Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

gribu pārdot zemi Ziepniekkalnā

tafijkase

[b]girle[/b] :yes: žogs ir, jo dabā viss ir sadalīts, atsevišķa ieeja utml. [i]a zemes gabals ir mazāks kā ar likumu noteikts, tad pašvaldība var nepiekrist dalīšanai [/i] otram tikai 400m2 Es iesniedzu tiesā prasību par īpašuma lietošanas kārtības noteikšanu.

[b]tafijkase[/b] Atvainojos, ka iejaucos tavā tēmā, bet man radniecīgs jautājums un varbūt arī tev noder.:rolleyes::rolleyes: Ja zeme ir domājamās daļās uz pusēm diviem. Uz zemes ir divas dzīvojamās divu īpašnieku ēkas, pie tam vienam ir ēka un 1/2 zemes , savukārt otram pieder tikai ēka, bet otra puse zemes pieder tam trešajam. Jautājums - par cik var novērtēt to 1/2 domājamās daļas zemes pārdošanai. Saprotu, ka diezin vai tā būs tirgus cena, taču par kādu zemes vērtību vispār var kaulēties teiksim ēku īpašnieki. Gribu piebilst, ka reāli tur neko nodalīt nevar, arī, ja varētu būtu mazāk nekā drīkst.

[b]Pingucis[/b] Ceru, ka atradīsi kādu padomdevēju!

Es īsti nesapratu, kāpēc vispār bija jātiesājas, ja abi līdzīpašnieki bija ar mieru zemi oficiāli sadalīt? Man arī bija situācija, kad es dalīju zemes gabalu uz pusēm. Tā kā abas to gribējām, rakstījām iesniegumu zemesgrāmatā un tur mums visu nokārtoja....

pastāvēs kas mainīsies:)

-ja otram ir mazāk zemes kā likumā noteikts, tad ir neiespējami atdalīt. -grūti ko darīt, ja otram neko nevajag un ir labi kā ir. -māja ir sadalīta 2 dzīvokļos, starp kuriem nav ugunsdrošas sienas. Tātad arī to nevar atdalīt.

hmzis
nu tad var nosvilināt. pirms tam apdrošinot

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. (c) Einšteins
[b]hmzis[/b] Jā, tikai tāds humors man īsti netīkās, bet saprotu,ka tas ir veids kā pateikt man ka p-ļā esmu.;)

ir taada eleganta lieta kaa iipashuma piespiedu izzsole :) Latvijaa gan maz praktizzeta bet dikti jauka. Tu uz panta pamatas, kuraa teikts ka nevienu nevar piespiest palikt dziivot kopiipashumaa ierosini tiesu un tiesa njemot veeraa to ka iipashumu reaali sadaliit nevar buus spiesta ierosinaat iipashuma izsoli - veerteets tiks viss iipashums kopaa un pa daljaam un attieciigi vai nu tu nopirksi visu vai kaiminjsh dabuus pirkt vai kaads treshais vai ceturtais samaksaas pa visu iipashumu gana jauku ciparu :).

[b]siveens[/b] :eek::confused:

Nu.... sarezjgjiiti un ilgi skaidrot rakstiski... teiksim taa - buutu jaasameklee kaads gana jeedziigs jurists-advokaats tieshi nekustamo iipashumu jomaa - taads kaa piemeeram Jaanis Lauskis :) un shito lietu var meegjinaat paveikt :). Bet ja nu galiigi gribaas - mazliet jau vareetu arii izskaidrot - uz emailu ivetal@apollo.lv . Mees te tagad par shio variantu intensiivi shtukojam - tas ir variants kas saucaas "ieriebt kaiminjam". Muuseejam vispaar nevajadzeetu buut dziivam peec taa kaa vinjsh mums ir entos gadus riebis... bet.... dabuus vinjsh taa teikt shitentaa no mums :)

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
9770734