Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

1. stāvs Rīgā

Suņuks

[i]kurš kļūst par mīnusu pie pārdošanas[/i] ja vien nepārdod potenciālam sīkbodītes veidotājam startēģiski incantā vietā.. ar nosacījumu, protams, ka pārdevējam par šo nākotnes ieceri ir zināma nojausma.. : )

[b]kaspars712[/b] [i]klaudzošās durvis ar dzērājbalsīm.[/i] :confused:

тиха украинская ночь,но сало треба перепрятать...
atcerējos vēl vienu mazmazītiņu plusiņu.. :) ja māja ir tendēta uz prusakiem, tad, esot kaut kur pa vidu, var ņemt ģifti, divstobreni, beigu galā doties uz siltummezglu - pagrūti būs.. jo tranzīts ir tranzīts.. iespējams, tas kādam nav nekāds rādītājs.. bet, tik pat iespējams, ka kādam tomēr ir..

Dzīvoju Āgenskalna priežu tuvumā (ķieģeļu māja 50-60.gadi) arī pirmais stāvs, līdz logam kādi 2,5-3 metri. Iepriekšējie saimnieki ielikuši dažiem logiem restes, taču īsti nejūtu vajadzību pēc tādām. Manuprāt droši, kaķus nepiebarojam tamdēļ nesmird, logi uz saules pusi un ir gaišs. Ja logi uz Z tad gan varētu būt tumšāks.... Neskatoties uz netālu esošo lielo Kalnciema ielu- ir kluss pagalms. Logus vasarā turam vaļā visu laiku. Ideāli ar ratu staipīšanu, jau otrais puika un daži pakāpieni un rati laukā, daži pakāpieni un rati iekšā, tāpat velosipēdi. Man arī šķiet viss atkarīgs no vietas un publikas apkārt. Manā skatījumā arī plusi vairāk!:ok:

[b]Baltā[/b] Apmēram kurā vietā jums ir dzīvoklis, mēs arī lūkojamies uz Kalnciema tilta apkārtni.

[b]Suņuks[/b] Nu mūsu māja ir pie tilta, tikai ceļa malā esošā māja mūsējo piesedz i trokšņa, i citādā ziņā. Kur jums nolūkots? Ja brauc no centra prom, tad tiltam pa labi ir tikai 2 ķieģeļu mājas.Es vienā no tām. Atčerējos, ir gan vēl citas ķieģelenes, pat pirms tilta sākuma. ;)

[b]Baltā[/b] Viens mums ir nolūkots Tapešu ielā, otrs sanāk drusku pirms tā veikala, kas pirms tilta.

[b]Suņuks[/b] Skaties, lai nav logi uz lielo Kalnciema ielu, jo tur satiksme un putekļi lieli. Ja dzīvoklis sanāk uz sāniem prom- OK! Ja saprotu pareizi, tad tas ir pirms Super Neto veiča, laikam 5stāvene. Pirmā stāva logi diezgan augstu, taču: 1) ja ir uz ielas pusi, tad liels troksnis un putekļi garantēti, 2) ja māja ir perpendikulāri ar logiem uz pagalmu (viņa ir L burta formā), tad tai pusē būs tikai rīta saule, 3) bet otrā pusē logos dienas un vakara saule, bet tur lieli koki priekšā, nez vai iespīdēs 1.stāvā.... Jāskatās, kur tieši un kā ir ar to visu apstākļu kopumu. Es mūžīgā tumsā laikam nedzīvotu. Būs jānoiet garām un jāpaskatās precīzāk... Tapešu ielā gan nezināšu komentēt- tur daudz māju. Taču Pārdaugavai un tieši šai vietai man patīk sabiedriskais transports- tramvajs ir super ērti, ja vajag līdz centram. Nez vai no Teikas būs ātrāk. Man no rītiem, lai 8 būtu jau ofisā vajadzēja ap 20-max 30min ar visu tiltu šķērsošanu un aiziešanu uz/no transporta. Es balsotu par Pārdaugavu! ;)

NU Āgenskalnā gan pirmajā stāvā dzīvot nevajadzētu..tas rajons vēl arvien ir superkriminogēns...bet ir jau arī augstie pirmie stāvi un piemēram mums ir arī žogs apkārt, tad ar savādāk...bet plusu ir daudz, tiešām. No nekustamo īpašumu viedokļa pirmais un pēdējais stāvs ir vissliktāk pirktie, parastais arguments, pirmajā līdīs iekšā, pēdējajā kaut kas ar jumtu noteikti nebūs kārtībā, tā nu tas ir domāts, ar to strādāju vairākus gadus, tādēļ tik droši apgalvoju.:)

[url=http://lilypie.com][img]http://bd.lilypie.com/MmFkp2/.png[/img][/url]

[b]ilciitis[/b] Man domāt ka kriminogēnāks rajons ir ap Āgenskalna tirgu, vecā koka apbūve ar vecajiem, zemajiem logiem, durvīm, kuras daža pati krīt laukā, malkas apkure u.t.t. Bet rajons ap Kalnciema ielu un tālāk uz Āgenskalna priežu pusi nekas traks nav. Nu katrā ziņā nav trakāk kā Ziepniekkalnā vai Purvciemā. Te vismaz nav tādu daudzstāveņu un līdz ar to arī tauta mazāk! Pārsvarā 5stāvenes un privātmājas. Tāda mazliet lauku noskaņa! ;)

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
9843041