Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

izlietne virtuvē-granīta vai alumīnija

Belmonda

[b]Duuka[/b] Uj, man alumīnijs vai tērauds, viena alga, manā saprašanā abi bleķi:gigi: Bet laikam jau pareizi bija nerūsējošā tērauda nevis alumīnija. Mums vnk meistari, kas taisa virtuves iekārtu teica, ka esot atraduši labu granīta dubulto izlietni pa ~ 200 ls. un ņemot vērā, ka tērauda ar nav nemaz lētas, tagad arī domāju, ka, ja granīta kopšanas un izturības ziņā ir OK, tad par šādu ciparu varbūt labāk tomēr ņemt granīta:confused:

Long Way to Happy...

[b]Belmonda[/b] Laba ir tā granīta izlietne, iesākumā es par to šaubījos, kamēr viens paziņa nepārliecināja. Tiešām viegli kopjama un mums vēl nekas nav plīsis, kopš oktobra kamēr lietojam:ok:

[b]Belmonda[/b] Man šķiet, ka es ar nedaudz jaucos - man laikam nav granīta, bet ir akmensmasa - maksaja ap sotaku bez krāna, bet - akmens masa vai granīts, akmens paliek akmens:)) un esmu apmierināta.;) [s][Papildināts: 14:03:2008 20:43:18][/s] savējo lietoju 2,5 gadus un neko neesmu saplēsusi, lai gan visu mazgaju izlietnē, man nav trauķenes

Anisette
Es par granīta izlietni, skaista! Cena arī nav nekāda pārcilvēciskā. :)

[b]Miljums[/b] Nu re, Tu mani iedrošināji, paldies:) [b]Duuka[/b] [i]bet - akmens masa vai granīts, akmens paliek akmens[/i] :gigi:, tieši tā, tāpat kā man viss ir bleķis:laugh: [i]man nav trauķenes[/i] man ar nebūs. [b]Anisette[/b] [i]Es par granīta izlietni, skaista! Cena arī nav nekāda pārcilvēciskā[/i] Laikam mani pārliecinājāt:ok:, rīt braukšu pirkt, paldies:)

Long Way to Happy...
hmzis
kas vainas parastai bleķa izlietnei?

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. (c) Einšteins
[b]Belmonda[/b] es arī ieliku akmesn masas izlietni. no sākuma ar dārgo nenormāli metām vilnu par šo, jo es arī domāu, ka baigi dārgās utt... bet ņemot vērā, ka mums saveidoja ļoti skaistu virtuvi, tad dārgais labi pateica - ielikt šādā virtuvē bleķa izlietni ir tas pats kā uzservēt galdu ar plastmasas traukiem un sudraba svečturiem...:D

Dod Dievs man spēku padarīt visu, ko es spēju, drosmi nedarīt to, ko nespēju un saprātu atšķirt šīs lietas.
[b]benq[/b] [i]ka mums saveidoja ļoti skaistu virtuvi, tad dārgais labi pateica - ielikt šādā virtuvē bleķa izlietni ir tas pats kā uzservēt galdu ar plastmasas traukiem un sudraba svečturiem...[/i] Šitam piekrītu:yes: [b]hmzis[/b] [i]kas vainas parastai bleķa izlietnei?[/i] Diezgan prasti izskatās. Ņemot vērā vēl to, ka mums viesistabu no virtuves atdala tikai bāra lete, tad tas skats ar bleķa izlietni varētu nebūt tas labākais.

Long Way to Happy...
hmzis
jums vairs izlietne nelīdzēs. bāra lete starp viesistabu un virtuvi jau ir prastuma kalngals

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. (c) Einšteins

[b]Belmonda[/b] mums ir trauķene un esmu ļoti apmierināta pie mūsu lielās ģimenes, it sevišķi , kad visi ciemos sabraucs. Ūdens patēriņš arī ietaupās- mums Rīgas pilsētas ūdens. Tik pie ievada filtri uzlikti. Citādi sen jau būtu viss dimbā- gan vešmašīna, boileris.u.c. Ūdens ir briesmīgs- brūns no rūsas.:(

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
9746036