Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

EAc- par un pret!

Pelite23

pilniigi absoluuti pavisam noteikti piekritu [b]Anciiteh[/b] es ar biju uz stimulaaciju bet man laida ieksa geelu bet stasts apmeram tas pats ka sapes sakas uzreiz bez partraukuma kad biju nomocijusies 6h doks gribej pardurt udenus bet pateica ka nav nekada atveruma par laimi man peksni nogaja udeni un tad sakas ''LABAAS'' saapes (ta vecmate vinas sauc) es tai bridi biju gatava pa logu izlekt bet sapeja tik loti ka pat tas likas neiespejami!vecmate pati piedavaja epiduralo,un varu patiekties visiem dieviem izgudrotajiem un arstiem ka taada exsistee! 5h noguleeju smaidiidama lidz vecmate ienaca un pateica nu spied!un bija speeka daudz jo biju atputusies! vissliktakajos murgos nespeju iedomaties ka es tas 5h butu iztikusi bez EA!taakaa es PAR! :) un veiksmiigi tev :ok:

esmu dzirdējusi arī tādas lietas, ja EA nepareizā vietā iedur, tad arī var palikt paralizēts.ceru,ka tādu gadījumu ir pavisam maz.

[b]Kristiaana22[/b] bet, tas, ka vecmāte tev piedāvāja, tāpat bija pa maksu, vai ne?

http://bd.lilypie.com/p6bcp2.png
[b]mana_actina[/b] es dzivoju Irija lidz ar to ari te dzemdeju un viss bija bez maxas,bet cik esmu dzirdejusi ja LV vecmate pati redz ka vajag tad piedavaa un esot bez maxas.mes jau te ar draudzeni smejamies tad tik jabljauj cik iekshaas tad buus pa briivu! bet nu cerams Tev viss buus ok un iespejams pat izpaliks Tev EA :ok:

Skaidrs, ka EA ir saistīta ar riskiem - neiedarbojas, vēlāk rodas muguras sāpes, ļaunākajā gadījumā pat paralīze. Man piedāvāja EA bez maksas pēc medicīniskas indikācijas (iepriekš to nebiju plānojusi) - dēļ paaugstināta asinsspiediena un sirds dēļ. Dzemdību nodaļā man uztaisīja kardiogrammu un kardiologam nepatika līkne + WPW sindroms. Sāpju laikā asinsspiediens paaugstinās vēl vairāk un var kļūt slikti ar sirdi. Atceros, kad ārste vēl pirms dzemdībām man piedāvāja EA, es vēl vīzdegunīgi teicu: "Jūs domājat, ka tiešām vajag? Varbūt var iztikt?" Redzēju, ka ārste ir aizturējusi elpu (laikam, lai nepateiktu ko skarbāku), un es visžēlīgi izmetu: "Nu labi..." Zoss es biju! Ja nebūtu bijusi EA, man liekas, mana sirds nebūtu izturējusi un būtu neplānots ķeizars. Bez tam, man vēl bija plīsumi un taisīja iegriezumu, kuru vēlāk šuva. Bez EA man nebūtu tik labu atmiņu par dzemdībām.

[b]Ceļmallapa[/b] [i]Turklāt EA jāievada "īstajā" brīdī - ir gadījumi, kad tā tiek ievadīta par vēlu un nekāda dižā efekta nav, vai arī par ātru.[/i] Nezinu kada sistema ir latvija un reizem lasot nesaprotu ka tas var but ka EA neiedarbojas,bet es dzemdeju ASV un 2 reizes bija EA, un abas reizes dabuju kad prasiju, ar pirmo tik atri nevajadzeja, bet ar orto pat atceros ka arste jautaja vai gribi vispirms dabut EA un tad stimulejam un nolaizam udenes vai velak, izvelejos velak, seit EA laiz sistemas veida atstaj katedru mugura un ja vajaga tad palielina devu, vai teisam latvija viss ir savadk. najot pa temu, protams labak iztikt bez ja var, jo tomer dursana mugurkaula nav nekas labs, un sekas var atsta un var ari neka nebut, bet paradities tikai pec 20 gadiem. Ari es duru un nenozeloju jo sapes bija neizturamas un izpiesana ar pirmo bija drausmigi gruta, un paris menesus pec dzemdibam sakas darusmigas migrenas, tik traki ka bija jabrauc uz atriem, nacas skalot visu organismu, paldiesdievam izdevas, arsts ari teica ka ta var but komplikacija pecEA, bet redz neskatoties uz to nakama reize nemu atkal.

http://tickers.baby-gaga.com/p/dev322pr___.png http://b2.lilypie.com/r6fUm5/.png http://b4.lilypie.com/AlhZm5/.png
Visu nelasiiju - varbuut atkaartoshos. Man pirmajaas dzemdiibaas bija EA - nekad vairs. Vecmaate ieteica EA, jo dzemdiibas stimuleeja un dzemdes kakls veeraas valjaa ljoti leeni, es saaku sliigt bezsamanjaa. Kad ieshpriceeja EA, saapes protams paargaaja, bet vienlaiciigi zaudeeju tik svariigo sajuutu spiest, nevareeju pietiekoshi stipri izspiest beernu, meita rezultaataa piedzima ar stangu paliidziibu, kas ir riskanta padariishana. Mugura man duuriena vietaa saap veeljoprojaam (peec 5 gadiem), kad gulju uz pavisam taisnas virsmas. Otro beernu piedzemdeeju bez EA, dziedaadama.

katram savs! bet es ari,ja kādreiz dzemdēšu otru un jau sākumā liksies,ka sāp tā pat kā pie pirmajām-prasīsu EA!! vienīgi jāvaktē otrā pote,ja sanāk ka man ievadija ap 7njiem no rīta un vinja kādas 2h tik darbojas,un tiesi uz to brīdi visa nodaļa kā izslaucīta,kad ap 10.30 atnāca daktere,pateica ka jau esot 9cm un vairāk nevar dot,pēdējo stundu nomocijos nenormalās sāpēs,pirms tam arī jau sāpēja riktīgi kādu pusotru stundu!!secinājms-negribigi dod citas to EA un man sanāca ka 150Ls gandrīz pa dir..nu izterēju:weep: [s][Papildināts: 25:03:2008 22:42:09][/s] aizmirau pateikt-kad ievada EA-sajūta fantastiska-nesāp nemaz:)

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
9809667