Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Pieredze:nopirkt jaunu dzīv./pārdot veco

Suņuks

Kāda ir Jūsu pieredze šādā jautājumā: Pašreiz maksāju kredītu dzīvoklim ( palikuši neizmaksāti 10 000 Ls ), bet ir nepieciešamība vākties no turienes projām. Esmu atradusi variantus vietā, bet vienīgais risinājums ir nopirkt to jauno un tad pārdot veco. Cik atsaucīgas šādos gadījumos ir bankas, jo to veco jau pirmajā dienā pēc pārvākšanās pārdot droši vien, ka nesanāks, bet 2 kredītus un 2 komunālos diemžēl pacelt nevarēšu. Starpposmā starp vecā pārdošanu un jauna pirkšanu, kur palikt nava, tāpēc šis scenārijs atkrīt. Bet mainīt dzīvesvietu ir ļoti liela nepieciešamība.

[b]Suņuks[/b] mans personīgais viedoklis - bankas pretī nenāks, jo, kā pati raksti, tad nespēsi maksāt abus kredītus. Pašreizējo dzīvokli, tu iespējams vēl pusgadu nevarēsi pārdot :rolleyes: Fakts ir tāds, ka bankām saskaņā ar likumu nav tiesību dot tev lielāku kredītu, nekā tu vari pavilkt (vadoties pēc VID izziņas).

[img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_1855.gif[/img]
[b]Suņuks[/b] Ņemot vērā šobrīdējo situāciju, es sameklētu pircējus savam un tad pirktu jauno. Vai arī var piešķirt jums kredītu, ja spēj apmaksāt procentus par abiem kredītiem un atlikt pamatsummu uz 1 gadu vai cik tur un šajā perio'da tev uzliek kā nosacījumu pārdot veco dzīvokli. Tā var izveikt Hansabankā. Bet to tev labāk pateiks tavs kredītspeciālists. Tieši kā ir labāk tavā situācijā. Ar dzīvokļa pārdošanu var paveikties un var nepaveikties. Mums sanāca notirgot 4 mēnešu laikā;) Mums bija otrs variants

[img]http://foolstown.com/sm/bird.gif[/img]
Kad man bija liidziiga vajadziiba, krediita liigumaa ar banku tika mineets procentu samazinaajums briidii, kad tiek paardots dziivoklis un atmaksaata dalja summas. Un mums tika piemeerota atliktaa pamatsummas atmaksa uz gadu veel papildu. Lai gan dziivokli mums paardot izdevaas aatri, tomeer iireejaam veel pagaidu dziivesvietu uz 3 meeneshiem, jo nebija veel pabeigts remonts jaunajaa. Tiesa, situaacija tirguu no taa laika ir mainiijusies.

pārdot veco, īrēt citu, kamēr nopērk jauno. ar pārdošanu dažādi. Mūsu dzīvokliem, nepilnā nedēļā uzriez divi pircēji, bet tikai tāpēc, ka cena bija zemāka kā citiem piedāvājumiem. Pirms tam rudenī, nekā neveicās ar pārdošanu, nācās izīrēt.

pārdot veco, bet sarunat (līgumā) ka pāris mēnešus taja vēl padzīvos. nopirkt var ātri.

Savulaik rīkojos tāpat kā kaspars - pārdevu veco, bet sarunāju, ka varu vēl kādu brīdi padzīvot. Manuprāt, tā arī būtu vismazākais stress - tirgo savējo nost un tad ar pircēju sarunā izdevīgu izvākšanās laiku.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
9806406