Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

1. stāvs Rīgā

Suņuks

mēs arī pirmajā stāvā, man patīk, kaut arī šad tad ir problēmas ar to , ka logus vienkārši izsit, esam dzelzceļmalā, kur vilcieni brauc reti, toties puikas dauzās bieži.Stūra dzīvokļos ļoti pelē ārsienas.Mūsu mājā ir uzlauztas arī restes uz balkoniem.

[i] Āgenskalnā gan pirmajā stāvā dzīvot nevajadzētu..tas rajons vēl arvien ir superkriminogēns.. [/i] :eek::eek::eek: man māsa dzīvo Baldones ielā jau pusotru gadu , nekas krimināls nav .

[b]Samanta[/b] Āgenskalna tirgus rajons...Vai Baldones iela vispār vēl skaitās Āgenskalns?

[url=http://lilypie.com][img]http://bd.lilypie.com/MmFkp2/.png[/img][/url]
Vēl viens jautājums - ja grib likt tās restes, vai tas kaut kur jāsaskaņo??????

Es jau 8 gadu pirmajā stāvā dzīvoju- ir restes lodžijai. - Vienmēr jātaisa vakarā aizkari ciet- jo visi garāmgājēji skatās iekšā -salīdzinoši tumšš dzīvoklis, kaut logos saule mēdz iespīdēt gan rītos gan vakaros- bet gaismas ir katastrofāli maz, gan ziemā gan vasarā, kaut vai tāpēc, ka netālu no logiem ir ceriņu krūms un otrā pusē ķirša koks. Par gaismu salīdzinājums- vecākiem arī tieši tā pat dzīvoklī saule iespīd tikai no rīta un vakarā, bet 4 stāvs un dzīvoklis ir gaišs visu laiku. - ļoti skaļi var dzirdēt durvju klaudzināšanu. - vismaz manā mājā pirmajā stāvā visas kāpņutelpas lampiņas baigi ātri izdeg un vakarā mājās nākot vienmēr jāčamdās pa tumsu- augstāk nez kapēc tās lampas tik ātri neizdeg. - vasarā nevar normāli atvērt logu pa nakti, jo no āras palodzi pat ar roku var aizsniegt, līdz ar to var aizmirst no rīta arī aizvērt to logu. Tagad nomainīti logi un vēdināšanās režīmā tomēr atsājam un arī lodžijas durvis vaļā turam. - ir gadījies kaut kāds pārdzēries kaimiņš pie durvīm taisa trādirīdi, jo netiek augstāk dzēruma pakāpes dēļ. - pīpmaņi nez kapēc iemīļojuši pīpēt tieši pie kāpņutelpas durvīm, līdz ar to arī dūmi nāk iekšā un arī tusiņu gadījumā, kad bari iziet uzpīpot ārā - pirmajā stāvā vienmēr dzird, ka kāds augšā trokšņo - augšējie kaimiņi mūs riktīgi nopludināja, ka nedēļu pilēja no griestiem - bija visai mājai sētā kaut kur nosprostojusies kanalizācija un mums vannā nāca augšā tā visa žļurga - Brr pretīgi pat atcerēties to smaku + nav augstu jākāpj- bet mīnuss, ka tad mazāka fiziskā slodze ikdienā + nav jāsatraucas par kaimiņu nopludināšanu + ja kaut kas kar ūdensapgādi noklibo, tad pirmajā stāvā to vismazāk jūt + vieglāk piegādāt mēbeles un citus smagumus, bērnu ratus tai skaitā vieglāk iestiept, jo zemāk jākāpj Neatrodu es vairāk plusu:rolleyes: man daudz labāk patīk māju augšējie stāvi - esmu dzīvojusi 4, 5, 6 stāvā un visur bez lifta :) superīga slodzīte

Suņuks
Dzīvoju Āgenskalnā, mājas 1.stāvā turpat jau 10 gadus. Vienīgais mīnus ir pavēsā grīda. Ar pārējo ok - ārdurvis slēdzamas, kaimiņi zināmi, sveši nenāk, logus vaļā atstājam arī uz nakti. Mums gan logi uz Uzvaras parku un uz pagalmu-tātad nav trokšņainas ielas pusē. Tagad ir doma mainīt dzīvokli uz lielāku un atkal 1.stāvs, ja vien būtu piedāvājums, nemaz nebaida.

Dzīvoju Āgenskalnā, bet .... 5 stāvā. {#} No augša visu var redzēt un jūtos arī droši. Tikko pieskatīju družkas dzīvokli 1 stāvā. Tas ar varētu būt ap 1,70. Nu zin, ne par ko. Tikai ja tas atrodas otrā stāva līmenī. Jūties kā uz delnas. Bet nu cik cilvēku tik viedokļu.

Samanta
Baldones iela ir Āgenskalna priedes.

Āgenskalns beidzās līdz ar Kalnciema ielu. {#}

Man ļoti patīk Āgenskalns ar savām netipiskām mājiņām un mieru. Jā, un protams centra tuvumu.

Teika arī laba, bet baigi dārga.

Es arī pirmajā stāvā. Ir auksta grīda, īpaši ziemā. Ir arī jālieto aizkari un tāpēc nedaudz tumšāks nekā būtu augstāk. Vēl var gadīties, ka ārdurvis gadās pie tavas guļamistabas, un tad cērtoties var traucēt. Vēl nevar atstāt logu vaļā, kad iet projām, un naktīs arī bail atstāt vaļā. ļoti daudz arī atkarīgs no rajona, no publikas, kas staigā apkārt.

Citādi viss forši. Es ideālā variantā gribētu 2. stāvu.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
9843041