lētak nekā metāla [/i] Un visu atlikušo mūžu klausīties "kapeņu stāstiņus". Koks taču ir kā barometrs. Ja tev nav iebildumu pret čīkstošām kāpnēm liec koka, kas saprotams maksā lētāk. Kvalitatīvas metāla konstrukcijas kāpnes nekad nav bijušas lētākas par koka kāpnēm. [s]p.s ammd ir viskvalitātīvāko kāpņu izgatavotāji Latvijā. [/s]

[b]Pelnrušķīte[/b] [i]Un visu atlikušo mūžu klausīties "kapeņu stāstiņus". [/i] :laugh::laugh::laugh: man visa maaja no koka :gigi:

[b]ZOLUSKA[/b] Tev telefoniski kāds tā uzreiz varēja pateikt cik tavas konkrētās kāpnes maksās? Dīvaini. Pat pirms 2 gadiem mums nosauca cenu amplitūdu no 2.5 tūkst. - 6 tūkst, zinot gan mūsu izvēlēto materiālu, gan konstrukciju, gan reliņu apdari,gan pakāpienu skaitu.Un tikai tiekoties (jau pēc vizuālās skices aplūkošanas) tika sastādīta tāme par 4000Ls, vienojāmies par 3700Ls. Kad bija uzstādītas, brauca balkona meistari margu sakarā un brīnījās par tik zemu cenu.Pat komentēja,ka par tādām naudām un āttiecīgu kvalitāti drīz nonāks bankrotā.Redzi,ka laikam nebankrotē,jo tomēr jāatzīst,ka ne Latvijas tirgus ir ammd lielais peļņas avots.No pašmāju pasūtītājiem neplēš piecas ādas. Lai vai kā esam ļoti apmierināti. [s][Papildināts: 12:03:2008 10:42:16][/s] [b]ZOLUSKA[/b] Ok, man prieks, ka tev patīk kāpņu cīkstoņa, man nepatīk.Ir gana pietiekoši atklausītas tās skaņas radu un kaimiņu mājās, lai izvēlētos nečīkstīgas kāpnītes.;) [i]man visa maaja no koka[/i] es ceru tu pa sienām nekāp.

[b]Pelnrušķīte[/b] [i]esam ļoti apmierināti.[/i] :ok::ok::ok: es jau neko nesaku, katrs savu produktu meklē tik ilgi, kamēr atrod :) Es vēl meklējumos :confused: [i]ceru tu pa sienām nekāp[/i], cerams :) tikai baļķi tāpat sēdīsies, vērpsies un visādi citādi "dzīvos savu dzīvi" - cerams sadzīvosim :gigi:

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
9694843