Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

1. stāvs Rīgā

Suņuks

Skatos dzīvokļu piedāvājumus Rīgā. Ir forši, bet 90% 1. stāvā. Šobrīd arī dzīvojam 1. stāvā, bet Rīgas rajonā un līdz mūsu palodzei ir apmēram 1,90 m. Rīgā, protams, ir zemāk. Kā šobrīd ar drošību Rīgā 1. stavā - gribu dzirdēt reālas atsauksmes no cilvēkiem, kas dzīvo 1. stāvā ????? Dzīvokli lūkojam Teikas un Āgenskalna apkārtnē.


Tas ir atkarīgs kādā ielā un rajonā atrodas dzīvoklis. Es dzīvoju klusā vietā Juglā, logi uz pagalma pusi. Nav bijušas nekādas problēmas ar drošību. Vienīgais mīnuss, ka karstās vasaras naktīs nevar turēt vaļā logu. Bet tās dažas naktis var paciesties. Pārējie tikai plusi, bet tos jau noteikti zini, ja jau tagad dzīvo 1. stāvā.

Piekrītu [b]krūklītim[/b], ka [i]atkarīgs arī no tā, kādā rajonā atrodas dzīvoklis[/i] (skatos, ka lūkojies uz Teikas pusi arī). Plus vēl tas, kāda sabiedrība uzturas pagalmā (bet šis varētu būt nezināmais). M-ciemā tuvi paziņas 1. stāvā nodzīvoja gadus 15-20, logu uz pagalmu nebija, bet uz visnotaļ skaļu ielu, ar drošību nebija problēmu. Logi naktīs stāvēja pusvirus vaļā. Tā viennozīmīgi par drošību tomēr nevar atbildēt neviens (piem., ja trāpās pa kādai "iešvilpušai" kompānijai, kas grib kādas izklaides, pēc ballītes kaimiņos, pie kaimiņu kaimiņiem utt., garantijas nav nekādas).


Sure, sea is like a woman.
nodzīvoju 1. stāvā 4 gadus, Juglā, Silciema ielā,pagalmā, ar drošibu viss ok. gadijās atstāt logus vaļā visu dienu,kamēr darbā, vnk aizmirsās aiztaisīt, un nekas. 1. stāsv ir mazāk bīstamspar 4-5o , kaut vai tāpēc, ka durvis neatmūķēs, jo cilvēku kustība pa kāpņu telpu, un pa logu iekša līst ar neriskēs, ja garām kursē cilvēki. Vasarā logi pa nakti arī tika vaļā turēti.


http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=k&year=2008&month=4&day=5

dzīvoju 119 sērijas 1. stāvā - sākumā biju šaubīgs, bet sieva bija dzīvojusi pirmajā stāvā un pierunāja. Tagad nenožēloju. 119 sērijas,1 stāvs ir pietiekami augsts lai bez trepēm , kāds iekāptu dzīvoklī pa logu. Neviens vēl līdis iekšā nav(tpu,tpu). Logi mums ir uz bloķēšanos, tāpēc pa dienu mierīgi atstājam pusvirus. vasarās naktī atstājam vaļā līdz galam, ar paranoju nesirgstam, tiesa guļam pie loga un būtu grūti izkāpt mūsu gultais cauri. Uz balkona ir restes tāpēc varam droši atstāt vēdināties arī aizbraucot uz ilgāku laiku. Mazliet arī satraucos par zagļu drošību, bet nu ja par to ir satraukums - signalizācija maksā sākot no ls 300. Plusi: + nav tik ļoti par bērniem bail + nav augstu jāstaipa riteņi/rati/mēbeles/iepirkumu somas + nav jābrauc piemīztā ,smirdīgā liftā + bērni var lēkāt pa grīdu, dauzīt kājas utt bez bailēm no apakšējo kaimiņu reakcijas + nav jābaidās nopludināt kaimiņus + redzu pa nakti savu auto + redzu bērnus spēlējamies pagalmā + drošība ugunsgrēka gadījumā (izlekt var vēsi) un arī - vakaros jāvelk ciet aizkari lai garāmgājēji nelūr iekšā, kaut gan viņi redz tikai augšējo daļu. dienas laikā aiz smalkajiem aizkariem neviens neko saskatīt nevar. - bērniem ir ērti tāpēc viņi vasarā skraida iekšā ārā, un visi bērni ejot garām piezvana un pasauc bērnus ārā. Tas tracina, reizēm gribas mieru. Atkal bērni laimīgi. - restes uz balkona - mazliet tracina , bet viņas ņemt nost bez atļaujas arī nedrīkst. rezumējums: es pērkot dzīvokli ietaupīju 5k USD, bet reāli izrādījās ka pirmajam stāvam ir vairāk plusu kā mīnusu. :yes:


