Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

EAc- par un pret!

Pelite23

[b]Elfrida[/b] a kas par svecītēm?


[img]http://foolstown.com/sm/ser.gif[/img]

Jā, kas par svecītēm?

es pārrunāju ar vecmāti, ka dos, ja vajadzēs (nu ir, kad vajag, kad citādi nenāk vaļā). bet man bij samērā strauji viss uzreiz, nebija nemaz brīdis, kad varētu dot. Nebija arī tik traki, ka vajadzētu. Nu sāpēja jau riktīgi, es jau prasīju, lai dod:), bet tad bij jau visi 8-9 cm kad vairs nav jēgas

Nu gan...es 12h mocījos...spēka jau vairs nebija un uz galda sāku atslēgties... Man neviens pat neiepīkstējās par EA :( Tagad, kad tuvojas dzemdības, jau esmu šausmās par to, kas un kā būs :( A kas tās par svecītēm ;)


Mani stimulēja ar gēlu un sāpes uzreiz bij ik pa 2 minūtēm, pēc 5-6 h atvērums bij knapi 2 cm...lai nenokavētu dokai uzreiz teicu ka gribu EA, jo pa tām 5-6 h biju paspejusi palātā sienas izrāpot. Kamēr noorganizēja anesteziologu un sāka veikt procedūru bij jau 4 cm ( ap 21:00), bet atlikušie 6 cm atvērās tikai ap 1 naktī ...esmu apmierināta ar EA, jo tā bija riktīga atelpa:) Komplikāciju šķiet tagad nekādu nav!


http://b1.lilypie.com/Ot4Xp2.png
[b]geisha23[/b] [i]Mani stimulēja ar gēlu un sāpes uzreiz bij ik pa 2 minūtēm, pēc 5-6 h atvērums bij knapi 2 cm...[/i] Identiski. Liekas, ka tu atstāsti manas dzemdības :laugh:

ināriņa
man jautājums, lai zinu uz priekšu. pirmās dzemdības bija bez EA, jo no galvas bija izkritusi tāda iespēja, nomocījos sāpēs 10 stundas un dabūju vaļā tikai 2 cm, ārste teica, ka vēl kādas 5 stundas paies, bet piedzima pēc vienas. gribu jautāt, ja ņemu anastēziju uzreiz, vai izspiešanas sāpes nav lielākas, jo it kā kontrakcijas gatavo sāpju slieksnim?:confused:

[b]PuuciiteBuciite[/b] nu nemaz jau viņi tā nepiedāvā. Es pati pēc pirmās pārbaudes noprasīju cik cm ir atvērums un kā ar atsāpināšanu. Atbilde bija - lūdzu, EA 200 Ls. Teicu ka gribu un dabūju arī. Piedāvāšana izklausītos kā izspiešana, nav jau maza tā summa.


IB
Es par EA. Pirmajās dzemdībās bija un viss bija ļoti labi. Arī tagad jau esmu pieteikusi, ka gribēšu anestēziju, jo Valmierā jāpiesaka iepriekš.


bet vai izņemot EA ārsti pielieto arī cita veida atsāpināšanu dzemdību laikā?


http://bd.lilypie.com/lDPQp3.png
Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
9809667