Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Logi!

sviestabeka

[b]siipols[/b] Nu cik tas ir- aizdomígi léti? Mums Lívánu logi arí létáki par vidusméra plasmasniekiem, bet ir pat ljoti oki.

paceļu. gribas zināt par tiem lētajiem logiem :)

http://fotki.lv/lady_z/497581/ ja kas interesē, raksti @! :)

Pirms mēneša veicu šādu pētijumu. Izsūtiju kādām 30 firmām. Lielākā daļa +- vienādā cenu diapazonā, dažas bij lētākas, bet pēc uzmērīšanas ar palika kā pārējās, un tik vienā bij cena ar kuru biju rēķinājies arī pēc uzmērīšanas - Longista, pārstāv itkā Lietuviešu ražotāju, rehau profīli, roto furnitūra...

Nez, pasūtijām, gaidam... ap 15.04 solija ka būs. Ziņošu kā beidzā

Cenas salīdzinājumam: lērums piedāvāja par mūsu komplektu 1000-1100, viens otrs 1400, Longista 832 Ls...

Skapju Experts
Tie tev pakešu logi?

Vai ir vēl kādas lētas logu firmas?

bone -->

Gandrīz, man.

Logus ielika ar 3 dienu kavēšanos. Viss 4ikiniekā. Tik meistaram uz pirkstiem bij jāskatās, lai durvis līmenī ieliek. Šis jau bija pieskrūvējis un sapūta putas, sāku virināt, ķeras. Paņēmu līmeņrādi, un liku pieskrūvēt lai burbulis ir horizontāli...

Laikam jau tādi meistari visur, tik jāskatās ka nenohaltūrē. Mūžīgi steidzās.

Un vēl, šiem kā izrādijās nav PVN maksātāja reģ.apliecības. Liku šiem izrakstīt rēķinu bez 18%

Norēķina rēķinu vēl nav iesnieguši, mēģina dabūt PVN apliecību.

Skapju Experts
Nu, re kā šie tika pie tā "lētuma"... Kādas tik viltības neizdomā..{#}

Kā tāmi par logiem var dabūt, vai meistars izbrauc uz vietas un tad pasaka, cik maksās tas? Vai man tas kaut ko maksās, vai es varu vairākas firmas tā izsaukt?

Piedāvāju vecās, salauztās PVC logu furnitūras nomaiņu uz jauno Roto furnitūru, ka arī stiklu nomaiņa un vērtņu regulēšana.

Tips: Logi Tālrunis:29932259

Vai kāds no ss.lv reklāmas ir mēģinājis ņemt meistaru?

Nu mes izvēlejāmies sūtīt no Montāžnieks D.

bone
vērtņu regulēšana.
tā gan ir reāla naivo cilvēciņu čakarēšana!!!!!

Ļoti garšo kartupeļu pankūki!
Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
9701346