Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Īrēšana ar izpirkšanas tiesībām

Salvija

Varbūt kāds ir saskāries un māk apskaidrot, kas tas par zvēru, t.i. kā tas izpaužās, kā ar reģistrāciju ZG, kas notiek, ja nepilda saistības utt. Tirgoju dzīvokli un daži potenciālie pircēji interesējas, par šādu iespēju, bet es pat nezinu ko teikt - dzirdējusi esmu par tādu lietu, bet, kā tas reāli dzīvē izskatās nezinu. :confused:

garoza
[b]Salvija[/b] No tavas puses galīgi neizdevīgi, jo tas sanāk itkā tu dotu viņiem dzīvokli kredītā, taču uz mazākiem procentiem kā bankai.

Ja nezini, ko gribi, dabūsi to, kas paliks pāri ...
Nu uz ilgu temiņu tas toč nav izdevīgi, tas tā kā būtu skaidrs un uz ko tādu nedomāju parakstīties, tik te viens potenciālais pircējs runā par pus gadu. Tad nu varētu vēl padomāt, bet nav ne mazākās nojausmas, kā tas juridiski izskatās.

[b]Salvija[/b] Ja dzīvokli grib īrēt ar izpirkšanas tiesībām, tad tev: 1/ jānosaka augstāka dzīvokļa vērtība vismaz par inflācijas % 2/ pirkuma līgumā jānosaka, cik tieši mēnešus pircējs dzīvokli īrēs un vai šī īres maksa tiks, vai netiks ieskaitīta pirkuma maksā, kā arī līdz kuram datumam (neaizmirsti ierakstīt arī gadu) viņš par dz;ivokli samaksās pilnā apmērā un kas notiks, ja viņš to nedarīs (tad pirkuma līgums vairs nav spēkā, bet par īri samaksātā nauda netiek viņam atgriezta). Un vēl neaizmirsti ierakstīt to, ka dzīvoklis uz pircēja vārda ZG tiek reģistrēts tikai tad, kad viņš par to ir pilnībā norēķinājies.

[b]Salvija[/b] Man izteica tieši tādu pašu piedāvājumu, tikai ar pilnīgu izpirkuma termiņu 3 gadi. Tagad vēl domāju kā labāk darīt. Bet [b]emilia[/b] ideāli noformēja pamatprincipus:ok:

Long Way to Happy...
Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
9786581