Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

EAc- par un pret!

Pelite23

Kādi ir Jūsu viedokļi par EA? Kādi argumenti - par, kādi - pret? Nezu, ko darīt, jo it kā, ja jau var iztikt, tie paši 200 Ls, tomēr?A, ja man nemaz tik traki nebūs. Vai es varu to izlemt dzemdību procesā. It kā jau dod no 4 cm atvēruma, bet ja man būs vairāk, vai ad arī var!?


[b]Pelite23[/b] ja vari iztikt, tad iztiec. Ja ārsti saka, ka tas varētu palīdzēt, tad pilnīgi neatsakies no EA. Ja slēdz līgumu, tad pasaki, ka mēģināsi pati, bet pilnīgi neizslēdz iespēju paņemt EA. Man par EA nebija jāmaksā, iedeva 7-8 cm atvēruma, jo apstājās dzemdību darbība. Parasti jau tā ir, ka dod no 4 cm, bet katrs gadījums savādāks.


http://bd.lilypie.com/lobxp2.png http://b5.lilypie.com/5t6xp2.png
Man vispar nebija dzemdību sāpju, tātad izpalika arī EA. Pie 4 cm ierados slimnīcā un nepagaja ne divas stundas,kad jau dzemdēju;)


http://b1.lilypie.com/Aggxp2.png
[b]Pelite23[/b] Par? Nu, ja nevar izturēt vairs sāpes galīgi un pavisam - tiktāl, ka ģībsti no tām, jau kurā stunda iet, bet dzemde vaļā neveras, tad man iedeva EA un esmu ārkārtīgi priecīga, ka to izmantoju, jo dzemde atvērās pusstundas laikā un varēju kaut cik sakopot spēkus tālākai dzemdību darbībai. Nekādu negatīvo blakusparādību man nebija.


[b]Elfrida[/b] es ar tā gribu! :)


[img]http://foolstown.com/sm/ser.gif[/img]
Esmu 100% par EA. Tāpat kā [b]Elfrida[/b][i]Pie 4 cm ierados slimnīcā [/i], bet uzreiz pateicu ka gribu anestēziju un uzreiz man arī iedeva. Izspiešana bija tik smaga un ilga, ka ja būtu iepriekš ar tām sāpēm nomocījusies, būtu vēl trakāk gājis nekā gāja.


IB
[b]Pelite23[/b] divas reizes bez EA, trešo reizi ar EA neko nemainītu: to trešo reizi EA lieti noderēja (biju nedaudz sastresojusies, un trūka spēka un izturības); bet pirmās divas bija pietiekoši labi, lai iztiktu bez [s][Papildināts: 19:03:2008 23:18:05][/s] [b]Šarlote[/b] [i] bet dzemde vaļā neveras, tad man iedeva EA un esmu ārkārtīgi priecīga[/i] tā ir; vecmāte teica, ka parasti EA paildzinot gaitu (un tad ir jāstimulē), bet dažreiz - tieši otrādi - pasteidzina manā gadījumā dēļ EA arī viss notika straujāk; tāpēc - ja viss notiek pietiekoši strauji, nav nepieciešamības pēc EA, bet, ja ieilgst, tad atelpu EA dod labi labo; tāpēc es ieteiktu EA izvēlēties dzemdību gaitā; un, ja vecmāte saka, ka nevajag, jo tūlīt bērns būs, tad arī nevajag

[b]Grafiti[/b] [i]bet dažreiz - tieši otrādi - pasteidzina[/i] :yes: Šis bija tieši mans gadījums. Jo pirms tam ar visu stimulācija 8 stundās biju nomocījusi 3-4 cm ar nenormālām sāpēm. Bet ar EA uzreiz tos 6-7 cm dabūju vaļā bez īpašām sāpēm :ok:

Man uztaisiija EA pie jau 10cm...laikam domaaja,ka nav veel tik daudz:gigi:...peec 20min. es piedzemdeeju...nu bet neko nenozheeloju,jo saapes bij pamatiigas un bez EA diez vai buutu izspiedusi.


http://bd.lilypie.com/ndoCp2.png http://line.romanticcollection.ru/ba/24_14b_4638EDC0_LpLeLkLaLi_0.gif

[b]dreammum[/b] es gaju pirms tam vingrot + pēdeja nedelja 4 dienas palietoju svecites...nezinu,vai tas viss palidzeja, bet pat uz izspiesjanu nacas uz "čuj" spiest,jo nebija tādu īstu sāpju...un uz slimnīcu braucu paskatities,kas tur notiek,jo bija tada divaina sajuta:rolleyes:


http://b1.lilypie.com/Aggxp2.png
Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
9809667