Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

gribu pārdot zemi Ziepniekkalnā

tafijkase

Man pieder zeme apm 1200m2 Ziepniekkalnā un sabrukusi pusmāja (1ist+virtuve) viss ir domājamās daļas. Riebjas man otrs īpašnieks, sadalīt reāli nevar, jo viņam ir tikai 400m2 zeme. Gribu pārdot un nopirkt zemi citur. Vai varbūt par māju ārpus Rīgas. Bet mulsina viena lieta - esam tādi dunduki šajās lietās, esmu krāmējusies ar to dalīšanu jau 10g un vairs nav spēka un nav padoma. Zinu, ka kas jums gar manām problēmām, bet varbūt neliegsiet padomu. Otrs īpašnieks manu daļu nespēs atpirkt.


[i]bet varbūt neliegsiet padomu.[/i] Kādu padomu gribi? Kā pārdot? Ko iesākt? :confused:


Ļoti garšo kartupeļu pankūki!
[b]kartupeliene[/b] Jā arī to! Vēlos aprunāties par šo, ņemot vērā, ka iespējams vienīgo reizi savā mūžā ko tādu darīšu. Un apjoms (kaut vai naudas ziņā) ir tāds, ka no tā vien jau man rokas trīc. Un vēl arī mana ilggadējā pieredze ar dokumentu kārtošanu šim īpašumam, rāda, ka vari kaut traks palikt. Kaut vai tas, ka caur tiesu kārtojām atdalīšanos (par varītēm gribēju izbeigt domājamās daļas un kaut 900m2 atdalīt pilnīgi atsevišķu gabalu) un pēc tiesas man tikai pateica, ka tiesas lēmums nav noteicošais utt, viss pa...

[b]tafijkase[/b] 1)vai tev ir lietošanas līgums par 1/2 māju un 1200m2? 2) ja tev tāds nav, tad tev nav 1200m2, bet gan tikai domājamās daļas. 3) variants viens- atpērc no otra īpašnieka viņa daļu; variants divi- abi kopā pārdodiet visu kādam citam īpašniekam; 4)nespēju iedomāties kādu, kas gribētu pirkt domājamās dālas tādā nesakārtotā īpašumā, kur jūs paši neesat gadiem varējuši vienoties. Ja nu vienīgi pa galīgām kapeikām, bet to jau tu droši vien negribēsi.


girles tanta [img]http://smiliez.de/img.php/1241.gif[/img]

Variantu - nopirkt no kaimiņa tos [i]tikai 400m2 [/i] neesi apdomājusi? [i]un pēc tiesas man tikai pateica, ka tiesas lēmums nav noteicošais[/i] :confused: [sup]laikam nepabeidiz savu domu? [/sup]


Ļoti garšo kartupeļu pankūki!
hmzis
varbūt vajag atrisināt otra īpašnieka problēmu?


Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. (c) Einšteins
1) otram īpašniekam ir labi kā ir. 2) man ir domājamās daļas iesniedzu tiesā vienošanos par zemes gabala izdalīšanu no kopašuma, saņēmu nodalījuma norakstu un gāju uz Amatu ielu, Puškina ielu turp un atpakaļ pie dažādiem specialistiem. Līdz beigu teikums bija, ka tiesas lēmums šajā jautājumā nav noteicošais. Un atsevišķu numuru tam gabalam dabūt nevaru. Visus šos gadus staigāju ar saviem dokumentiem un visi man stāsta, ak vispirms man jāieraksta ZG un tad varēšu dalīt, līdz beigās tomēr dzirdu, ka kāpēc no sākuma nesadalījām, bet atstājām domājamās daļas. šo jautājumu par domājāmās es toč cilāju katrā kabinetā kur gāju , bet beigās še tev. Man arī besī, ka mana pusmājas daļa brūk, tur nav ūdens, sausā tualete sētā. (kanalizācija pa ielu iet). Vienkārši vairs nav ideju ko darīt. [s][Papildināts: 17:03:2008 01:16:40][/s] izīrēt ar nevaru, jo par pāris latiem bomži tur būtu ar mieru dzīvot, savukārt, ja ieguldu naudu, tad ļoti daudz kā rezultātā saņemu 1 normālu istabu. Ai, nu un vispār tā pirmsākumos bijusi pagaidu māja.

[b]hmzis[/b] :gigi: [b]tafijkase[/b] iesaku vērsties labā nekustamo īpašumu kompānijā.

[b]puncene[/b] kura būtu tā labā?


[b]tafijkase[/b] tu ar otru īpašnieku vari vienoties par zemes sadali? Tad kur problēma? Noslēdz beztermiņa lietošanas tiesību līgumu, kur nosaka cik un kuru zemi kurš lieto un uzcel žogu.:rolleyes::rolleyes: ja zemes gabals ir mazāks kā ar likumu noteikts, tad pašvaldība var nepiekrist dalīšanai.


girles tanta [img]http://smiliez.de/img.php/1241.gif[/img]
Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
9770734