Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Logi!

sviestabeka

:hi: Vai kāds nav veicis tādu kā logu izgatavošanas un monēšanas firmu cenu apkopojumu? Gribētu ietaupīt laiku, visus apzvanot, un uzreiz (ak, es, slinkā :D) dabūt info, kurās cenas ir daudz maz ok? Varbūt kādam ir arī atsauksmes par konkrētām firmām? Kam vispār būtu jāpievēŗš uzmanība, šamās izvēloties?

Veicām tādu pētījumu apmēram pirms 3 gadiem. Secinājums beigu beigās bija tāds - tie, kuri bija vislētākie, nespēja nodrošināt lielu daļu no mūsu prasībām, kuras bija tīri elementāras. Viena firma apgalvoja, ka 3. stāvā vispār logus neliek (!!!). Beigās paņēmām firmu ar labi zināmu vārdu un normālu (vidēju) cenu - KRONE, kas ielika labi zināmus "Rehau" logus. Firma darbu padarīja ļoti labi, operatīvi un bez jebkādām problēmām. 3 gadus logi kalpoja nevainojami (pēc tam pārdevām dzīvokli). Tagadējā dzīves vietā arī sakritības pēc logus bija likusi KRONE un tieši "Rehau" logus. It kā viss ok, nav nekādu sūdzību. [s][Papildināts: 11:03:2008 11:09:33][/s] P.S. Vecajā dzīvoklī visi logi (virtuvē - 1, viesistabā - pa visu sienu, guļamistabā - lielā vitrīna+ balkona durvis) kopā ar darbu un piegādi izmaksāja ~600 Ls. Pirms 3 gadiem.

[b]sviestabeka[/b] Veicām šādu salīdzinājumu koka logiem 2007gada janvārī/februārī. 2007gada maijā bija gatavi 14logi + 1 ārdurvis, cena ap 6000LS

[i] [b] Zināšanas vienmēr ir ierobežotas, bet nezināšanai robežu nav [/b] [/i]
[b]Ivchiks[/b] Mums 15 koka logi ar ruutojumu (liimeets koks, tumshi bruuns kraasojums, ~32m2), +2 balkona durvis ~3500 Ls + transports 200 ls. :ok: Nav Riigaa, bet Beerzaunee - Artuurs 27007867 ;) Par kalposhanu neko nevaru pagaidaam teikt, tieshi tagad tos logus liek. Bet vizuaali man ljoooti patika :) un izgatavoja aatri, nepilna meenesha laikaa. Salīdzināšanai - esmu saņēmusi tāmes no Rīgas uzņēmumiem par 5000-6000 tk.Ls... [s][Paziņojums tika izmainīts: ZOLUSKA, 12:03:2008 10:46:32][/s]

[b]ZOLUSKA[/b] Mums tur 2 logi ir ļoti lieli (3.2*2.6) + ir 4 balkona logi un balkona durvis + vienas liela sbalkona durvis :) pārējie logi ir 1.60*2.00metri no līmētas priedes, āropuse tumši brūna, iekšpuse lakota, ar Roto furnitūru un no Līvāniem piegāde bija 80LS :D Stāv jau turpat gadu :ok: Bija nelielas problēmas ar logu saules pusē, kur acīmredzot bija sliktāks koks un sveķi iznāca ārā, noLīvāniem atbrauca un salaboja + logiem ir 2gadu garantija [s][Papildināts: 12:03:2008 11:39:12][/s] Ā, Rīga stāmes bija 8 - 12000Ls :dontlike:

[i] [b] Zināšanas vienmēr ir ierobežotas, bet nezināšanai robežu nav [/b] [/i]
[b]Ivchiks[/b] [i]Ā, Rīga stāmes bija 8 - 12000Ls [/i] nu mums tās tāmes par 6000 ls bija "pirmās" - gan jau kad uzzinātu par smalko rūtojumu un krāsu - vēl pieliktu 20% ja ne vairāk. Mums 2 gab.arī 1,80x2,50 un 1,80x2,00 :) Transports no 2007.gada pati zini pieauga :gigi: (mums tas transports domāts ne tikai logiem, bet ar visām palodzem, kleidām u.c.)

Paldies par atbildēm! :ok: Labprāt uzklausīšu arī citu viedokļus ;)

Es ar ir veikusi pētījumu par logiem un secinājums * koka logi no plastmasas atšķiras tik vizuāli un cenas ziņā. * labāk ir uz kvalitāti netaupīt - labi un lēti nav manīti. man paziņām ielika lēti rezultātā vasarā logus nav ieteicams vērt vaļā, jo var izkrist. Es izvēlējos Montāžnieks D. :ok: Nenožēloju.

[s]Mums ir tik daudz, cik mums nepietiek... http://www.youtube.com/watch?v=tdDJ6wp-MSQ&NR=1[/s]
mums laikam neskaitaas leeti, bet patiik kaa firmas darbinieki straadaa. Liigums ir ar soda sankcijaam gan mums gan vinjiem (daudzi parasti par sevi piemirst), garantija 5 gadi. Kaadi buus logi veel nezinu, pashlaik top. Izveeleejaamies "Staļi"

ja nezini, ko veelies, dabuusi, kas paliks paari...

kādas atsauksmes par firmu Amberglass, atsūtija cenu lapu, ļoti aizdomīgi lēti sanāk koka logs.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
9701346