Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

EAc- par un pret!

Pelite23

[b]Mia K[/b] Latvijā šķiet ka ne!


http://b1.lilypie.com/Ot4Xp2.png

[b]dreammum[/b] [b]Pelite23[/b] nu tās pašas slavenās buskopan (īsti nezinu,kā sauc, bet nesen te vel bija tēma par tam svecitem) Es jau ar biju sagatavojusies uz EA,ja vajadzes pa sienam rapot, nu vismaz pēc ūdens pardusanas "cerēju",ka būs sapes,taču nepaguvu ne attapties,kad viss bija jau galā, tik vienu stundu bija ta speidošā sajuta uz taisno zarnu:rolleyes:


http://b1.lilypie.com/Aggxp2.png
[b]Pelite23[/b] labāk jau iztikt, ja nav nopietna medicīniska argumenta, kāpēc vajag. EA jau nenāk viens :) ar to komplektā nāk vēl virkne citas iejaukšanās, kas izjauc dabīgo hormonu procesu dzemdību laikā:yes:


If you don't know your options, you don't have any.
Es arī domāju, ka labāk būt gatavai dzemdēt bez EA. Pirmām kārtām, jau pēc šīs diskusijas vien spriežot, nevar zināt, kā īsti EA iedarbosies - palēninās vai paātrinās dzemdību darbību. Ja palēninās, var gadīties, ka vajag stimulāciju, un kāpēc savu organismu tā samocīt. Turklāt EA jāievada "īstajā" brīdī - ir gadījumi, kad tā tiek ievadīta par vēlu un nekāda dižā efekta nav, vai arī par ātru. Es pati, kad vēl krietns laiks bija līdz dzemdībām, biju apsvērusi EA izmantošanas iespēju. Bet piedzemdēju pilnīgi dabiski, bez EA, bez ūdeņu pārduršanas (tas, starp citu arī bieži vien nevajadzīgi paātrina dzemdības). Ļoti labs dabiskais atsāpinātājs, manuprāt, ir ūdens. Es nogulēju vannā 2 stundas - un, kaut arī sāpēja ļoti, sāpes bija labāk paciešamas.


[b]Mia K[/b] [i]vai izņemot EA ārsti pielieto arī cita veida atsāpināšanu dzemdību laikā?[/i] Pirms epiziotomijas man pūta tādu aerosolu kas nomērdē, bet man tas nedeva neko, jutu visu līdz vissāpīgākajam sīkumam. Laikam jau vajadzīgs kāds laiks lai tas iedarbotos, mums laika nebija. [s][Papildināts: 21:03:2008 16:36:05][/s] [b]Ceļmallapa[/b] [i]nevar zināt, kā īsti EA iedarbosies - palēninās vai paātrinās dzemdību darbību.[/i] kad mam iedeva EA, uzreiz uzlika arī stimulāciju lai dzemdības neapstātos. Vecmāte teica ka pie EA tā darot vienmēr.


IB
Latvijas lepnuma balvu tam cilékam,kas izdomája EA! [s]....vai nu latvijas lepnuma balvas máminjám,kas dzemdé pashas..... [/s] :yes:


http://foolstown.com/sm/ma.gif[/img]
Labi ka ir taada EA, es nomociijos 12 stundas liidz vispaar dabuuju tos knapos 4 cm... un tad dabuuju savu ilgi gaidiito EA, paspeeju mazliet nomierinaaties no milziigaa stresa un nenormaalajaam saapeem, kas bija no visaam stimulaacijaam...un vismaz atguvu speekus, bebuks peec tam piedzima apmeeram stundu peec EA ievadiishanas. Manaa gadiiijumaa EA man paatrina dzemdiibu gaitu... Bez taas droshivien es vispaar neiztureetu...Un nerunaasim par beerninju kursh arii 12 stundu laikaa bija jau zaljos uudenjos, satinies naassaitee un piedzimstot dabuuja elpot skaabekliiti...

Es dzemdēju bez EA, bet neesmu izslēgusi arī iespēju ņemt EA, ja galīgi nebūs spēka :) un vajadzība spiedīs... ARgumenti pret: 1) nepatīk man doma, ka durs mugurā :no: 2) neviens nevar garantēt kā noritēs dzemdību darbība pēc anestēzijas 3) esmu dzirdējusi stāstu, kā ir, kad paliek nejūtīga viena puse un otra turpina palikt jūtīga :down:


exRuuce http://bd.lilypie.com/66nip2.png http://b2.lilypie.com/WQ7Mp2.png
Vivitav
Gan jau ir gadījumi, kad EA dara labu darbu, bet esmu dzirdējusi, ka sievietes vairākus gadus pēc šī pasākuma sāk mocīties ar pilnīgi neizskaidrojamām muguras sāpēm. Ārsti ilgi meklēja un atrada vainu - EA. Kam šis teksts nepatīk, uzskatiet, ka [s] viena tante teica...[/s]


[img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_1624.gif[/img]

Iestājos slimnīcā uz stimulāciju, un man atvērums nebija vispār. Kad pārdūra ūdeņus un iešpricēja pirmo šprici, sākās nenormālas sāpes, starp kurām pauzes nebija vispār. EA ļāva man dzemdību laikā kādas 2 stundas atpūsties (līdz nākamajai stimulācijas špricei) un arī paātrināja dzemdību procesu. Ja nebūtu EA, nezinu, kā būtu tikusi galā, jo jau tā uz beigām biju tik nogurusi, ka pati mazo ārā dabūt nevarēju, liela peka bija. Tā ka mana pieredze ar EA vislabākā. Bet laikam jau dzemdību gaitā redzēsi pati, kā ir. Es labprāt būtu iztikusi bez EA, bet nu nesnāca...

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
9809667