turb0
[b]Suņuks[/b] [i]gribu dzirdēt reālas atsauksmes no cilvēkiem, kas dzīvo 1. stāvā [/i] vēsture: 15 gadi pirmajā stāvā.. kriminogēnā informācija: 3 nesankcionēti iekļūšanas mēģinājumi, 2 no tiem veiksmīgi.. pirmais - atmūķētas durvis.. ārdurvis, tā kā.. pieļauju, ka saistība ar stāvu minimāla.. otrais - palocītas lodžijas restes.. izrādījās gana izturīgas.. locījuma vietu aizaudzēju ar vīnogu, ko 5. stāvā laikam tik viegli neizdarīsi.. trešais - pilnīgi naglijs gājiens - sētas rižiks atnāca ciemā un piedevām vēl man uzšņāca.. :mad: labojās, kad kinderi piebaroja ar pienu.. šitam gājienam saistība ar stāvu laikam ir gan.. :) bet pilnīgi piekrītu, ka [i]pirmajam stāvam ir vairāk plusu kā mīnusu[/i]..

nu jau kaadus meenešus 4 dziivojam pirmaa staava dziivoklii. + nav augstu jaakaapj un jaastiepj iepirkuma somas, rati utt. pirmais staavs diezgan augsts, logiem ir restes (drošības labad pie resteem turam lauzni :) ) - ļoti labi var dzirdēt ārdurvju klaudzoņu, aukstas grīdas, nezinu kaa buus vasaraa, par cik ir restes tad logus var tureet vaļā, bet te ir ļoti daudz āra kaķu, taa kaa baiļojos vai nebuus pilna maaja ar kaķiem :) Mitraa laikaa , ja logs ir vaļā tad briižiem kaķu mīzeļu smaka naak :(

Nujā... tomēr jau dikti spēlējas arī tas, kādā rajonā dzīvo. Lasu, ka [i]3 nesankcionēti iekļūšanas mēģinājumi, 2 no tiem veiksmīgi.. [/i], [i]palocītas lodžijas restes[/i], [i]briižiem kaķu mīzeļu smaka naak [/i]... Pie manas mājas kaķu koloniju nav, apzagšanas pa tiem padsmit gadiem, kopš es te dzīvoju, mūsu trepēs ir bijušas 1 reizi. Apzaga 2. un 3.stāva dzīvokļus - caur lodžijām. Savukārt šis: [i]ļoti labi var dzirdēt ārdurvju klaudzoņu[/i] laikam gan no sērijas atkarīgs - manā 119. nevar ārdurvis dzirdēt. Un liftu arī, starp citu, lai gan it kā aiz sienas braukā... Es pati 1.stāvu izvēlējos apzināti (bērns, suņi). Un izvēlētos atkal. Tiesa, tādu pavisam zemu laikam gan ne...


тиха украинская ночь,но сало треба перепрятать...
ir viens būtisks pluss pircējam kurš kļūst par mīnusu pie pārdošanas. Ta ir cena. Var droši kaulēt 10% no vidējās tirgus cenas nost, bet šābrīža tirgus pasivitātes dēļ var mēģināt pat visus 20%. Un ja vēl stūŗī... Citādi šķiet galvenie mīnusi auksta grīda un klaudzošās durvis ar dzērājbalsīm.


EvilAngel
mums 103.sērija, nekādas problēmas nesaskatu. ir signalizācija, tā kā braucam prom diezgan regulāri, galva par to nesāp. balkonam ir restes, ko jau bij uzlikuši iepriekšējie saimnieki, vasarā logi uz vēdināšanu, nav rati jāstiepj augstu. man patīk:)


pēc profesijas - Princese!
Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
9843041