Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

skolas maiņa

ina

[b]Observer[/b] nja, tikai stils pierakstīt atbildi, bet nepamatot tās iegūšanas veidu, ar ir liels klupšanas akmens ;)

[img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_1632.gif[/img] ja cilvēkam nav problēmas, viņš tās rada

[b]ina[/b] Manai meita sanāca mainīt skolu 2.klasē pēc rudens brīvlaika. Sāku viņu laikus gatavot, palaidu ārpusskolas pulciņos, kuros gāja topošie klasesbiedri, iepriekš atradām meiteni no nākamās klases ar ko sadraudzēties. Apskatījām skolu, kura bija smukāka un jaunāka par iepriekšējo, sarunāju ar skolotāju, ka meita vienu dienu aiziet uz stundām kā viesis, lai viņa redz kas un kā. Atradu un visādi bāzu acīs bērnam kādi būs +, ja skolu nomainīsim. Sākumā bija ļoti grūti, bet tikai dēļ tā , ka no meiteņu klases (25 meitenes un 5 zēni) aizgāja uz puiku klasi (15 zēni un manējā ceturtā meitene). Vienojāmies arī, ja galīgi nevarēs iedzīvoties -ies atpakaļ uz veco skolu. (tas bija un joprojām ir iespējams). Tagad pagājuši 5 mēneši, meita skolā ir iejutusies, ir pāris labas draudzenes kuras nāk ciemos un pie kurām iet. Ir labi panākumi arī mācībās, kaut gan grāmatas gandrīz visas nomainijām. Nezinu gan ko atbildētu, ja jautātu, vai grib iet atpakaļ uz veco skolu. Par cik pati nav prasījusi, tad es nejautāju, tā teikt 'neraustu runci aiz ūsām".

Mans puika skolu mainīja uz otro klasi, meita - uz septīto, absolīti nekādu problēmu, jauni draugi puikam uzradās jau pirmajā dienā, meitai gan vajadzēja kādu nedēļu, ar jaunajiem klasesbiedriem daudz labākas attiecības kā vecajā skolā. Pati biju satraukusies daudz vairāk kā bērni, bet pilnīgi lieki.

[b]Uks[/b] Bija i pamatojums, i risināšana pa etapiem, tikai ne tas variants, ko prasīja skolotāja. Puiks soļo arī uz 1. ģimnāzijas matemātikas kursiem, prasījis tur skolotājai, vai tad šitā nevarot risināt. Varot visādi, teikusi kursu skolotāja, ja tikai varot parādīt risinājuma gaitu. Diemžēl ne visi skolotāji tā domā.:(

[b]Observer[/b] [i]Varot visādi, teikusi kursu skolotāja, ja tikai varot parādīt risinājuma gaitu[/i] Ja tobrīd māca tieši risināšanas veidu, tad prasība, lai uzdevums būtu atrisināts tieši ar šo metodi, ir pamatota. Praktiski jebkuru uzdevumu var atrisināt 100 dažādos veidos.

Es laikam vispaar esmu briesmone, iesviezdama 2.-klasnieci angljvalodiigaa videe? Bet iedomaajieties, matemaatiku vinja te saprot labaak, nekaa Latvijaa (vinjai tas ir gruutais priekshmets, kas uzdzen kompleksus). Ilgojas jau peec savas Latvijas klases, bet tas aatrumu nemazina- tusee arii te, ka mati vien pliivo.

.
:in love:

Mūsu gadījumā skolu mainām, jo pārceļamies uz no pilsētas, kas atrodas vairāk kā 100 km no Rīgas, tā ka citu variantu nav :(

Es jau arī cenšos runāt un stāstīt, kādi būs plusi, bet meitukam ik pa laikam uznāk skumjas. Vienīgais, uz ko ceru, ka mums priekšā vasara, tur iepazīsies ar bērniem, pat iespējams, ar nākamajiem klasesbiedriem :)

Lai veicas!

Drausma

Tu taču arī kādreiz dzīvoji Jēkabpilī, ja nekļūdos :)?

Lai veicas!

ina

Jēkabpils rajonā :)

bet nācās atmigrēt uz rīgu :)

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
9761905