Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

izlietne virtuvē-granīta vai alumīnija

Belmonda

Anisette
[b]hmzis[/b] Kāds te jūtas aizskarts? :)

Viens svarīgs moments par labu granīta vai tamlīdzīgai izlietnei ir fakts ka tā mazāk grabēs :up:

PĒRC NOST
[b]hmzis[/b] [i]bāra lete starp viesistabu un virtuvi jau ir prastuma kalngals[/i] Tas tikai Tev tā šķiet:gigi:

Long Way to Happy...
hmzis
tāpat kā tev šķiet, ka bleķa izskatās prasti :D

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. (c) Einšteins

[b]hmzis[/b] Bet, protams, par gaumi jau nestrīdas. Jautājums bija cits, man patīk granīta izlietnes, tikai nezināju kā tur ir ar to kopšanu, bet nu jau granīta izlietne ir iegādāta, tā kā viss OK. Paldies visiem par padomiem:)

Long Way to Happy...
nu man ir virtuves virsma ar ievalcētu izlietni no nerūsējoša tērauda un nemaz neizskatās prasti

[i]Tik jāņem tāda kurai it kā ir auduma faktūra. [/i] [b]edili[/b], kāpēc tā? [s][Papildināts: 18:03:2008 16:43:18][/s] [i]jums vairs izlietne nelīdzēs. bāra lete starp viesistabu un virtuvi jau ir prastuma kalngals[/i] :gigi: :gigi: :gigi: [s][Papildināts: 18:03:2008 16:44:48][/s] [i]Tas tikai Tev tā šķiet[/i] [b]Belmonda[/b], nu vispār jau tas ir, kā saka, "noiets etaps" - vecmodīgi. Par to vai tas ir "prastuma kalngals", gan vēl var strīdēties... :)

[b]Lacens[/b] [i]kāpēc tā[/i]- tāpec lai nav jāpulē pēc katras piles, kura neglīti nožuvusi ;)

[img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_1201.gif[/img] Cilvēks cieš tikai tāpēc, ka neklausa savai sirdsapziņai.
[b]Lamata[/b], ok, skaidrs! Loģiska doma. :up:

[b]Lacens[/b] [i]nu vispār jau tas ir, kā saka, "noiets etaps" - vecmodīgi.[/i] Man jau šķiet, ka jādara ir tā, kā pašam labāk patīk nevis modreni vai nemoderni:) Nu gluži tas pats, kas ar ģērbšanos. Ja modē ir mini brunči, bet man šamie nepatīk, es tak tos nevilkšu ņi pa kam :gigi: Bet nu izlietne ir nopirkta un miers mājās;)

Long Way to Happy...
Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
9746036